"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 наурыздағы № 317 қаулысын іске асыру жөніндегі кейбір мәселелер туралы" Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрінің 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 167 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 11 маусымдағы № 291 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 7 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6327 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 4 маусымдағы № 255 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Білім және ғылым министрінің 2012.06.04 № 255 Бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 наурыздағы № 317 қаулысын іске асыру жөніндегі кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрінің 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 167 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5674 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 мамырдағы № 80 (1677) «Заң газет» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің интеллектуалды мектептері» мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балалардың оқуын төлеу үшін Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің «Өркен» білім беру грантын тағайындау жөніндегі конкурсты өткізудің тәртібінде:
3-тармақтағы үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Бейінді пәндер физика-математикалық бағыттағы мектептерде 7-сыныпта математика, 8-сыныптан бастап физика және математика болып табылады»;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Физика-математикалық бағыттағы мектептерде 7-сыныпта кешенді тестілеу мынадай пәндер бойынша өткізіледі: математика, қазақ тілі, орыс тілі, ағылшын тілі, 8-10-сыныптарда: физика, математика, қазақ тілі, орыс тілі, ағылшын тілі»;
6-тармақтағы «тапсырма саны» деген сөздер «тапсырма саны 7-сынып үшін 60, 8-сынып үшін» деген сөздермен ауыстырылысын;
8-тармақтағы «бес күн» деген сөздер «екі күн» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Мектепке дейінгі және орта білім департаменті (Н.Р. Аршабеков) белгілінген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне  мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін осы бұйрықтың ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Ж. Түймебаев

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 апреля 2009 года № 167 "О некоторых вопросах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года № 317"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 11 июня 2010 года № 291. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2010 года № 6327. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 июня 2012 года № 255
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 04.06.2012 № 255.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 апреля 2009 года № 167 "О некоторых вопросах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года № 317" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5674, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 29 мая 2009 года № 80 (1677)) следующие изменения:
в Правилах проведения конкурса по присуждению образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан "Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в специализированных организациях образования "Интеллектуальные школы Первого Президента Республики Казахстан", утвержденных указанным приказом:
в пункте 3 третий абзац изложить в следующей редакции:
"Профильными предметами для Школ физико-математического направления являются: в 7 классе математика, с 8 класса – физика и математика.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Комплексное тестирование в Школах физико-математического направления в 7 классе проводится по следующим предметам: математика, казахский, русский, английский языки, в 8-11 классах: физика, математика, казахский, русский, английский языки.";
в пункте 6 слово "составляет" заменить словами "для 7 класса составляет - 60, для 8 класса -";
в пункте 8 слова "пять дней" заменить словами "два дня".
2. Департаменту дошкольного и среднего образования (Аршабеков Н.Р.) в установленном порядке:
1) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа после его государственной регистрации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Ж. Туймебаев