"Ішкі істер органдарының лицензиялау-рұқсат ету жұмысын жүзеге асыру жөніндегі жұмысы туралы" нұсқаулықты және "Ішкі істер органдарында алынып қойылған, ерікті түрде тапсырылған, тауып алынған қарулар мен оқ- дәрілерді, жарылғыш заттар мен материалдарды, оқ-дәріні, суық қаруды қабылдап алу, есепке алу, сақтау және сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстың тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 1 наурыздағы № 111 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2010 жылғы 22 сәуірдегі № 177 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 18 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6300 болып енгізілді.
Ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді «Күзет қызметі туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Ішкі істер органдарының лицензиялау-рұқсат ету жүйесін жүзеге асыру жөніндегі жұмысы туралы» нұсқаулықты және «Ішкі істер органдарында алынып қойылған, ерікті түрде тапсырылған, тауып алынған қарулар мен оқ-дәрілерді, жарылғыш заттар мен материалдарды, оқ-дәрілерді, суық қаруды қабылдап алу, есепке алу, сақтау және сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстың тәртібі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 1 наурыздағы № 111 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 2257 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
«Ішкі істер органдарының лицензиялау-рұқсат ету жүйесін жүзеге асыру жөніндегі жұмысы туралы» нұсқаулықта:
27-тармақтың 5) тармақшасында сандар және «21 жасқа» деген сөз  және сандар «19 жасқа» деген сөзбен және сандармен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Әкімшілік полиция комитетінің төрағасы (М.Т. Қабденов) осы бұйрықты әділет органдарында тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары полиция генерал-майоры А.В. Кулиничке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                       С. Баймағанбетов
"Келісілді"                               "Келісілді"
Қазақстан Республикасы                    Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің            Денсаулық сақтау министрі
төрағасы
____________ Ә.Ш. Шаяхметов                ___________ Ж.А. Досқалиев
2010 жылғы 5 мамыр                        2010 жылғы 4 мамыр
"Келісілді"                               "Келісілді"
Қазақстан Республикасының                 Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі                         Төтенше жағдайлар министрі
төрағасы
____________ Ә.Ш. Шаяхметов                ___________ В.К. Божко

О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 марта 2003 года № 111 "Об утверждении Инструкции "О работе органов внутренних дел по осуществлению лицензионно-разрешительной системы" и Правил "О порядке работы по приему, учету, хранению и обеспечению сохранности в органах внутренних дел изъятого, добровольно сданного, найденного оружия и боеприпасов, взрывчатых веществ и материалов, пороха, холодного оружия"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 апреля 2010 года № 177. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 июня 2010 года № 6300
В целях приведения ведомственных нормативных правовых актов в соответствие с Законом Республики Казахстан "Об охранной деятельности", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 марта 2003 года № 111 "Об утверждении Инструкции "О работе органов внутренних дел по осуществлению лицензионно-разрешительной системы" и Правил "О порядке работы по приему, учету, хранению и обеспечению сохранности в органах внутренних дел изъятого, добровольно сданного, найденного оружия и боеприпасов, взрывчатых веществ и материалов, пороха, холодного оружия" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2257), следующее изменение:
в Инструкции "О работе органов внутренних дел по осуществлению лицензионно-разрешительной системы" утвержденной указанным приказом:
в подпункте 5) пункта 27 цифры и слово "21 года" заменить цифрами и словом "19 лет".
2. Председателю Комитета административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Кабденову М.Т.) обеспечить регистрацию настоящего приказа в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции А. Кулинич.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    С. Баймаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"                    "СОГЛАСОВАНО"
Председатель Комитета            Министр здравоохранения
национальной безопасности        Республики Казахстан
Республики Казахстан
___________ А.Ш. Шаяхметов       ______________ Ж.А. Доскалиев
5 мая 2010 года                  4 мая 2010 года
"СОГЛАСОВАНО"                    "СОГЛАСОВАНО"
Министр обороны                  Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан             Республики Казахстан
__________ А.Р. Джаксыбеков      __________ В.К. Божко

2010 жылғы 20 мамыр                        2010 жылғы 19 мамыр

20 мая 2010 года                 19 мая 2010 года