2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № А-4/547 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 мамырда № 1-1-122 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы № А-3/526 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011.03.16 № А-3/526 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір – маусымында және қазан – желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурызындағы № 960 Жарлығына, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдын сәуір – маусымында және қазан – желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурызындағы № 960 Жарлығын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 313 қаулысына сәйкес,Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақмола облысының Қорғаныс істері жөніндегі департаменті» мемлекеттік мекемесі жиын пунктінің шақыру учаскесіне шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған,жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтарды 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Қалалық шақыру комиссиясының құрамы құрылсын және бекітілсін (1 қосымша).
3. 2010 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақырылуы тиіс азаматтарды шақыруды өткізу кестесі бекітілсін (2 қосымша).
4. «Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) медициналық куәландырудан өткізу үшін шақыру комиссияларының құрамында медициналық комиссиялар құрылсын.

Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года
Постановление акимата г.Кокшетау Акмолинской области от 16 апреля 2010 года № A-4/547. Зарегистрировано Управлением юстиции г.Кокшетау Акмолинской области 11 мая 2010 года № 1-1-122. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 16 марта 2011 года № А-3/526
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 16.03.2011 № А-3/526
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле – июне и октябре – декабре 2010 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 313 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле – июне и октябре – декабре 2010 года», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить очередной призыв на срочную воинскую службу в апреле – июне и октябре – декабре 2010 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву на призывной участок сборного пункта государственного учреждения «Департамент по делам обороны по Акмолинской области».
2. Образовать и утвердить состав городской призывной комиссии (приложение 1).
3. Утвердить график проведения призыва граждан, подлежащих призыву на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года (приложение 2).
4. Государственному учреждению «Управление здравоохранения Акмолинской области» (по согласованию) для проведения медицинского освидетельствования в составе призывных комиссий создать медицинскую комиссию.

5. «Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының ішкі істер департаменті Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) әскери қызметке шақырудан жалтарған адамдарды жеткізуді, сондай-ақ әскерге шақырушылардың жөнелтілуі және кетуі кезінде қоғамдық тәртіптін сақталуын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
7. Көкшетау қаласы әкімдігінің осы қаулысының қолданысы 2010 жылдың 15 сәуірінен туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
8. Осы қаулы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
Қала әкімі                                 Б.Сапаров
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысының
денсаулық сақтау
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        В.П.Маджуга
«Қазакстан Республикасының
Ішкі Істер министрлігі
Ақмола облысының
Ішкі Істер департаменті
Көкшетау қаласының
Ішкі Істер басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Қ.Ж.Айтқожин
«Көкшетау қаласының
корғаныс істері
жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С.К.Балғожинов
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 16 сәуірдегі
№ А-4/547 қаулысымен
№ 1 қосымшасы бекітілді
Ескерту 1 қосымшаға өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010.05.24 № А-5/816 қаулысымен.
Қалалық шақыру комиссиясының кұрамы
1.Балғожинов              -      «Көкшетау қаласының Қорғаныс
Серік Кеңесұлы                   істері жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесі бастығы,
комиссия төрағасы
2. Әміренова              -      Комиссия төрағасының
Алтынай Байқадамқызы             орынбасары,
«Көкшетау қаласының ішкі
саясат бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Комиссия мүшелері:
3. Айткужин               -      «Қазақстан Республикасының
Жанпейс Құрманғалиұлы            Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының ішкі істер
департаменті
Көкшетау қаласының ішкі істер
басқармасы» мемлекеттік
мекемесі бастығының кадр
жұмысы жөніндегі орынбасары
(келісім бойынша)
4. Волкова                -      Ақмола облысы денсаулық
Ирина Геннадьевна                сақтау басқармасы жанындағы
«Қалалық емхана» мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының дәрігер-терапевт,
медициналық комиссияның
төрайымы (келісім бойынша)

5. Государственному учреждению «Управление внутренних дел города Кокшетау Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию) обеспечить доставку лиц уклоняющихся от призыва на воинскую службу, а также охрану общественного порядка при отправке и убытии призывников.
6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Мусралимову А.Е.
7. Действие настоящего постановления акимата города Кокшетау распространяется на правоотношения, возникшие с 15 апреля 2010 года.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                Б.Сапаров
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Управление
здравоохранения
Акмолинской области»                       Маджуга В.П.
Начальник государственного
учреждения «Управление
внутренних дел города Кокшетау
Департамент внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Айткожин К.Ж.
Начальник государственного
учреждения «Управление по делам
обороны города Кокшетау»                   Балгожинов С.К.
Приложение № 1
утверждено постановлением
акимата города Кокшетау
от 16 апреля 2010 года № А-4/547
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 24.05.2010 № А-5/816
Состав городской призывной комиссии
1. Балгожинов              -     председатель комиссии,
Серик Кенесович                  начальник государственного
учреждения «Управление по
делам обороны
города Кокшетау»
2. Амренова                -     заместитель председателя
Алтынай Байкадамовна             комиссии, начальник
государственного учреждения
«Отдел внутренней политики
города Кокшетау»
Члены комиссии:
3. Айткужин                -     заместитель начальника по
Жанпейс Курмангалиевич           кадровой работе
государственного учреждения
«Управление внутренних дел
города Кокшетау
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
(по согласованию)
4. Волкова                 -     председатель медицинской
Ирина Геннадьевна                комиссии, врач-терапевт
государственного
коммунального казенного
предприятия
«Городская поликлиника»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области
(по согласованию)