Егіндікөл және Ерейментау аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір елді мекендері мен ауылдық округтерінің атауларын қайта атау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 27 қазандағы № а-11/396 қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қазандағы № 4С-28-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 3 желтоқсанда № 3375 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша «селосы», «селолық» деген сөздер «ауылы», «ауылдық» деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.02.2015 № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 17.02.2015 № 5С-34-6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 11 бабына сәйкес, Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 23 қыркүйектегі № а-9/187 қаулысы, Егіндікөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 қыркүйектегі № 4С-27-4 шешімі, Ерейментау ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 5 ақпандағы № а-2/78, № а-2/79 қаулылары, Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 ақпандағы № 4С-23/6-10, № 4С-23/7-10 шешімдері негізінде және Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы тіл саясаты және ономастика жөніндегі облыстық комиссияның 2010 жылғы 30 маусымдағы, 2010 жылғы 30 қыркүйектегі шешімдеріне байланысты Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының кейбір елді мекендері мен ауылдық округтерінің атаулары қайта аталсын:
1) Егіндікөл ауданы бойынша:
Ұзынкөл ауылдық округінің Қазақстанның 30 жылдығы ауылы Тоғанас ауылына;
2) Ерейментау ауданы бойынша:
Павловка ауылдық округінің Павловка ауылы Еркіншілік ауылына;
Павловка ауылдық округі Еркіншілік ауылдық округіне;
Новодолинка ауылдық округінің Новодолинка ауылы Ақсуат ауылына;
Новодолинка ауылдық округі Ақсуат ауылдық округіне.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Дьяченко
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Г.Марченкова
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ө.Мұсабаев

О переименовании некоторых населенных пунктов и сельских округов Акмолинской области по Егиндыкольскому и Ерейментаускому районам
Постановление акимата Акмолинской области от 27 октября 2010 года № а-11/396 и решение Акмолинского областного маслихата от 27 октября 2010 года № 4С-28-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 декабря 2010 года № 3375
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, на основании постановления акимата Егиндыкольского района от 23 сентября 2010 года № а-9/187, решения Егиндыкольского районного маслихата от 23 сентября 2010 года № 4С27-4, постановлений акимата Ерейментауского района от 5 февраля 2010 года № а-2/78, № а-2/79, решений Ерейментауского районного маслихата от 5 февраля 2010 года № 4С-23/6-10, № 4С-23/7-10 и согласно решений областной комиссии по языковой политике и ономастике при акимате Акмолинской области от 30 июня 2010 года, 30 сентября 2010 года, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые населенные пункты и сельские округа Акмолинской области:
1) По Егиндыкольскому району:
село 30 лет Казахстана Узынкольского сельского округа в село Тоганас.
2) По Ерейментаускому району:
село Павловка Павловского сельского округа в село Еркиншилик;
Павловский сельский округ в Еркиншиликский сельский округ;
село Новодолинка Новодолинского сельского округа в село Аксуат;
Новодолинский сельский округ в Аксуатский сельский округ.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 17.02.2015 А-2/65 и решением Акмолинского областного маслихата от 17.02.2015 № 5С-34-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Дьяченко
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  Г.Марченкова
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев