Ақсу кентінде көшелердің атауларын өзгерту туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы Ақсу кенті әкімінің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 1 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 сәуірде № 1-2-128 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, тұрғындардың пікірін ескере отырып, Ақсу кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігі Ақсу кенті әкімінің 05.01.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Ақсу кентінің көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Майская көшесі - Байсейт Смағұлов көшесіне;
Фабричная көшесі - Амантай Қабылденов көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу кенті әкімі Т.Құлғазынов
КЕЛІСІЛДІ:
Степногорск қалалық
тілді дамыту және мәдениет
бөлімінің мемлекеттік
мекемесінің бастығы И.Ковцур
Степногорск қалалық
құрылыс және сәулет
бөлімінің мемлекеттік
мекемесінің бастығы А.Шварцкоп

О переименовании улиц в поселке Аксу
Решение акима поселка Аксу города Степногорска Акмолинской области от 22 февраля 2010 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 2 апреля 2010 года № 1-2-128
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения, аким поселка Аксу РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима поселка Аксу акимата города Степногорска Акмолинской области от 05.01.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Переименовать улицы в поселке Аксу:
улицу Майскую на улицу Байсеита Смагулова;
улицу Фабричную на улицу Амантая Кабылденова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким поселка Аксу Т.Кулгазинов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел культуры и
развития языков
города Степногорска" И.Ковцур
Начальник государственного
учреждения "Отдел архитектуры и
градостроительства
города Степногорска" А.Шварцкоп