Новорыбин селосының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Новорыбин селолық округі әкімінің 2010 жылғы 4 маусымдағы № 4 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл аудандынының Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 шілдедегі № 1-3-138 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Занының 14 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Занының 35 бабынын 2 тармағына сәйкес және халықтын пікірін ескеру отырып, Новорыбин селолық огругінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Новорыбин селосының көшелері қайта аталсын:
Новая көшесі - 120 – жылдық көшесіне;
Парковая көшесі - Целинная көшесіне;
Калинина көшесі - Абай атындағы көшесіне;
Школьная көшесі - Мектеп көшесіне;
Приозерная көшесі - Павел Савельевич Стрельцов атындағы көшесіне;
Октябрьская көшесі - Айтпай Бекболатұлы Кұсаинов атындағы көшесіне;
Украинская көшесі -Украин көшесіне;
Юбилейная көшесі - Мерей көшесіне;
Набережная көшесі - Жағалау көшесіне;
Комсомольская көшесі - Жасыл көшесіне;
Свердлова көшесі - Сәкен Сейфуллин атындағы көшесіне
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауыды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақкөл аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       К. Бәпішев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Аққөл ауданының мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Б.Б.Әкімова

О переименовании улиц села Новорыбинка
Решение акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района Акмолинской области от 4 июня 2010 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 8 июля 2010 года № 1-3-138
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с учетом мнения населения, аким Новорыбинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Новорыбинка:
улицу Новая - на улицу 120 – жылдык;
улицу Парковая - на улицу Целинная;
улицу Калинина -на улицу имени Абая;
улицу Школьная - на улицу Мектеп;
улицу Приозерная - на улицу имени Павла Савельевича Стрельцова;
улицу Октябрьская - на улицу имени Айтпая Бекболатовича Кусаинова;
улицу Украинская - на улицу Украин;
улицу Юбилейная - на улицу Мерей;
улицу Набережная - на улицу Жагалау;
улицу Комсомольская - на улицу Жасыл;
улицу Свердлова - на улицу имени Сакена Сейфуллина.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким                                       К. Бапишев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Государственного
учреждения «Отдела культуры
и развития языков Аккольского
района»                                    Акимова Б.Б.