Ақкөл аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 16 наурыздағы № С 27-3 "Ақкөл ауданының жеке санаттағы мұқтаждық көруші азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 қарашадағы № С 33-3 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 желтоқсанда № 1-3-145 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 мамырдағы № С 38-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2011.05.23 № С 38-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Ақкөл ауданы әкімінің ұсынысы негізінде, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың «Ақкөл ауданының жеке санаттағы мұқтаждық көруші азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2010 жылғы 16 наурыздағы № С 27-3 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-136 тіркелген, 2010 жылғы 23 сәуірде аудандық «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
4 абзацта 1) тармақшада «он айлық есептік көрсеткіші» сөздері «елу айлық есептік көрсеткіші» сөздерімен ауыстырылсын;
5 абзацта 1) тармақшада «емделмейтін аурулармен» сөздері «онкологиялық аурулармен» сөздерімен ауыстырылсын; «бес айлық есептік көрсеткіші» сөздері «он айлық есептік көрсеткіші» сөздерімен ауыстырылсын;
3 тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«селолық елді мекендерде тұратын аз қамтылған отбасылардың және көп балалы отбасылардың, колледждерде күндізгі оқу формасы бойынша оқитын студенттеріне, оқу бағасының мөлшерінде оқуы үшін төлем жасауға нотариалды расталған білім беру мекемесімен жасасқан келісім шарт көшірмесінің және оқу орнынан берілген анықтама негізінде;»;
2 абзацта 4) тармақшада «өтініш берусіз зейнетақы төлеу бойынша Мемлекеттік орталығының тізімдері негізінде» сөздері алынып тасталсын;
2. Осы шешім Ақкөл ауданының әділет Басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г.Сейітова
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ю.Ужакин
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақкөл ауданының әкімі                      А.Үйсімбаев
«Ақкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т.Ли
«Ақкөл ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Мананбаева

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 16 марта 2010 года № С 27-3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Аккольского района"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2010 года № С 33-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 15 декабря 2010 года № 1-3-145. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23 мая 2011 года № С 38-4
Сноска. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23.05.2011 № С 38-4
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании предложения акима Аккольского района, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Аккольского района» от 16 марта 2010 года № С 27-3 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-136, опубликовано 23 апреля 2010 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующие изменения:
в абзаце 4 подпункта 1) слова «десяти месячных расчетных показателей» заменить словами «пятидесяти месячных расчетных показателей»;
в абзаце 5 подпункта 1) слова «неизлечимыми болезнями» заменить словами «онкологическими заболеваниями»; слова «пяти месячных расчетных показателей» заменить словами «десяти месячных расчетных показателей»;
подпункт 3 изложить в следующей редакции:
«студентам из малообеспеченных семей и многодетных семей из сельской местности, обучающимся по очной форме обучения в колледжах, на оплату за учебу в размере стоимости обучения, на основании копии договора с учебным заведением, заверенной нотариально и справки с места учебы;»;
в абзаце 2 подпункта 4) исключить слова «без подачи заявления на основании списков Государственного центра по выплате пенсии»;
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г.Сеитова
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Ужакин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аккольского района                    А.Уисимбаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования Аккольского района»           Т.Ли
Начальник
государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных
программ Аккольского района»               Н.Мананбаева