2010 жылға арналған селолық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 29/6 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 тамыздағы № 1-4-174 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 ақпандағы № 35/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011.02.09 № 35/8 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы « Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін -өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 8 шілдедегі «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 7 бабының 3 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және Ережесін бекіту туралы» қаулысының 2 тармағына сәйкес, Аршалы аудан әкімінің 2010 жыл 11 мамырдағы № 01-02-23/418 хатына қарастырып, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Селолық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына жетпіс есептік айлық көрсеткішке тен сомада көтерме жәрдемақы және алты жүз отыз есептік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінен аспайтын тұрғын үй сатып алуға бюджеттік кредит түріндегі 2010 жылға әлеуметтік қолдау шаралар ұсынылсын.
2. Осы шешім Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М. Сулейменов
Аршалы аудандық
мәслихат хатшысы                           Ю. Сериков
«КЕЛІСІЛДІ»
Аршалы ауданының әкімі                     Е. Маржықпаев
«Аршалы ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т. Чернова

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Аршалынского района на 2010 год
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28 июля 2010 года № 29/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 31 августа 2010 года № 1-4-174. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 9 февраля 2011 года № 35/8
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 9.02.2011 № 35/8
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса сельских территорий», пунктом 2 Постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты» рассмотрев письмо акима Аршалынского района от 11 мая 2010 года № 01-02-23/418, Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить меры социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района, на 2010 год в виде подъемного пособия в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю и бюджетного кредита на приобретение жилья в сумме, не превышающей шестисоттридцатикратного размера месячного расчетного показателя.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        М. Сулейменов
Секретарь районного
маслихата                                  Ю. Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аршалынского района                   Е. Маржикпаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
бюджетного планирования
Аршалынского района»                       Т.Чернова