Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі лицензиялайтын сот-сараптама қызметінің құрамына кiретiн жұмыстар түрлерiнiң тiзбесiн бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Әділет министрінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 208 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылғы 26 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6350 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2013 жылғы 22 тамыздағы № 281 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің м.а. 22.08.2013 № 281 бұйрығымен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз.

Об утверждении Перечня видов работ, входящих в состав судебно-экспертной деятельности, лицензируемой Министерством юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 208. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июля 2010 года № 6350. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 22 августа 2013 года № 281
Сноска. Приказ утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 22.08.2013 № 281 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 3.

«Қазақстан Республикасындағы сот-сараптама қызметін лицензиялау ережесін және сот-сараптама қызметіне қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 4 маусымдағы № 511 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы сот-сараптама қызметін лицензиялау ережесінің 2-тармағына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі лицензиялайтын сот-сараптама қызметінің құрамына кiретiн жұмыстар түрлерiнiң тізбесі бекітілсін.

В соответствии с пунктом 2 Правил лицензирования судебно-экспертной деятельности в Республике Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2010 года № 511 "Об утверждении Правил лицензирования судебно-экспертной деятельности в Республике Казахстан и квалификационных требований, предъявляемых к судебно-экспертной деятельности", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень видов работ, входящих в состав судебно-экспертной деятельности, лицензируемой Министерством юстиции Республики Казахстан.