2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 21 сәуірдегі № А-2/130 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 мамырда № 1-2-131 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 6 қаңтардағы № а-1/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2011.01.06 № а-1/2 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына сәйкес, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 Жарлығын, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-мауысымында және қазан – желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасының Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 Жарлығын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 313 қаулысын негізге алып, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақмола облысы Степногорск қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) шақырылудан босатылуға немесе кейінге қалдыруға құқығы жоқ, сондай-ақ оқу орындарынан босатылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақырылу бойынша белгіленген мерзімді әскери қызметін атқармаған он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтардың 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Шақыру комиссиясы 1 қосымшаға сәйкес құрамында құрылсын және бекітілсін.
3. Азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізудің кестесі 2 қосымша сәйкес бекітілсін.
4. Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Степногорск қалалық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша) медициналық куәландырудан өткізу үшін шақыру комиссиясының құрамынан медициналық куәландырудан өткізу үшін шақыру комиссиясының құрамынан медициналық комиссия құрылсын.

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 21 аперля 2010 года № А-2/130. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 28 мая 2010 года № 1-2-131. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорск Акмолинской области от 6 января 2011 года № а-1/2
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Степногорск Акмолинской области от 06.01.2011 № а-1/2
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 08 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», на основании УказаПрезидента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года», постановления Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 313 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года», акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению «Отдел по делам обороны города Степногорска Акмолинской области» (по согласованию) организовать и обеспечить проведение очередного призыва на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре – декабре 2010 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих право на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцать семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Образовать и утвердить состав призывной комиссии согласно приложению 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на срочную воинскую службу согласно приложению 2.
4. Государственному коммунальному казенному предприятию «Степногорская городская поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области (по согласованию) для проведения медицинского освидетельствования в составе призывной комиссии создать медицинскую комиссию.