«Астана қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 284/42-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 30 наурыздағы № 317/45-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 15 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 620 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы № 449/62-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 12.05.2011 № 449/62-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 108-бабының 4-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 284/42-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2010 жылдың 19 қаңтарында № 610 тіркелді, «Астана ақшамы» газетінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 6 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 8 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы «197 385 800» деген сандар «242 703 213» деген сандармен ауыстырылсын;
«56 374 666» деген сандар «57 674 666» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 314 677» деген сандар «1 315 356» деген сандармен ауыстырылсын;
«126 363 571» деген сандар «170 380 305» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «186 995 071» деген сандар «245 096 880,4» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы «10 117 000» деген сандар «10 307 300» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «273 729» деген сандар «(-12 675 967,4)» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «(- 273 729)» деген сандар «12 675 967,4» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 1-тармақ келесі мазмұндағы «Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 12 549 696,4 мың теңге» деген 7)–тармақшамен толықтырылсын.
3) 6-тармақтағы «1 418 686» деген сандар «1 346 131» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 146912-қосымшалары осы шешімге 12345-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                                В. Петрущак
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                              В. Редкокашин
КЕЛІСІЛДІ
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» (ЭжБЖБ) бастығы                            Б. Сағын
Астана қаласы мәслихатының
2010 жылғы 30 наурыздағы
№ 317/45-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 284/42-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2010 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 21 декабря 2009 года № 284/42-IV "О бюджете города Астаны на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Астаны от 30 марта 2010 года N 317/45-IV. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 15 апреля 2010 года N 620. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12 мая 2011 года № 449/62-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12.05.2011 № 449/62-IV.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 21 декабря 2009 года № 284/42-IV "О бюджете города Астаны на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 января 2010 года за № 610, опубликовано в газетах "Астана акшамы" от 21 января 2010 года № 6, "Вечерняя Астана" от 21 января 2010 года № 8) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "197 385 800" заменить цифрами "242 703 213";
цифры "56 374 666" заменить цифрами "57 674 666";
цифры "1 314 677" заменить цифрами "1 315 356";
цифры "126 363 571" заменить цифрами "170 380 305";
в подпункте 2) цифры "186 995 071" заменить цифрами "245 096 880,4";
в подпункте 3) цифры "10 117 000" заменить цифрами "10 307 300";
в подпункте 4) цифры "273 729" заменить цифрами "(- 12 675 967,4)";
в подпункте 5) цифры "(-273 729)" заменить цифрами "12 675 967,4";
2) пункт 1 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"Используемые остатки бюджетных средств - 12 549 696,4 тысяч тенге";
3) в пункте 6 цифры "1 418 686" заменить цифрами "1 346 131".
2. Приложения 14, 6, 9, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    В. Петрущак
Секретарь
маслихата города Астаны                    В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО
Начальник
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования
города Астаны" (УЭ и БП)                   Б. Сағын
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 30 марта 2010 года № 317/45-IV
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 21 декабря 2009 года № 284/42-IV
Бюджет города Астаны на 2010 год
Категория
Сумма
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

56 249,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
56 249,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 395 925,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін  және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 810,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
364 460,0
003
Еңбекпен қамту бағдарламасы
461 931,0
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
131 131,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
45 653,0
007
Тұрғын үй көмегі
68 364,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 207 942,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
115 707,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
20 461,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 996,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілерге қызмет көрсету
130 288,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
72 806,0
019
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32 105,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
230 691,0
022
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
274 446,0
024
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз ету
11 987,0
025
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

56 249,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся
гражданам на дому
56 249,0
355
Управление занятости и социальных программ
города республиканского значения, столицы
3 395 925,0
001
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
обеспечения занятости и реализации
социальных программ для населения
135 810,0
002
Предоставление специальных социальных услуг
для престарелых и инвалидов в
медико-социальных учреждениях (организациях)
общего типа
364 460,0
003
Программа занятости
461 931,0
005
Капитальный, текущий ремонт объектов
социального обеспечения в рамках реализации
стратегии региональной занятости и
переподготовки кадров
131 131,0
006
Государственная адресная социальная помощь
45 653,0
007
Жилищная помощь
68 364,0
008
Социальная помощь отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных
представительных органов
1 207 942,0
009
Социальная поддержка инвалидов
115 707,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
20 461,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и
доставке пособий и других социальных выплат
2 996,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими средствами,
предоставление социальных услуг
индивидуального помощника для инвалидов
первой группы, имеющих затруднение в
передвижении, и специалиста жестового языка
для инвалидов по слуху в соответствии с
индивидуальной программой реабилитации
инвалида
130 288,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих
определенного местожительства
72 806,0
019
Размещение государственного социального
заказа в неправительственном секторе за счет
целевых трансфертов из республиканского
бюджета
32 105,0
020
Предоставление специальных социальных услуг
для инвалидов с психоневрологическими
заболеваниями, в психоневрологических
медико-социальных учреждениях (организациях)
230 691,0
022
Предоставление специальных социальных услуг
для детей-инвалидов с психоневрологическими
патологиями в детских психоневрологических
медико-социальных учреждениях (организациях)
274 446,0
024
Обеспечение проезда участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной Войне
11 987,0
025
Выплата единовременной материальной помощи
участникам и инвалидам Великий Отечественной
войны, а также лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе уволенным в
запас (отставку), проходившим военную службу
в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября
1945 года в воинских частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не входивших в
состав действующей армии, награжденным
медалью "За победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945 гг." или
медалью "За победу над Японией",
проработавшим (прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой Отечественной
войны к 65-летию Победы в Великой
Отечественной Войне