"Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 6 сәуірдегі N 155 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 19 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6179 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 77 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 26.02.2014 № 77 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қазақстандық қамту мәселесі бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын жүзеге асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5480 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының 2009 жылғы № 4 актілер жинағында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесінде (бұдан әрі - Ереже):
3-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«2) қазақстандық мазмұн – мемлекеттік сатып алу туралы шартты орындауға жұмысқа тартылған Қазақстан Республикасының азаматтарының еңбегіне ақы төлеу құнының осы шарт бойынша еңбекке ақы төлеудің жалпы қорындағы және (немесе) Қазақстан Республикасы резиденттерінің жеткілікті дәрежеде қайта өңдеу немесе толық өндіру критерийлеріне сәйкес тауарда (тауарларда) белгіленген қазақстандық шығарылым үлесі (үлестері) құнының мемлекеттік сатып алу туралы шарт бойынша тауардың (тауарлардың) жалпы құнындағы пайыздық қамтылуы;»;
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 "Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 апреля 2010 года № 155. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2010 года № 6179. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 77
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 26.02.2014 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года "О внесении изменений и дополнения в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам казахстанского содержания" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 "Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5480, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 4, 2009 года) следующие изменения и дополнение:
в Правилах сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг, утвержденных указанным приказом (далее - Правила):
подпункт 2) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"2) казахстанское содержание - процентное содержание стоимости оплаты труда граждан Республики Казахстан, задействованных в исполнении договора о государственных закупках от общего фонда оплаты труда по данному договору, и (или) стоимости доли (долей) казахстанского происхождения, установленной в товаре (товарах) в соответствии с критериями достаточной переработки или полного производства резидентами Республики Казахстан от общей стоимости товара (товаров) по договору о государственных закупках;";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:

«4. Республикалық және жергілікті (облыстың) бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері, барлық ведомстволық бағыныстағы ұйымдарды, оның ішінде республикалық мемлекеттік (сондай-ақ қазыналық) кәсіпорындарды ескере отырып, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі, еншілес кәсіпорындарды ескере отырып, сондай-ақ дауыс беретін акцияларының (үлестерінің) елу және одан астам проценті мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және Заңға сәйкес тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді сатып алуды жүзеге асыратын олармен аффилиирленген заңды тұлғалар веб-порталға:»;
төртінші абзацта «есепті тоқсаннан» деген сөздер «есепті айдан» деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, сондай-ақ Заңның 37-бабының 6 және 7-тармақтарында тиісті жылы жүргізілетін төлеу бөлігінде көзделген қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпарат әрбір жылдың қорытындысы бойынша беріледі»;
Ереженің 1 және 2-қосымшаларында «мың теңге» деген сөздер «теңге» деген сөздермен ауыстырылсын;
Ереженің 3-қосымшасы осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алуды басқару әдіснамасы департаменті (Г.Ә. Әмрина) белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 6 сәуірдегі
№ 155 бұйрығына қосымша
Тауарларды, жұмыстарды,
көрсетілетін қызметтерді
сатып алу кезінде
қазақстандық мазмұнның көлемі
туралы ақпаратты ескере отырып,
есептілікті жинау, қорыту және
талдау ережесін бекіту туралы
ережеге 3-қосымша
___________________________________________________
(тапсырыс беруші атауы)
_____жылғы ___ ай бойынша
тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның
көлемі туралы ақпарат
№ р/р
Тапсырыс берушінің атауы
Сатып алу тәсілі
Шарт
Шарт тізілімінде жазылған нөмір
шарттың мәні
күні
нөмірі
Тауардың атауы
жұмыстың атауы
көрсетілетін қызметтің атауы
бірлік үшін бағасы, теңге
саны
сома, теңге
жұмыстың атауы
тауардың атауы
тауар сомасы, теңге
жұмыс сомасы, теңге
көрсетілетін қызметтің сомасы, теңге
жалпы сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Жиыны:
кестенің жалғасы
Қазақстандық мазмұн
СТ-KZ сертификаты
Тауар (лар) дағы қазақстандық мазмұн үлес (тер)інің жалпы құны, теңге
Өнім берушінің еңбекақысын төлеу құны
Қосалқы мердігердің, бірлесіп атқарушының еңбекақысын төлеу құны
Еңбектің жалпы құны, теңге
Мемлекеттік сатып алу кезіндегі қазақстандық мазмұн, теңге
Мемлекеттік сатып алу кезіндегі қазақстандық мазмұн, %
СТ-KZ сертификатында көрсетілген тауардағы қазақстандық мазмұнның үлесі
Қазақстандық мазмұн, теңге
серия
берілген күні
17

"4. Администраторы республиканских и местных (области) бюджетных программ, Национальный Банк Республики Казахстан, Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций с учетом всех подведомственных организаций, в том числе республиканских государственных предприятий (также казенных) с учетом дочерних предприятий, а также юридических лиц, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей) которые принадлежат государству, и аффилиированных с ними юридических лиц, осуществляющие приобретение товаров, работ и услуг в соответствии с Законом представляют на веб-портал:";
в абзаце четвертом слова "отчетным кварталом" заменить словами "отчетным месяцем";
пункт 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Информация об объемах казахстанского содержания, направленная на реализацию бюджетных инвестиционных проектов, а также предусмотренная пунктами 6 и 7 статьи 37 Закона в части производимой оплаты в соответствующем году предоставляется по итогам каждого года.";
в приложениях 1 и 2 к Правилам слова "тыс.тенге" заменить на "тенге";
приложение 3 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии управления государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан (Амрина Г.А.) в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 6 апреля 2010 года № 155
Приложение 3
к Правилам сбора, обощения и анализа
отчетности с учетом информации об
объемах казахстанского содержания при
закупках товаров, работ, услуг
Информация об объемах казахстанского содержания при
государственных закупках товарах, работ и услуг
за _____ месяц ____ год
_____________________________________________
(наименования заказчика)
п/п
Наиме-
нова-
ние
заказ-
чика
Способ
закуп-
ки
Договор
номер
запи-
си в
реес-
тре
дого-
воров
Предмет договора
дата
Но-
мер
Наи-
мено-
вание
това-
ра
Наименова-
ние работы
Наи-
мено-
вание
услу-
ги
Цена
за
еди-
ницу,
тенге
Коли-
чество
Сумма, тенге
Наи-
мено-
вание
рабо-
ты
Наи-
мено-
вание
това-
ра
сумма
това-
ра,
тенге
сумма
рабо-
ты,
тенге
сумма
ус-
луги,
тенге
общая
сумма,
тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
итого:
продолжение таблицы
Казахстанское содержание
Сертификат СТ-KZ
Общая
стоимость
доли
(-ей)
казах-
станского
содержа-
ния в
товаре
(-ах),
тенге
Стои-
мость
оплаты
труда
постав-
щика
Стои-
мость
оплаты
труда
субпод-
рядчика,
соиспол-
нителя
Общая
стои-
мость
труда,
тенге
Казах-
станс-
кое
содер-
жание
при
госу-
дарст-
венных
закуп-
ках,
тенге
Казах-
стан-
ское
содер-
жание
при
госу-
дарст-
венных
закуп-
ках, %
Доля казах-
станского
содержания в
товаре,
указанная в
сертификате
СТ-KZ
Казах-
станское
содержа-
ние,
тенге
серия
Дата
выда-
чи
17

17-1
17-2
17-3
17-4
18
19
20
21
22
23
кестенің жалғасы
Шарт бойынша өнім беруші (орындаушылар, мердігерлер) туралы ақпарат
Заңды тұлғаның атауы (жеке тұлғаның аты-жөні)
СТН
БСН, ЖСН
Мәртебе
Заңды тұлғаның атауы (жеке тұлғаның аты-жөні)
СТН
БСН, ЖСН
Мәртебе
24
25
26
27
28
29
30
31
кестенің жалғасы
Тауар өндірушілер туралы ақпарат
Импорт бойынша тауардың құны, теңге
Импорт бойынша тауардың жалпы құны, теңге
Заңды тұлғаның атауы (жеке тұлғаның аты-жөні)
СТН
БСН, ЖСН
Орналасқан елі
Мәртебесі
32
33
34
35
36
37
38
Қазақстан Республикасының Президенті анықтайтын тапсырыс берушінің бірінші басшысының не жауапты хатшысының немесе жауапты хатшының өкілетін жүзеге асыратын лауазымды тұлғаның не оның міндетін атқарушы тұлғаның аты, тегі, әкесінің аты және электрондық цифрлық қолтаңбасы
Тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді
мемлекеттік сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпараттың электрондық нысанын тапсырыс берушінің толтыруы бойынша нұсқамалар
Оператор веб-портал арқылы мемлекеттік сатып алу жүйесінің субъектілеріне ақпараттық жүйеде ол арқылы мемлекеттік сатып алу туралы электрондық есептілікке қатынау жүзеге асырылатын автоматтандырылған жұмыс орнын береді.
Электрондық нысанда тапсырыс беруші мәліметті былайша енгізеді:
2 «Тапсырыс берушінің атауы» бағанында тапсырыс берушінің толық атауы көрсетіледі.
3 «Сатып алу тәсілі» бағанында мынадай мәтін бөлігінің сәйкестігі және код аймағының мәні негізге алына отырып, толтырылады:
конкурс -1;
баға ұсыныстарын сұрату - 2;
бір көз – 3;
ұйымдастырылған электрондық сауда-саттықтарда - 4;
ашық тауар биржалары арқылы - 5;
ерекше тәртіп – 6;
арнайы тәртіп – 7;
Заңның нормаларын қолданбай – 9.

17-1
17-2
17-3
17-4
18
19
20
21
22
23
продолжение таблицы
Информация о поставщике (исполнителях,
подрядчиках) по договору
Информация о
товаропроизводителях
Стои-
мость
товара
по
импор-
ту,
тенге
Общая
стои-
мость
товара
по
импор-
ту,
тенге
Наимено-
вание
юриди-
ческого
лица
(ф.и.о.
Физичес-
кого
лица)
РНН
БИН,
ИИН
Ста-
тус
Наиме-
нова-
ние
юриди-
ческо-
го
лица
(ф.и.о
физи-
ческо-
го
лица)
РНН
БИН,
ИИН
Ста-
тус
Наимено-
вание
юриди-
ческого
лица,
(ф.и.о.
физичес-
кого
лица)
РНН
БИН,
ИИН
Стра-
на
нахож-
дения
Ста-
тус
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Фамилия, имя, отчество и электронная цифровая подпись первого руководителя либо ответственного секретаря или иное осуществляющее полномочия ответственного секретаря должностное лицо, определенное Президентом Республики Казахстан, заказчика либо лица, исполняющего его обязанности.
Указания по заполнению заказчиком электронной формы информации
об объемах казахстанского содержания при государственных
закупках товаров, работ и услуг
Оператор посредством веб-портала предоставляет субъектам системы государственных закупок в информационной системе автоматизированное рабочее место, посредством которого осуществляется доступ к электронной отчетности о государственных закупках.
В электронной форме отчетности заказчик вносит сведения следующим образом:
В графе 2 "Наименование заказчика" указывается полное наименование заказчика.
В графе 3 "Способ закупки" заполняется исходя из следующего соответствия текстовой части и значения кодовой зоны:
конкурс - 1;
запрос ценовых предложений - 2;
один источник - 3;
на организованных электронных торгах - 4;
через открытые товарные биржы - 5;
особый порядок - 6;
специальный порядок - 7;
без применения норм Закона - 9.

4 - 5 «Шарт» бағандарында «күні, айы, жылы» форматында шарт жасасу күні (00.00.0000) және шартқа берілген нөмір көрсетіледі.
6 «Шарт тізілімінде жазба нөмірі» бағанында мемлекеттік сатып алу туралы шарттардың тізіліміндегі жазба нөмірі көрсетіледі.
7 «Тауардың атауы» бағынында шартқа сәйкес тапсырыс беруші сатып алатын тауардың толық атауы көрсетіледі.
8 - 9 «Жұмыстың атауы» бағандарында жұмыстарды мемлекеттік сатып алу туралы шартқа сәйкес тапсырыс беруші сатып алатын жұмыстардың және тауардың атауы көрсетіледі.
10 «Көрсетілетін қызметтердің атауы» бағанында тапсырыс беруші шартқа сәйкес сатып алатын көрсетілетін қызметтердің атауы көрсетіледі.
11 «Бірлік үшін бағасы» бағанында тауарларды сатып алған кезде де, жұмыстарды сатып алған кезде де тауардың бірлігі үшін теңгемен бағасы көрсетіледі (нүктеден кейін екінші он сандық белгі дәлдігімен).
12 «Саны» бағанында 11-бағанда аты берілген тауарлардың өлшем бірлігіне сәйкес тауарлардың саны көрсетіледі.
13, 14, 15, 16 «Сомасы, теңге» бағандарында шартқа сәйкес теңгемен сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің сомасы көрсетіледі (нүктеден кейін екінші он сандық белгі дәлдігімен).
Жұмыстарды сатып алған кезде жұмыстың (14-баған), тауардың (13-баған) сомасы және жалпы сома көрсетіледі.
17 "СТ-KZ сертификатында көрсетілген тауардағы қазақстандық мазмұнның үлесі" бағанында СТ-KZ сертификатының 9-бағанында көрсетілген тауардағы қазақстандық мазмұнның үлесі көрсетіледі.
17-1 "Қазақстандық мазмұн, теңге" бағанында теңгемен сатып алынатын тауардың қазақстандық мазмұны, тауардың, СТ-KZ сертификатында (17-баған) көрсетілген, тауардағы қазақстандық мазмұнның үлесіне бөлінген сомасы (13-баған)
17-2, 17-3, 17-4 "СТ-KZ сертификаты" бағандарында СТ-KZ сертификатының нөмірі, сериясы, күні көрсетіледі. Күні "күн, ай, жыл" (00.00.0000) пішімінде көрсетіледі
18 «Отандық тауардың жалпы құны» бағанында мемлекеттік сатып алу туралы шартты орындау үшін отандық тауар өндірушілерден сатып алынатын тауарлардың жиынтық мәні көрсетіледі.
19 "Өнім берушінің еңбекақысын төлеу құны" бағанында өнім беруші жұмыстарды, қызметтерді сатып алу туралы шартты орындау үшін жалдаған жеке тұлғалардың - Қазақстан Республикасының резиденттерінің еңбектеріне ақы төлеу құны көрсетіледі.
20 «Қосалқы мердігердің, бірлесіп атқарушының еңбекақысын төлеу құны» бағанында қосалқы мердігер жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы шартты орындау үшін жалдаған жеке тұлғалардың – Қазақстан Республикасының резиденттерінің еңбектеріне ақы төлеу құны көрсетіледі.
21 «Еңбектің жалпы құны» бағанында еңбекақының жалпы сомасы көрсетіледі (нүктеден кейін екінші он мәндік белгіге дейінгі дәлдікпен).
22 «Мемлекеттік сатып алу кезіндегі қазақстандық мазмұн» бағанында тауардың және еңбекке ақы төлеу құнын анықтайтын тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу кезіндегі қазақстандық мазмұн көрсетіледі.
23 «Мемлекеттік сатып алу кезіндегі қазақстандық мазмұн» бағанында жұмыстарды, қызметтерді мемлекеттік сатып алу кезінде мемлекеттік сатып алу туралы шарттың жалпы құнынан тауар мен еңбекақы құнының пайыздық мазмұны ретінде анықталатын қазақстандық мазмұн көрсетіледі.
Тауарларды мемлекеттік сатып алу кезінде қазақстандық мазмұн мемлекеттік сатып алу туралы шартты орындау үшін шарттың жалпы құнынан өнім беруші отандық тауар өндірушілерден сатып алатын тауар құнының пайыздық мазмұны ретінде анықталады.
24 «Заңды тұлғаның атауы (жеке тұлғаның аты-жөні)» бағанында заңды тұлғаның толық атауы немесе шартқа сәйкес жеке тұлғаның – тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді өнім берушінің аты-жөні көрсетіледі.
25 «СТН» бағанында салық төлеушінің – өнім берушінің тіркеу нөмірі (СТН) көрсетіледі.
26 «БСН, ЖСН» бағанында бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) – заңды тұлғалар үшін, жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) – жеке тұлғалар үшін көрсетіледі.
27 «Мәртебе» бағанында мынадай мәтін бөлігінің сәйкестігі және код аймағының мәні негізге алына отырып, толтырылады:
отандық тауар өндірушілер – 1;
отандық өнім беруші – 2;
бейрезидент – 3.
28 «Заңды тұлғаның атауы (жеке тұлғаның аты-жөні)» бағанында заңды тұлғаның толық атауы немесе шартқа сәйкес жеке тұлғаның – тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің қосалқы мердігерінің аты-жөні көрсетіледі.
29 «СТН» бағанында бағанында салық төлеушінің – қосалқы мердігердің тіркеу нөмірі (СТН) көрсетіледі.
30 «БСН, ЖСН» бағанында бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) – заңды тұлғалар үшін, жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) – жеке кәсіпкерлер үшін көрсетіледі.
31 «Мәртебе» бағанында мынадай мәтін бөлігінің сәйкестігі және код аймағының мәні негізге алына отырып, толтырылады:
отандық тауар өндірушілер – 1;
отандық өнім беруші – 2;
бейрезидент – 3.
32 «Заңды тұлғаның атауы (жеке тұлғаның аты-жөні)» бағанында заңды тұлғаның толық атауы немесе шартқа сәйкес жеке тұлғаның – тауар өндірушінің тегі, аты, әкесінің аты көрсетіледі.
33 «СТН» бағанында бағанында салық төлеушінің – тауар өндірушінің тіркеу нөмірі (СТН) көрсетіледі.
34 «БСН, ЖСН» бағанында бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) – заңды тұлғалар үшін, жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) – жеке кәсіпкерлер үшін көрсетіледі.
35 «Орналасқан елі» бағанында тауар өндірушінің орналасқан елі көрсетіледі.
36 «Мәртебе» бағанында мынадай мәтін бөлігінің сәйкестігі және код аймағының мәні негізге алына отырып, толтырылады;
отандық тауар өндірушілер – 1;
бейрезидент - 2.
37 «Импорт бойынша тауар құны» бағанында шартты орындау үшін Қазақстан Республикасына әкелінетін теңгемен тауарлардың құны көрсетіледі (нүктеден кейін екінші он мәндік белгіге дейінгі дәлдікпен).
38 «Импорт бойынша тауар құны» бағанында шартты орындау үшін Қазақстан Республикасына әкелінетін тауарлардың жалпы құны көрсетіледі (нүктеден кейін екінші он мәндік белгіге дейінгі дәлдікпен).

В графах 4-5 "Договор" указывается дата заключения договора в формате "день, месяц, год" (00.00.0000) и номер, присвоенный договору.
В графе 6 "Номер записи в реестре договоров" указывается номер записи в реестре договоров о государственных закупках.
В графе 7 "Наименование товара" указывается полное наименование товара, закупаемых заказчиком, в соответствии с договором.
В графах 8-9 "Наименование работы" указывается наименование работ и товара, закупаемых заказчиком в соответствии с договором о государственных закупках работ.
В графе 10 "Наименование услуги" указывается наименование услуг, закупаемых заказчиком, в соответствии с договором.
В графе 11 "Цена за единицу" указывается цена в тенге (с точностью до второго десятичного знака после точки) за единицу товара, как при закупках товаров, так и при закупках работ при их наличии.
В графе 12 "Количество" указывается количество товаров в соответствии с единицей изменения товаров, поименованной в графе 11.
В графах 13, 14, 15, 16 "Сумма, тенге" указывается сумма приобретаемых товаров, работ, услуг в соответствии с договором в тенге (с точностью до второго десятичного знака после точки).
В случае приобретения работ, указывается сумма работы (графа 14), товара (графа 13) и общая сумма.
В графе 17 "Доля казахстанского содержания в товаре, указанная в сертификате СТ-KZ" указывается доля казахстанского содержания в товаре, указанная в графе 9 сертификата СТ-KZ.
В графе 17-1 "Казахстанское содержание, тенге" указывается казахстанское содержание приобретаемого товара в тенге, сумма товара (графа 13) деленная на долю казахстанского содержания в товаре, указанная в сертификате СТ-KZ (графа 17).
В графах 17-2, 17-3, 17-4 "Сертификат СТ-KZ" указывается номер, серия, дата сертификата СТ-KZ. Дата указывается в формате "день, месяц, год" (00.00.0000).
В графе 18 "Общая стоимость доли (-ей) казахстанского содержания в товаре (-ах), тенге" указывается суммарное значение товаров приобретаемых у отечественных товаропроизводителей для исполнения договора о государственных закупках.
В графе 19 "Стоимость оплаты труда поставщика" указывается стоимость оплаты труда физических лиц - резидентов Республики Казахстан, нанятых поставщиком для исполнения договора о государственных закупках работ, услуг.
В графе 20 "Стоимость оплаты труда субподрядчика, соисполнителя" указывается стоимость оплаты труда физических лиц - резидентов Республики Казахстан, нанятых субподрядчиком для исполнения договора о государственных закупках работ, услуг.
В графе 21 "Общая стоимость труда" указывается общая сумма оплаты труда (с точностью до второго десятичного знака после точки).
В графе 22 "Казахстанское содержание при государственных закупках" указывается казахстанское содержание, при государственных закупках товаров, работ, услуг которое определяет стоимость товара и оплата труда.
В графе 23 "Казахстанское содержание при государственных закупках" указывается казахстанское содержание, при государственных закупках работ, услуг которое определяется как процентное содержание стоимости товара и оплаты труда от общей стоимости договора о государственных закупках.
Казахстанское содержание при государственных закупках товаров определяется как процентное содержание стоимости товара приобретаемых поставщиком у отечественных товаропроизводителей для исполнения договора о государственных закупках от общей стоимости договора.
В графе 24 "Наименование юридического лица (ф.и.о. физического лица)" указывается полное наименование юридического лица или фамилия, имя, отчество физического лица - поставщика товаров, работ, услуг в соответствии с договором.
В графе 25 "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика - поставщика (РНН).
В графе 26 "БИН, ИИН" указывается бизнес-идентификационный номер (БИН) - для юридических лиц, индивидуальный идентификационный номер (ИИН) - для физических лиц.
В графе 27 "Статус" указывается код статуса поставщика, исходя из следующего соответствия текстовой части и значения кодовой зоны:
отечественные товаропроизводители - 1;
отечественный поставщик - 2;
нерезидент - 3.
В графе 28 "Наименование юридического лица (ф.и.о. физического лица)" указывается полное наименование юридического лица или фамилия, имя, отчество физического лица - субподрядчика товаров, работ, услуг в соответствии с договором.
В графе 29 "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика - субподрядчика (РНН).
В графе 30 "БИН, ИИН" указывается бизнес-идентификационный номер (БИН) - для юридических лиц, индивидуальный идентификационный номер (ИИН) - для индивидуальных предпринимателей.
В графе 31 "Статус" указывается код статуса поставщика, исходя из следующего соответствия текстовой части и значения кодовой зоны:
отечественные товаропроизводители - 1;
отечественный поставщик - 2;
нерезидент - 3.
В графе 32 "Наименование юридического лица, (ф.и.о. физического лица)" указывается полное наименование юридического лица или фамилия, имя, отчество физического лица - товаропроизводителя в соответствии с договором.
В графе 33 "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика - товаропроизводителя (РНН).
В графе 34 "БИН, ИИН" указывается бизнес-идентификационный номер (БИН) - для юридических лиц, индивидуальный идентификационный номер (ИИН) - для индивидуальных предпринимателей.
В графе 35 "Страна нахождения" указывается страна нахождения товаропроизводителя.
В графе 36 "Статус" указывается код статуса поставщика, исходя из следующего соответствия текстовой части и значения кодовой зоны:
отечественные товаропроизводители - 1;
нерезидент - 2.
В графе 37 "Стоимость товара по импорту" указывается стоимость товаров в тенге, ввозимых в Республику Казахстан для исполнения договора (с точностью до второго десятичного знака после точки).
В графе 38 "Общая стоимость товара по импорту" указывается общая стоимость товаров в тенге, ввозимых в Республику Казахстан для исполнения договора (с точностью до второго десятичного знака после точки).