2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 24 желтоқсанда № 3379 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-1-683 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 25.12.2014 № 2-1-683 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 75 бабының 2 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, 2010 жылғы 29 қарашадағы Қазақстан Республикасының «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. 2011–2013 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және 3  қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2011 жылға келесi көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 98 562 942,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 9 611 608,1 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 371 824,7 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер – 8 005,0 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi – 88 571 504,7 мың теңге;
2) шығындар – 100 247 816,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 216 413,1 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 1 322 342,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1 105 928,9 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 411 881,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 412 881,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 1 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 2 313 168,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттi пайдалану) – 2 313 168,2 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.10.28 № 4С-38-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Облыстық бюджетке, аудандардың, Көкшетау және Степногорск қалаларының бюджеттеріне кірістерді бөлудің нормативтері келесі мөлшерде белгіленсін:
1) облыстық бюджетке төлем көзінен ұсталатын табыстан жеке табыс салығы бойынша – 100 %;
2) облыстық бюджетке төлем көзінен салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 %;
3) аудандардың, Көкшетау және Степногорск қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік салық бойынша – 100 %.
3. 2011 жылға арналған облыстық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердiң көрсетiлген сомаларын облыстық бюджетке, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бөлу облыс әкiмдiгiнiң қаулысымен белгiленедi.

Об областном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 4С-29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 декабря 2010 года № 3379. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25 декабря 2014 года № 2-1-683)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25.12.2014 № 2-1-683).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы» от 29 ноября 2010 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2011 – 2013 годы, согласно
приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 562 942,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 611 608,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 371 824,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 005,0 тысяч тенге; поступления трансфертов – 88 571 504,7 тысяч тенге;
2) затраты – 100 247 816,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 216 413,1 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 1 322 342,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 105 928,9 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 411 881,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 412 881,0 тысяча тенге; поступления от продажи финансовых активов государства – 1 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 313 168,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 313 168,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 28.10.2011 № 4С-38-2 (вводится в действие с 01.01.2011)
2. Установить нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов и городов Кокшетау и Степногорск в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 100 %;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет - 100 %;
3) по социальному налогу в бюджеты районов и городов Кокшетау и Степногорск – 100 %.
3. Учесть в составе поступлений областного бюджета на 2011 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по областному бюджету, бюджетам районов (городов областного значения) определяется постановлением акимата области.

4. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берiлетiн 18 911 995 мың теңге сомасындағы субвенциялар көлемi қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
Ақкөл - 1 066 382 мың теңге;
Аршалы - 945 151 мың теңге;
Астрахан - 1 165 037 мың теңге;
Атбасар - 1 209 372 мың теңге;
Бұланды - 1 372 715 мың теңге;
Бурабай - 884 977 мың теңге;
Егіндікөл - 545 961 мың теңге;
Еңбекшілдер - 1 025 865 мың теңге;
Ерейментау - 1 322 077 мың теңге;
Есіл - 1 081 687 мың теңге;
Жақсы - 1 250 309 мың теңге;
Жарқайың - 1 190 126 мың теңге;
Зеренді - 1 217 762 мың теңге;
Қорғалжын - 978 026 мың теңге;
Сандықтау - 988 994 мың теңге;
Целиноград - 1 486 510 мың теңге;
Шортанды - 1 061 195 мың теңге;
Степногорск қаласы - 119 849 мың теңге.
5. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте Көкшетау қаласының бюджетінен 915 339 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлардың қарастырылғаны ескерілсін.
5-1. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) мәслихаттардың тексеру комиссияларының таратылуына және облыстық тексеру комиссиясы мемлекеттiк мекемесiнің құрылуына байланысты, аудандық (қалалық) бюджеттерден облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған 11 310 мың теңге сомасында трансферттердің түсімдері қарастырылсын.
Көрсетілген трансферттер сомасының облыстық бюджетке түсімдері облыс әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.08.18 № 4С-36-6 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2011 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерiлсiн.
Көрсетiлген нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу облыс әкiмдiгiнің қаулысымен белгіленеді.
7. 2011 жылға арналған облыстық бюджет шығындарының құрамында республикалық бюджетке 729 581,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.10.28 № 4С-38-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-1. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн 2010 жылы берілген 143 547,9 мың теңге сомасында пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді республикалық бюджетке қайтару ескерiлсiн.
Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.10.28 № 4С-38-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения), в сумме 18 911 995 тысяч тенге, в том числе:
Аккольскому - 1 066 382 тысячи тенге;
Аршалынскому – 945 151 тысяча тенге;
Астраханскому – 1 165 037 тысяч тенге;
Атбасарскому – 1 209 372 тысячи тенге;
Буландынскому – 1 372 715 тысяч тенге;
Бурабайскому – 884 977 тысяч тенге;
Егиндыкольскому – 545 961 тысяча тенге;
Енбекшильдерскому – 1 025 865 тысяч тенге;
Ерейментаускому – 1 322 077 тысяч тенге;
Есильскому – 1 081 687 тысяч тенге;
Жаксынскому – 1 250 309 тысяч тенге;
Жаркаинскому – 1 190 126 тысяч тенге;
Зерендинскому – 1 217 762 тысячи тенге;
Коргалжынскому – 978 026 тысяч тенге;
Сандыктаускому – 988 994 тысячи тенге;
Целиноградскому – 1 486 510 тысяч тенге;
Шортандинскому – 1 061 195 тысяч тенге;
городу Степногорску – 119 849 тысяч тенге.
5. Учесть что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Кокшетау в сумме 915 339 тысяч тенге.
5-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год поступления трансфертов из районных (городских) бюджетов на компенсацию потерь областного бюджета в сумме 11 310 тысяч тенге, в связи с упразднением ревизионных комиссий районных (городских) маслихатов и созданием государственного учреждения – ревизионной комиссии области.
Поступления в областной бюджет указанных сумм трансфертов определяются постановлением акимата области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Акмолинского областного маслихата от 18.08.2011 № 4С-36-6 (вводится в действие с 01.01.2011)
6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата области.
7. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2011 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 729 581,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 28.10.2011 № 4С-38-2 (вводится в действие с 01.01.2011)
7-1. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат в республиканский бюджет неиспользованных бюджетных кредитов, выданных в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистам в сумме 143 547,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Акмолинского областного маслихата от 28.10.2011 № 4С-38-2 (вводится в действие с 01.01.2011)

8. 2011 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органының резерві 138 695,5 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.10.28 № 4С-38-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджетке:
көлiк құралдарының мемлекеттiк техникалық тексеруін жүргiзу жөніндегі функциялар мен өкiлеттiктерді беруге байланысты 4 516,0 мың теңге сомасында;
халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметiн ұйымдастыру жөнiндегi функцияларды беруге байланысты 344 870,0 мың теңге сомасында;
«Арлан» арнайы тағайындау бөлiмшесiн беруге байланысты 6 192,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттiк сәулет-құрылыс бақылауы және лицензиялау мәселелерi жөнiндегi функциялар мен өкiлеттiктерді беруге байланысты 8 879,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.10.28 № 4С-38-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2011 жылға арналған облыстың жергiлiктi атқарушы органы қарызының лимитi 3 111 998 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.
11. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте ақысыз донорларға айлық есептiк көрсеткiштiң 0,75 мөлшерiнде қосымша марапаттау сыйақысын беруге қаражат қарастырылғаны ескерілсін.
12. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте денсаулық сақтау саласы қызметкерлерiнiң жүрiп-тұру сипатындағы қызметiне байланысты көлiк шығыстарын өтеуге қаражат қарастырылғаны ескерілсін.
13. Облыстық мәслихатпен келiсiлген тiзбеге сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде қызмет iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласының мамандарына, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар белгiленсiн.
14. 2011 жылға арналған облыстық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 6 қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
15. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттердi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 7 қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
16. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты
сессиясының төрайымы                       Г.Марченкова
Ақмола облыстық
мәслихатының
хатшысы                                    Ө.Мұсабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының әкімі                     С.Дьяченко
Ақмола облысының
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      М.Тақамбаев
Ақмола облыстық мәслихатының
2010 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 4С-29-2 шешіміне 1 қосымша
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.10.28 № 4С-38-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2011 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. Кірістер

8. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2011 год в сумме 138 695,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 28.10.2011 № 4С-38-2 (вводится в действие с 01.01.2011)
9. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в республиканский бюджет, в связи с:
передачей функций и полномочий по проведению государственного технического осмотра транспортных средств в сумме 4 516,0 тысяч тенге;
передачей функций по организации деятельности центров обслуживания населения в сумме 344 870,0 тысяч тенге;
передачей подразделения специального назначения «Арлан» в сумме 6 192,0 тысячи тенге;
передачей функций и полномочий по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования в сумме 8 879,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 28.10.2011 № 4С-38-2 (вводится в действие с 01.01.2011)
10. Установить лимит долга местного исполнительного органа области на 2011 год в размере 3 111 998 тысяч тенге.
11. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены средства на предоставление дополнительного поощрения безвозмездным донорам в размере 0,75 месячного расчетного показателя.
12. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год для работников здравоохранения предусмотрены средства на возмещение транспортных расходов, связанных с разъездным характером деятельности.
13. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с областным маслихатом.
14. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2011 год, согласно приложению 6.
15. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районных бюджетов на 2011 год, согласно приложению 7.
16. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  Г.Марченкова
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
Акмолинской области                        С.Дьяченко
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                        М.Такамбаев
Приложение1 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 10 декабря
2010 года № 4С-29-2
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 28.10.2011 № 4С-38-2 (вводится в действие с 01.01.2011)
Областной бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

917 766,0
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
204 317,0
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
50 000,0
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000,0
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42 105,0
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
227 910,0
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
28 244,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 688,0
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
407 621,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
135 298,2
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
902 512,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 652 313,7
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 900 001,0
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
752 312,7
5
Денсаулық сақтау
14 678 250,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 050 134,8
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 785,3
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

917 766,0
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
204 317,0
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
50 000,0
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000,0
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
42 105,0
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
227 910,0
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
28 244,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
114 688,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
407 621,0
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
135 298,2
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
902 512,1
271
Управление строительства области
2 652 313,7
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 900 001,0
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
752 312,7
5
Здравоохранение
14 678 250,6
253
Управление здравоохранения области
14 050 134,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
87 785,3
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

101 191,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
417 177,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
67 805,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
100 617,1
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
149 353,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 862 414,1
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-
емханалық көмек көрсету
6 040 481,7
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
817 534,1
012
«2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясын алдын-алуға әлеуметтік жобаларды іске асыру
4 086,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
12 546,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
763 399,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 526,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 026,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
17 020,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
83 149,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
259 425,0
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
178 102,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
19 008,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
426 419,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
189 771,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
33 810,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 892,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 382 351,6
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
28 886,0
037
Жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен денсаулық сақтау ұйымдарының мiндеттемелерi бойынша кредиттiк қарызды өтеу
359,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы

101 191,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
417 177,0
006
Услуги по охране материнства и детства
67 805,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
100 617,1
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
149 353,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 862 414,1
010
Оказание амбулаторно-
поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
6 040 481,7
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
817 534,1
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
4 086,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
12 546,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
763 399,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 526,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 026,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
17 020,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
83 149,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
259 425,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
178 102,0
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
19 008,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
426 419,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
189 771,0
029
Областные базы спецмедснабжения
33 810,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 892,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 382 351,6
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
28 886,0
037
Погашение кредиторской задолженности по
обязательствам организаций здравоохранения за
счет средств местного бюджета
359,9
271
Управление строительства области

628 115,8
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
628 115,8
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 856 738,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 495 791,7
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 926,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
434 706,8
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
112 906,9
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 825,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
363 237,5
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
253 074,2
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
43 036,0
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
172 991,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 087,6
261
Облыстың білім басқармасы
1 351 885,9
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 315 227,9
037
Әлеуметтік сауықтандыру
36 658,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
9 061,0
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
9 061,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 721 199,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 053 501,7
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
796 704,0
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
223 305,7
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 595 000,0
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

628 115,8
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
628 115,8
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 856 738,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 495 791,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
66 926,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
434 706,8
003
Социальная поддержка инвалидов
112 906,9
007
Капитальные расходы государственных органов
3 825,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-
социальных учреждениях (организациях)
363 237,5
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
253 074,2
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
43 036,0
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
172 991,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
45 087,6
261
Управление образования области
1 351 885,9
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 315 227,9
037
Социальная реабилитация
36 658,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
9 061,0
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
9 061,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 721 199,1
271
Управление строительства области
6 053 501,7
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
796 704,0
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
223 305,7
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
4 595 000,0
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры

268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 912 437,1
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 309,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
760 380,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 665 612,4
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
469 649,0
011
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 825,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
915 501,7
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
60 160,0
13
Басқалар
1 001 741,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 808,0
009
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 808,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
138 695,4
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
138 695,4
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
14 942,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
14 942,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
395 528,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 733,0
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
0,0
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
195 181,0
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
562,0
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
125 052,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
135 847,8
051
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
135 847,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
313 920,0
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
313 920,0
14
Борышқа қызмет көрсету
39,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
39,0
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 912 437,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
37 309,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
760 380,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 665 612,4
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
469 649,0
011
Капитальные расходы государственных органов
3 825,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
915 501,7
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
60 160,0
13
Прочие
1 001 741,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 808,0
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
2 808,0
257
Управление финансов области
138 695,4
012
Резерв местного исполнительного органа области
138 695,4
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
14 942,0
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
14 942,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
395 528,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
74 733,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
0,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
195 181,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
562,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
125 052,0
271
Управление строительства области
135 847,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
135 847,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
313 920,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
313 920,0
14
Обслуживание долга
39,0
257
Управление финансов области
39,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

1 581 251
037
Әлеуметтiк сауықтыру
39 298
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 816 641
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 538 441
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
105 841
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 125 000
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
721 600
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 278 200
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 162
002
Ақпараттық жүйелер құру
75
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
5 457 510
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
658 453
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
124 000
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2 539 998
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
170 759
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 932
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
149 827
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 105 549
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 643
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
28 537
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
1 011 339
013
Туристік қызметті реттеу
20 030
262
Облыстың мәдениет басқармасы
746 498
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 173
002
Ақпараттық жүйелер құру
123
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
189 613
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету

1 581 251
037
Социальная реабилитация
39 298
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 816 641
271
Управление строительства области
4 538 441
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
105 841
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
3 125 000
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
721 600
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
6 278 200
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
38 162
002
Создание информационных систем
75
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
5 457 510
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
658 453
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
124 000
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 539 998
259
Управление архивов и документации области
170 759
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
20 932
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
149 827
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 105 549
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
45 643
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
28 537
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
1 011 339
013
Регулирование туристской деятельности
20 030
262
Управление культуры области
746 498
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
41 173
002
Создание информационных систем
123
003
Поддержка культурно-
досуговой работы
189 613
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним

415 371,0
Асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға
1 537 375,0
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға
1 440 030,0
Тауарлы балық шаруашылығының өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға
19 314,0
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
514 212,0
Ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге
94 138,0
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
63 028,0
Мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыруға
63 028,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 584 028,0
Облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
2 584 028,0
Облыстың бiлiм беру басқармасы
2 193 180,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
917 766,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
122 880,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
146 122,0
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
42 105,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
204 317,0
Техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарындағы оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту мен қайта жабдықтауға
50 000,0
Педагог кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алуға
28 000,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
246 125,0
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
28 244,0
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрларды кәсіптік даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру
407 621,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 168 406,0
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
1 256 085,0
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 048 449,0
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға

415 371,0
На поддержку племенного животноводства
1 537 375,0
На субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 440 030,0
На субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
19 314,0
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
514 212,0
На организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных
94 138,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
63 028,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
63 028,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 584 028,0
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения
2 584 028,0
Управление образования области
2 193 180,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
917 766,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
122 880,0
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
146 122,0
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
42 105,0
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
204 317,0
На обновление и переоборудование учебно-
производительных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
50 000,0
На приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
246 125,0
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
28 244,0
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
407 621,0
Управление здравоохранения области
3 168 406,0
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 256 085,0
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 048 449,0
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне

859 786,0
Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелерi бойынша 2011 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара iс-қимылды iске асыруға
4 086,0
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
66 526,0
Халықаралық маңызы бар іс-шараларды өткізу кезінде қоғамдық тәртiптi сақтауды қамтамасыз етуге
27 906,0
«Мак» операциясын өткізуге
2 719,0
Көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға
33 502,0
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға
2 399,0
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
481 034,0
«Шортанды - Щучинск» учаскесінде «Астана – Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
481 034,0
Облыстың әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
300 971,0
Арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
75 655,0
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
43 036,0
Медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға
6 481,0
«Бизнестің жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
2 808,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
172 991,0
жалақыны ішінара субсидиялауға
22 880,0
қоныс аударуға субсидиялар беруге
5 610,0
жұмыспен қамту орталықтарын құруға
144 501,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
329 856,0
«Бизнестің жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
320 795,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
9 061,0
кәсіпкерлікке үйретуге
9 061,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
477 717,0
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға
477 717,0
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
156,0
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
156,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
23 928 761,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
9 292 102,0
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға
320 799,0
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
1 900 001,0
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға
290 164,0
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
1 119 879,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
4 595 000,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға, оның iшiнде:

859 786,0
На реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год
4 086,0
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
66 526,0
На обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения
27 906,0
На проведение операции «Мак»
2 719,0
На содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
33 502,0
На содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
2 399,0
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
481 034,0
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
481 034,0
Управление координации занятости и социальных программ области
300 971,0
На введение стандартов специальных социальных услуг
75 655,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
43 036,0
На развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждений
6 481,0
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 808,0
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
172 991,0
частичное субсидирование заработной платы
22 880,0
предоставление субсидий на переезд
5 610,0
создание центров занятости
144 501,0
Управление предпринимательства и промышленности области
329 856,0
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
320 795,0
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
9 061,0
обучение предпринимательству
9 061,0
Управление земельных отношений области
477 717,0
На изъятия земельных участков для государственных нужд
477 717,0
Управление туризма, физической культуры и спорта области
156,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
156,0
Целевые трансферты на развитие
23 928 761,0
в том числе:
Управление строительства области
9 292 102,0
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
320 799,0
На строительство и реконструкцию объектов образования
1 900 001,0
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
290 164,0
На развитие системы водоснабжения
1 119 879,0
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 595 000,0
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда, в том числе:

796 704,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы
210 704,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға
136 200,0
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
133 355,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 876 279,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
835 968,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
4 592 240,0
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
7 634 151,0
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
500 000,0
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
313 920,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
760 380,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
760 380,0
Бюджеттік несиелер
1 222 342,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
714 600,0
Тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру, оның iшiнде:
714 600,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы
210 700,0
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
431 742,0
Мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
431 742,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
76 000,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
76 000,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2010 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 4С-29-2 шешіміне 5 қосымша
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.10.28 № 4С-38-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2011 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар балалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
6 173 459,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 665 575,5
оның iшiнде:
Облыстың бiлiм беру басқармасы
782 738,3
Бiлiм беру нысандарының күрделi шығындарына
712 129,7
Шаңғы спортының дамуына
10 794,6
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға
16 454,0
Мектепке дейінгі балалар мекемелерін ұстауға және жетілдіруге
43 360,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
45 087,6
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
24 611,9
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
20 475,7
Облыстың құрылыс басқармасы
716 811,0
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң күрделі жөндеуіне
716 811,0
Облыстың мәдениет басқармасы
88 695,4
Мәдениет беру объектілерін күрделі жөндеуге
88 695,4
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

796 704,0
по программе занятости 2020
210 704,0
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
136 200,0
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
133 355,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 876 279,0
На развитие коммунального хозяйства
835 968,0
На развитие теплоэнергетической системы
4 592 240,0
На развитие системы водоснабжения
7 634 151,0
На развитие газотранспортной системы
500 000,0
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
313 920,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
760 380,0
На развитие транспортной инфраструктуры
760 380,0
Бюджетные кредиты
1 222 342,0
в том числе:
Управление строительства области
714 600,0
Кредитование на строительство и (или) приобретение жилья, в том числе:
714 600,0
по программе занятости 2020
210 700,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
431 742,0
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
431 742,0
Управление предпринимательства и промышленности области
76 000,0
На содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
76 000,0
Приложение 5 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 10 декабря
2010 года № 4С-29-2
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 28.10.2011 № 4С-38-2 (вводится в действие с 01.01.2011)
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2011 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
6 173 459,5
Целевые текущие трансферты
3 665 575,5
в том числе:
Управление образования области
782 738,3
На капитальные расходы объектов образования
712 129,7
На развитие лыжного спорта
10 794,6
На содержание вновь вводимых объектов образования
16 454,0
На содержание и оснащение детских дошкольных учреждений
43 360,0
Управление координации занятости и социальных программ области
45 087,6
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
24 611,9
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
20 475,7
Управление строительства области
716 811,0
На капитальный ремонт объектов водоснабжения
716 811,0
Управление культуры области
88 695,4
На капитальный ремонт объектов культуры
88 695,4
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

923 894,5
Көкшетау қаласын абаттандыруға
310 000,0
Мемлекеттiк тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
38 136,0
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
98 000,0
Жылумен қамтамасыз ету кәсiпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге
457 822,6
Есіл ауданы Красногорский кентінің тұрғын үй қорларын және өндірістік объектілерін техникалық зерттеуіне
19 935,9
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
80 650,0
Елді мекендердің Бас жоспарларын және бөлігін жоспарлау жобаларын дайындауға және түзетуге
80 650,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
915 501,7
Автожолдардың учаскелерінің жөндеуіне және жобалау - сметалық құжаттамасын дайындау
915 501,7
Облыстың қаржы басқармасы
112 197,0
Заңнаманың өзгеруiне байланысты төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға
95 057,0
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына
17 140,0
2011 жылда толық пайдалануға рұқсат етілген республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттер
119 773,8
Облыстың бiлiм беру басқармасы
119 773,8
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
11 403,3
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға
108 370,5
Нысаналы даму трансферттерi
2 388 110,2
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1 517 574,3
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жөндеуге
752 312,7
Сумен қамтамасыз етуді дамытуға
261 790,0
Спорт объектiлерiн дамытуға
178 201,0
Көкшетау қаласындағы коммуналдық базардың құрылысына
61 462,9
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
223 305,7
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға

923 894,5
На благоустройство города Кокшетау
310 000,0
Организация сохранения государственного жилищного фонда
38 136,0
На функционирование систем водоснабжения и водоотведения
98 000,0
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
457 822,6
На техническое обследование жилого фонда и производственных объектов поселка Красногорский Есильского района
19 935,9
Управление архитектуры и градостроительства области
80 650,0
На разработку и корректировку генеральных планов и проектов детальной планировки населенных пунктов
80 650,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
915 501,7
На ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации
915 501,7
Управление финансов области
112 197,0
На компенсацию потерь нижестоящих
бюджетов в связи с изменением законодательства
95 057,0
На капитальные расходы государственных органов
17 140,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, разрешенные к доиспользованию в 2011 году
119 773,8
Управление образования области
119 773,8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
11 403,3
На содержание вновь вводимых объектов образования
108 370,5
Целевые трансферты на развитие
2 388 110,2
в том числе:
Управление строительства области
1 517 574,3
На строительство и реконструкцию объектов образования
752 312,7
На развитие систем водоснабжения
261 790,0
На развитие объектов спорта
178 201,0
На строительство коммунального рынка в городе Кокшетау
61 462,9
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
223 305,7
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

40 502,0
Облыстың жолаушылар көлiгi және автомобильдер жолдары басқармасы
60 160,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
60 160,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
734 406,9
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
224 930,3
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
509 476,6
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
75 969,0
Көкшетау қаласы мемлекеттiк қала құрылысы кадастрының автоматтандырылған ақпараттық-графикалық жүйесiн құруға
75 969,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2010 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 4С-29-2 шешіміне 6 қосымша
Ескерту. 6 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.10.28 № 4С-38-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2011 жылға арналған облыстық бюджеттік атқарылу
процесінде секвестрленуге жатпайтын облыстық
бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Арнайы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетiлетiн медициналық көмектi қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөлiктерi мен препараттарын өндiру
Салауатты өмiр салтын насихаттау
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкiлеттi орган сатып алатын медициналық қызметтердi қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жiберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесi бұзылуынан, оның iшiнде жүйкеге әсер ететiн заттарды қолдануға байланысты зардап шегетiн адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткiлiксiздiгi, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегi транспланттаудан кейiнгi науқастарды дәрiлiк заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезiнде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммунды алдын алу жүргiзу үшiн вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жiтi миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрiлiк заттармен және арнайы балалар тағамдары мен емдiк тамақ өнiмдерiмен қамтамасыз ету
Ақмола облыстық мәслихатының
2010 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 4С-29-2 шешіміне 7 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеттердің атқарылу
процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық
бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

40 502,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
60 160,0
На развитие транспортной инфраструктуры
60 160,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
734 406,9
На развитие коммунального хозяйства
224 930,3
На увеличение уставного капитала юридических лиц
509 476,6
Управление архитектуры и градостроительства области
75 969,0
На создание автоматизированной информационно-графической системы государственного градостроительного кадастра города Кокшетау
75 969,0
Приложение 6 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 10 декабря
2010 года № 4С-29-2
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Акмолинского областного маслихата от 28.10.2011 № 4С-38-2 (вводится в действие с 01.01.2011)
Перечень областных бюджетных программ, не
подлежащих секвестру в процессе исполнения
областного бюджета на 2011 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Приложение 7 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 10 декабря
2010 года № 4С-29-2
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих
секвестру в процессе исполнения районных
бюджетов на 2011 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь