«Астана қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 284/42-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 29 шілдедегі N 379/50-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 24 тамызда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 645 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы № 449/62-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 12.05.2011 № 449/62-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 284/42-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2010 жылдың 19 қаңтарында № 610 тіркелді, «Астана ақшамы» газетінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 6 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 8 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1)-тармақшадағы «239 202 890,0» деген сандар «242 212 953» деген сандармен ауыстырылсын;
«60 530 338,0» деген сандар «63 530 338» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 359 684» деген сандар «1 369 747» деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшадағы «248 644 857,4» деген сандар «251 659 920,4» деген сандармен ауыстырылсын;
3)-тармақшадағы «10 429 300» деген сандар «10 424 300» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6-тармақтағы «1 355 052,0» деген сандар «1 420 052» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 16912-қосымшалары осы шешімге 1234-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы                      М. Шекенов
Астана қаласы
мәслихаты хатшысының м.а.                          А. Байгенжин
КЕЛІСІЛДІ
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» ММ (ЭжБЖБ) бастығының м.а.              Г. Жүсіпова
Астана қаласы мәслихатының
2010 жылғы 29 шілдедегі
№ 379/50-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 284/42-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2010 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 21 декабря 2009 года № 284/42-IV "О бюджете города Астаны на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Астаны от 29 июля 2010 года N 379/50-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 24 августа 2010 года N 645. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12 мая 2011 года № 449/62-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 12.05.2011 № 449/62-IV.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 21 декабря 2009 года № 284/42-IV "О бюджете города Астаны на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 января 2010 года за № 610, опубликовано в газетах "Астана акшамы" от 21 января 2010 года № 6, "Вечерняя Астана" от 21 января 2010 года № 8) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "239 202 890,0" заменить цифрами "242 212 953";
цифры "60 530 338,0" заменить цифрами "63 530 338";
цифры "1 359 684" заменить цифрами "1 369 747";
в подпункте 2) цифры "248 644 857,4" заменить цифрами "251 659 920,4";
в подпункте 3) цифры "10 429 300" заменить цифрами "10 424 300";
2) в пункте 6 цифры "1 355 052,0" заменить цифрами "1 420 052".
2. Приложения 16912 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    М. Шекенов
И.о. секретаря
маслихата города Астаны                    А. Байгенжин
СОГЛАСОВАНО
И.о. начальника ГУ "Управление
экономики и бюджетного планирования
города Астаны" (УЭ и БП)                   Г. Джусупова
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 29 июля 2010 года № 379/50-IV
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 21 декабря 2009 года № 284/42-IV
Бюджет города Астаны на 2010 год
Категория
Сумма тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

56 249,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
56 249,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 432 525,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 810,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
364 460,0
003
Еңбекпен қамту бағдарламасы
461 931,0
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
131 131,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
27 653,0
007
Тұрғын үй көмегі
68 364,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 202 400,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
146 878,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
39 461,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 996,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілерге қызмет көрсету
130 288,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
74 814,0
019
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32 105,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
236 409,0
022
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
276 691,0
024
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
11 987,0
025
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

56 249,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам
на дому
56 249,0
355
Управление занятости и социальных программ
города республиканского значения, столицы
3 432 525,0
001
Услуги по реализации государственной политики на
местном уровне в области обеспечения занятости и
реализации социальных программ для населения
135 810,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для
престарелых и инвалидов в медико-социальных
учреждениях (организациях) общего типа
364 460,0
003
Программа занятости
461 931,0
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального
обеспечения в рамках реализации стратегии
региональной занятости и переподготовки кадров
131 131,0
006
Государственная адресная социальная помощь
27 653,0
007
Жилищная помощь
68 364,0
008
Социальная помощь отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных
представительных органов
1 202 400,0
009
Социальная поддержка инвалидов
146 878,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
39 461,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке
пособий и других социальных выплат
2 996,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными
гигиеническими средствами, предоставление
социальных услуг индивидуального помощника для
инвалидов первой группы, имеющих затруднение в
передвижении, и специалиста жестового языка для
инвалидов по слуху в соответствии с
индивидуальной программой реабилитации инвалида
130 288,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих
определенного местожительства
74 814,0
019
Размещение государственного социального заказа в
неправительственном секторе за счет целевых
трансфертов из республиканского бюджета
32 105,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для
инвалидов с психоневрологическими заболеваниями,
в психоневрологических медико-социальных
учреждениях (организациях)
236 409,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для
детей-инвалидов с психоневрологическими
патологиями в детских психоневрологических
медико-социальных учреждениях (организациях)
276 691,0
024
Обеспечение проезда участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны по странам
Содружества Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан, а также оплаты
им и сопровождающим их лицам расходов на
питание, проживание, проезд для участия в
праздничных мероприятиях в городах Москва,
Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной
войне
11 987,0
025
Выплата единовременной материальной помощи
участникам и инвалидам Великой Отечественной
войны, а также лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе уволенным в запас
(отставку), проходившим военную службу в период
с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в
воинских частях, учреждениях, в военно-учебных
заведениях, не входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За победу над
Германией в Великой Отечественной войне
1941-1945 гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим (прослужившим) не менее
шести месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой
Отечественной Войне