2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 17 мамырдағы № А-188 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 маусымда № 1-4-170 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 қаңтардағы № А-02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2011.01.10  № А-02 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына, "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 Жарлығына, "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 313 қаулысына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтар 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында «Аршалы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің әскерге шақыру учаскесіне кезекті мерзімді әскери қызметке шақырылуы ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Азаматтарды әскерге шақыруды ұйымдастыру мен өткізу үшін аудандық шақыру комиссиясының құрамы 1 - қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. Азаматтарды 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақырылуын өткізу кестесі 2,3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Аршалы кенті, ауылдық және селолық округтер әкімдеріне аудандық әскерге шақыру комиссиясына әскерге шақырушыларды уақытында келуін қамтамасыз етсін.
5. Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Аршалы орталық аудандық ауруханасы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша) әскерге шақыру комиссиясын қажетті құрал-жабдықтармен, медициналық және шаруашылық мүліктермен қаматамасыз ету ұсынылсын.

Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 17 мая 2010 года № А-188. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 14 июня 2010 года № 1-4-170. Утратило силу - постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 10 января 2011 года № А-02
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аршалынского района  Акмолинской области от 10.01.2011 № А-02
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 313 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года», акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить очередной призыв на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, на призывной участок Государственного учреждения «Отдел по делам обороны Аршалынского района Акмолинской области».
2. Для организации и проведения призыва граждан образовать районную призывную комиссию, согласно приложению 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года, согласно приложениям 2, 3.
4. Акимам поселка Аршалы, аульных и сельских округов обеспечить своевременную явку призывников на районную призывную комиссию.
5. Рекомендовать Государственному коммунальному казенному предприятию «Аршалынская центральная районная больница» при Управлении здравоохранения Акмолинской области (по согласованию) обеспечить призывную комиссию необходимым инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом.

6. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары міндетін атқарушы Бекет Тұрсынханұлы Ақшинеевқа жүктелсін.
7. Аршалы ауданы әкімдігінің осы қаулысының күші 2010 жылдың 15 сәуірінен бастап қалыптасқан құқықтық қатынастарға тарайды.
8. Аршалы ауданы әкімдігінің осы қаулысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Маржықпаев Е.
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақмола облысы Аршалы ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
Мемлекеттік мекемесінің бастығы            Р. Нуркеев
«Қазақстан Республикасының Ішкі
істер Министрлігі Ақмола облысының
ішкі істер Департаменті «Аршалы
ауданының ішкі істер бөлімі»
Мемлекеттік мекемесінің бастығы            Б. Саханов
«Ақмола облысы денсаулық сақтау
басқармасы жанындағы «Аршалы орталық
аудандық ауруханасы» Мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
бас дәрігері                               В. Биджиев
Аршалы ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 17 мамырдағы № А-188
қаулысына 1 қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының
КҰРАМЫ
Нуркеев Рахмет Сыздыкович
«Ақмола облысы Аршалы ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, шақыру комиссиясының төрағасы
Ахметов Балыкбай Ауесханович
«Аршалы ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі» Мемлекеттік мекемесінің бастығы, шақыру комиссиясы төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Дюсембаев Ерболат Жантокович
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер Министрлігі Ақмола облысының ішкі істер Департаменті «Аршалы ауданының ішкі істер бөлімі» Мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары
Ахметова Сейраш Аскаровна
Ақмола облысы денсаулық сақтау баскақармасы жанындағы «Аршалы орталық аудандық ауруханасы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аға дәрігері, медициналық комиссия төрайымы
Баймулдина Алия Муратбековна
Ақмола облысы денсаулық сақтау Басқармасы жанындағы «Аршалы аудандық ауруханасы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының эндокринолог-медициналық бикесі, шакыру комиссиясының хатшысы
Аршалы ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 17 мамырдағы № А-188
қаулысына 2 қосымша
Азаматтарды 2010 жылдың сәуір-маусымында
мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу
КЕСТЕСІ
р/с
әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы
Шақы-
рушы-
лардың
саны
Жұмыс күндері және әскерге шақырылушылардың саны
Сәуір
15
16
19
20
21
22
23
1
Аршалы кенті

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима Аршалынского района Акшинеева Бекета Турсунхановича.
7. Действие настоящего постановления акимата Аршалынского района распространяется на правоотношения, возникшие с 15 апреля 2010 года.
8. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   Е. Маржикпаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Аршалынского
района Акмолинской области»                Р. Нуркеев
Начальник Государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Аршалынского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан»       Б. Саханов
Главный врач Государственного
коммунального казенного предприятия
«Аршалынская центральная
районная больница» при Управлении
здравоохранения Акмолинской области        В. Биджиев
приложение 1 к постановлению
акимата Аршалынского района
от 17 мая 2010 года № А-188
СОСТАВ
районной призывной комиссии
Нуркеев Рахмет Сыздыкович
начальник государственного учреждения «Отдел по делам обороны Аршалынского района Акмолинской области», председатель призывной комиссии
Ахметов Балыкбай Ауесханович
начальник государственного учреждения «Отдел физической культуры и спорта Аршалынского района», заместитель председателя призывной комиссии
Члены комиссии:
Дюсембаев Ерболат Жантокович
заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Аршалынского района Департамента Внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
Ахметова Сейраш Аскаровна
старший врач государственного коммунального казенного предприятия «Аршалынская центральная районная больница» при Управлении здравоохранения Акмолинской области, председатель медицинской комиссии
Баймулдина Алия Муратбековна
медицинская сестра – эндокринолог государственного коммунального казенного предприятия «Аршалынская центральная районная больница» при Управлении здравоохранения Акмолинской области, секретарь призывной комиссии
приложение 2 к постановлению
акимата Аршалынского района
от 17 мая 2010 года № А-188
ГРАФИК
проведения призыва граждан на срочную
воинскую службу в апреле – июне 2010 года
п/п
Наимено-
вание
админи-
стратив-
но-те-
рритори-
альной
единицы
Коли-
чество
при-
зыв-
ников
Дни работы и количество призывников
Апрель
15
16
19
20
21
22
23
1
поселок Аршалы