Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-2 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 10 желтоқсанда № 3378 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 4С-33-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.06.10 № 4С-33-11 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 106 бабының 2 тармағының 2 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» 2010 жылғы 29 қазандағы № 1134, «2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы» 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1274 қаулыларына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3342 тіркелген, 2010 жылдың 21 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2010 жылдың 21 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«94 667 616,1» цифрлары «95 097 716,1» цифрларына ауыстырылсын;
«85 924 004,2» цифрлары «86 354 104,2» цифрларына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«95 091 434,1» цифрлары «95 521 534,1» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақта:
«40 824 736» цифрлары «41 254 836» цифрларына ауыстырылсын;
8 тармақта:
«3 037 702» цифрлары «3 019 136» цифрларына ауыстырылсын;
«1 707 746» цифрлары «1 689 180» цифрларына ауыстырылсын;
10 тармақта:
«669 954» цифрлары «670 652» цифрларына ауыстырылсын;
«233 479» цифрлары «234 177» цифрларына ауыстырылсын;
11 тармақта:
«10 076 366» цифрлары «10 077 248» цифрларына ауыстырылсын;
12 тармақта:
«5 325 505» цифрлары «5 770 705» цифрларына ауыстырылсын;
«1 417 834» цифрлары «1 582 821» цифрларына ауыстырылсын;
«756 890» цифрлары «1 037 103» цифрларына ауыстырылсын;
17 тармақта:
«1 333 011» цифрлары «1 334 897» цифрларына ауыстырылсын;
«97 891 мың теңге – халықаралық маңызды шараларды өткiзу барысында қоғамдық тәртiп сақтауды қамтамасыз ету;» жолынан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 4С-19-2 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 4С-29-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 декабря 2010 года № 3378. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 10 июня 2011 года № 4С-33-11
Сноска. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 10.06.2011 № 4С-33-11.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, постановлениями Правительства Республики Казахстан «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162» от 29 октября 2010 года № 1134, «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год» от 29 ноября 2010 года № 1274 Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2010–2012 годы» от 10 декабря 2009 года № 4С-19-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3342, опубликовано 21 января 2010 года в газете «Арка ажары», 21 января 2010 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «94 667 616,1» заменить на цифры «95 097 716,1»;
цифры «85 924 004,2» заменить на цифры «86 354 104,2»;
в подпункте 2):
цифры «95 091 434,1» заменить на цифры «95 521 534,1»;
в пункте 5:
цифры «40 824 736» заменить на цифры «41 254 836»;
в пункте 8:
цифры «3 037 702» заменить на цифры «3 019 136»;
цифры «1 707 746» заменить на цифры «1 689 180»;
в пункте 10:
цифры «669 954» заменить на цифры «670 652»;
цифры «233 479» заменить на цифры «234 177»;
в пункте 11:
цифры «10 076 366» заменить на цифры «10 077 248»;
в пункте 12:
цифры «5 325 505» заменить на цифры «5 770 705»;
цифры «1 417 834» заменить на цифры «1 582 821»;
цифры «756 890» заменить на цифры «1 037 103»;
в пункте 17:
цифры «1 333 011» заменить на цифры «1 334 897»;
после строки «97 891 тысяча тенге - на обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения;» дополнить строками следующего содержания:

«1 623 мың теңге – көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға, оралмандарға қужат беруге;
263 мың теңге – Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға;»;
19 тармақта:
«7 814 332» цифрлары «7 814 721» цифрларына ауыстырылсын;
21 тармақта:
«2 062 254,5» цифрлары «2 062 154,5» цифрларына ауыстырылсын;
Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрайымы                       Г.Марченкова
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ө.Мұсабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының әкімі                     С. Дьяченко
Ақмола облысының
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      М. Тақамбаев
Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы
10 декабря № 4С-29-6 шешіміне
қосымша
Ақмола облыстық мәслихаттың шешіміне

«1 623 тысячи тенге - на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов;
263 тысячи тенге - на содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов;»;
в пункте 19:
цифры «7 814 332» заменить на цифры «7 814 721»;
в пункте 21:
цифры «2 062 254,5» заменить на цифры «2 062 154,5»;
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  Г. Марченкова
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У. Мусабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
Акмолинской области                        С. Дьяченко
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                        М. Такамбаев
Приложение
к решению Акмолинского областного маслихата
от 10 декабря 2010 г. № 4С-19-6
Приложение 1
к решению Акмолинского областного маслихата

58 988,0
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
600,0
016
Өңiрлiк жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберiнде бiлiм беру объектiлерiн күрделi, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
433 082,1
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 598,3
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
508 825,0
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72 285,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 933 926,2
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
308 014,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 470,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
138 425,0
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
303 884,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
155 703,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
428 581,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 822 529,7
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен аудандар(облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 689 180,0
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
61 340,7
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

58 988,0
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
600,0
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
433 082,1
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
66 598,3
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
508 825,0
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, после среднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»
72 285,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 933 926,2
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
308 014,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
106 470,0
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
138 425,0
060
Подготовка и переподготовка кадров
303 884,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
155 703,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
428 581,0
271
Управление строительства области
1 822 529,7
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 689 180,0
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
61340,7
037
Строительство и реконструкция объектов образования

72 009,0
5
Денсаулық сақтау
14 792 535,9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 026 961,9
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
76 562,4
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
689 788,0
004
Республикалық бюджет қаражаты көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
145 570,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
146 105,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
56 174,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
79 925,0
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
113 430,0
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 099 201,8
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
4 191 691,0
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
676 860,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
10 565,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
537 653,0
015
Ақпараттық жүйелер құру
1 914,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 729,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
959,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
10 799,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
78 259,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
202 741,0
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
0,0
022
Бүйрегі жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
63 465,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
417 224,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
189 949,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
58 140,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары

72 009,0
5
Здравоохранение
14 792 535,9
253
Управление здравоохранения области
12 026 961,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
76 562,4
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
689 788,0
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
145 570,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
146 105,0
006
Услуги по охране материнства и детства
56 174,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
79 925,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
113 430,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 099 201,8
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
4 191 691,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
676 860,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
10 565,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
537 653,0
015
Создание информационных систем
1 914,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 729,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
959,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
10 799,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
78 259,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
202 741,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
0,0
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
63 465,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
417224,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
189 949,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
58 140,0
029
Областные базы спецмедснабжения

26 855,0
031
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының материалдық-техникалық жарақтандыру
2 836,8
032
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
1 508,0
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
1 639 695,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
28 370,0
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
476 992,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 765 574,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 765 574,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 030 135,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 785 591,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 924,5
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
336 522,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
89 137,8
004
Ақпараттық жүйелер құру
1 750,1
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
18 680,0
008
Мемлекеттiк органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
360,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
368 716,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесi бұзылған мүгедек балалар үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
227 521,0
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
34 222,0
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
108 000,0
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

26 855,0
031
Материально-техническое оснащение государственных органов здравоохранения
2 836,8
032
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений медицинских организаций
1 508,0
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
1 639 695,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
28 370,0
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
476 992,9
271
Управление строительства области
2 765 574,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 765 574,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 030 135,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 785 591,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
63 924,5
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
336 522,0
003
Социальная поддержка инвалидов
89 137,8
004
Создание информационных систем
1 750,1
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
18 680,0
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
360,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
368 716,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
227 521,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
34 222,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
108 000,0
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

10 692,0
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
223 485,0
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
155 399,4
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
25 898,0
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге табысы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
72 666,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
48 617,2
261
Облыстың білім басқармасы
1 170 015,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 170 015,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
74 529,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
74 529,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15 012 272,6
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 205 331,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

10 692,0
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
223,485,0
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
155 399,4
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
25 898,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
72 666,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
48 617,2
261
Управление образования области
1 170 015,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 170 015,0
271
Управление строительства области
74 529,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
74 529,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
15 012 272,6
271
Управление строительства области
6 205 331,0
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000,0
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

5 619 331,0
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 806 941,6
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 081,8
002
Ақпараттық жүйелер құру
2 793,7
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
6 662 500,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
844 538,0
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
288 148,1
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
395 345,0
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
57 901,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
525 634,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2 388 705,7
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
142 128,5
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 459,5
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
123 863,0
004
Ақпараттық жүйелер құру
1 806,0
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 015 145,5
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 720,7
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
57 564,0
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
40 287,0
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы

5 619 331,0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
8 806 941,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
30 081,8
002
Создание информационных систем
2 793,7
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
6 662 500,0
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
844 538,0
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
288 148,1
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
395 345,0
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
57 901,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
525 634,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 388 705,7
259
Управление архивов и документации области
142 128,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
16 459,5
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
123 863,0
004
Создание информационных систем
1 806,0
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 015 145,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
37 720,7
002
Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
57 564,0
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
40 287,0
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях

327 726,4
009
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен "Шортанды - Щучинск" участкесінде «Астана-Щучинск» автомобиль жолының бойында «Шортанды-Щучинск» учаскелерінде орман екпе ағаштарын отырғызу
56 072,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
2 438,3
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 933 920,9
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 255,4
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
480 303,0
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
1 396,0
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
7 268,0
007
Ақпараттық жүйелер құру
2 513,0
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
633 501,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 702 121,0
011
Өндiрiлетiн ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттiк қолдау
496 400,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 037 103,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 545,7
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі іс-шараларды өткізу
17 000,0
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 020 407,5
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
163 338,0
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
269 692,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
3 747,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
24 330,3
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
201 247,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
147 000,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 247,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 414 748,0
029
Су шаруашылығының объектілерін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

327 726,4
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
56 072,0
012
Создание информационных систем
2 438,3
255
Управление сельского хозяйства области
6 933 920,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
70 255,4
002
Поддержка семеноводства
480 303,0
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
1 396,0
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
7 268,0
007
Создание информационных систем
2 513,0
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
633 501,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 702 121,0
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
496 400,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 037 103,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 545,7
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
17 000,0
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 020 407,5
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
163 338,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
269 692,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 747,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
24 330,3
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
201 247,0
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
147 000,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
54 247,0
271
Управление строительства области
3 414 748,0
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов водного хозяйства

3 414 748,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
507 244,9
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
37 840,3
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 175,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
2 230,6
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
434,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
315 453,1
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 984,5
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
412,4
023
Ақпараттық жүйелер құру
2 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
46 000,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
230 056,2
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
153 951,5
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 652,5
003
Ақпараттық жүйелер құру
2 076,0
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
227,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
32 964,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
96 032,0
12
Көлiк және коммуникация
5 073 389,3
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 073 389,3
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 094,5
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
627 587,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 502 517,5
006
Ақпараттық жүйелер құру
1 933,0
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
289 355,0
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
1 137 590,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
379 269,0
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

3 414 748,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
507 244,9
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
37 840,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
35 175,0
002
Создание информационных систем
2 230,6
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
434,7
271
Управление строительства области
315 453,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
36 984,5
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
412,4
023
Создание информационных систем
2 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
46 000,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
230 056,2
272
Управление архитектуры и градостроительства области
153 951,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
22 652,5
003
Создание информационных систем
2 076,0
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
227,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
32 964,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
96 032,0
12
Транспорт и коммуникации
5 073 389,3
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 073 389,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
32 094,5
002
Развитие транспортной инфраструктуры
627 587,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 502 517,5
006
Создание информационных систем
1 933,0
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
289 355,0
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 137 590,0
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
379 269,0
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров