"Өздерін оралман деп тануға ұсынған адамдар мен олардың отбасы мүшелерінің уақытша орналастыру орталығында болу Ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 27 қыркүйектегі 223-ө және "Оралмандар мен олардың отбасы мүшелерінің оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығында уақытша болуы және оларға бейімдеу қызметтерін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 27 қыркүйектегі № 225-ө бұйрықтарына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрдің м.а. 2010 жылғы 12 тамыздағы № 275-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 8 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6456 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2014 жылғы 12 ақпандағы № 35-ө бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 12.02.2014 № 35-ө бұйрығымен.
Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтарын жасауға жағдай тудыратын нормаларды болдырмау мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі міндетін атқарушының кейбір бұйрықтарына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) "Өздерін оралман деп тануға ұсынған адамдар мен олардың отбасы мүшелерінің уақытша орналастыру орталығында болу Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 27 қыркүйектегі № 223-ө бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4963 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдары актілерінің жинағында 2007 ж., қыркүйек-қазанда жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Өздерін оралман деп тануға ұсынған адамдар мен олардың отбасы мүшелерінің уақытша орналастыру орталығында болу Ережесінде:
10-тармақтың бірінші абзацында "үш күн" сөздері "үш жұмыс күні" сөздерімен ауыстырылсын;
2) Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 2011.03.30 № 134 (ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Көші-қон комитетінің төрағасы осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және белгіленген заңнама тәртібімен ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігі Көші-қон комитетінің төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы
Т. Дүйсенова

О внесении дополнений и изменений в приказы и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 сентября 2007 года № 223-п "Об утверждении Правил пребывания лиц и членов их семей, ходатайствующих о признании их оралманами, в Центре временного размещения" и от 27 сентября 2007 года № 225-п "Об утверждении Правил временного пребывания оралманов и членов их семей в центре адаптации и интеграции оралманов и оказания им адаптационных услуг"
Приказ и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 12 августа 2010 года № 275-ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 сентяря 2010 года № 6456. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 12 февраля 2014 года № 35-Ө
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 12.02.2014 № 35-Ө.
В целях исключения норм, создающих условия для совершения коррупционных правонарушении ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 30.03.2011 № 134 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования);
2) утратил силу приказом Министра внутренних дел РК oт 30.03.2011 № 135 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Председателю Комитета по миграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета по миграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Т. Дуйсенова