Астана қаласының жекелеген көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Астана қаласы әкімдігінің 20 сәуірдегі № 75 Қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 351/46-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 30 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 624 болып енгізілді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 13-бабының 4) тармақшасына, сәйкес, Астана қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, қалалық ономастика комиссиясының 2010 жылғы 8 сәуірдегі № 12 шешімі негізінде Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 04.12.2014 № 110-2043 қаулысы және мәслихатының 11.12.2014 № 312/45-V (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. «Алматы» ауданының жобалау атауы № 23-22 даңғылға Рақымжан Қошқарбаев даңғылы атауы берілсін.
2. Төмендегі көшелер:
«Алматы» ауданы бойынша:
17 және 18 бекеттер аралығындағы Балочный көшесі – Сарысу деп;
19 және 20 бекеттер аралығындағы Балочный көшесі – Шағыл деп;
75 бекеттегі Песчаный көшесі – Алтынқұм деп;
76 бекеттегі Песчаный көшесі – Қарақұм деп;
«Есіл» ауданы бойынша:
«Шұбар» тұрғын алабында:
Қызғалдақ көшесі «Нормандия-Неман» эскадрильясі көшесі деп қайта аталсын.
3. Астана қаласы Алматы және Есіл аудандарының әкімдері, «Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулы мен шешімді іске асыру жөнінде қажетті шара қабылдасын.
4. Осы Астана қаласы әкімдігінің қаулысы және мәслихатының шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының
әкімі                                          И. Тасмағамбетов
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                                 Ю. Келигов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                              В. Редкокашин

О присвоении наименований и переименовании отдельных улиц города Астаны
Совместное постановление маслихата города Астаны от 21 апреля 2010 года N 351/46-IV и решение акимата города Астаны от 20 апреля 2010 года N 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 апреля 2010 года N 624
В соответствии с подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения города Астаны, на основании решения городской ономастической комиссии от 8 апреля 2010 года № 12 акимат города Астаны ПОСТАНОВИЛ и маслихат города Астаны РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата города Астаны от 04.12.2014 № 110-2043 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить проспекту с проектным наименованием № 23-22 района "Алматы" наименование - проспект Рақымжан Қошқарбаев.
2. Переименовать:
по району "Алматы":
улицу Балочную между пикетами 17 и 18 улично-дорожной сети - в улицу Сарысу;
улицу Балочную между пикетами 19 и 20 улично-дорожной сети - в улицу Шағыл;
улицу Песчаную в пикете 75 улично-дорожной сети - в улицу Алтынқұм;
улицу Песчаную в пикете 76 улично-дорожной сети - в улицу Қарақұм;
по району "Есиль":
в жилом массиве "Шұбар":
улицу Қызғалдақ - в улицу Эскадрильи "Нормандия-Неман".
3. Акимам районов "Алматы" и "Есиль" города Астаны, Государственному учреждению "Управление архитектуры и градостроительства города Астаны" принять необходимые меры по реализации данного постановления и решения.
4. Настоящее постановление акимата и решение маслихата города Астаны вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны                         И. Тасмагамбетов
Председатель сессии маслихата
города Астаны                              Ю. Келигов
Секретарь маслихата города Астаны          В. Редкокашин