2011 жылдың қаңтар-наурызда тіркеу жылында он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтардың шақыру учаскесіне тіркелуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2010 жылғы 23 қарашадағы № 10 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 желтоқсанда № 1-4-178 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы Ережелеріне сәйкес, Аршалы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Ақмола облысы Аршалы ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесінде 2011 жылғы қаңтар-наурызда тіркеу жылында он жеті жасқа толатын, 1994 жылы туған, еркек жынысты азаматтардың тіркеуі ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Аршалы ауданы әкімінің «2010 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу жылында он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтардың шақыру учаскесіне тіркелуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 12 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 1-4-165 тіркелген, 2010 жылғы 26 ақпанда аудандық «Аршалы айнасы» және «Вперед» газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Аршалы ауданы әкімінің орынбасарының міндетін атқарушы Ақшинеев Бекет Тұрсынханұлына жүктелсін.
4. Осы шешім Аршалы аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімінің
міндетін атқарушы                          Т.Мұханбеджанов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы Аршалы
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Р.Нүркеев

Об организации и обеспечении в январе-марте 2011 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 23 ноября 2010 года № 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 23 декабря 2010 года № 1-4-178
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким Аршалынского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2011 года приписку граждан мужского пола 1994 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Аршалынского района Акмолинской области».
2. Признать утратившим силу решение акима Аршалынского района «Об организации и обеспечении в январе-марте 2010 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку» от 31 декабря 2009 года № 12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-165, опубликовано 26 февраля 2010 года в районных газетах «Аршалы айнасы» и «Вперед»).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности заместителя акима Аршалынского района Акшинеева Бекета Турсунхановича.
4. Настоящее решение акима Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Аршалынского района                  Т.Муханбеджанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Аршалынского района
Акмолинской области»                       Р.Нуркеев