2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С 32/2 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қаңтарда № 1-5-154 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы № 5С 7/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 27.06.2012 № 5С 7/7 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9 бабындағы 2 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6 бабындағы 1 тармақтың 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) түсімдер – 2635535,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 724932,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 36612,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 64396,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1809594,5 мың теңге;
2) шығындар – 2637141,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13946,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 15133,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1187,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 32089,6 мың теңге;
қаржы активтер сатып алу – 32089,6 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (-47641,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47641,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 67633,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 66380,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 46389,4 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2. Келесі көздердің есебінен бюджеттің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
ойын бизнесіне салық;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер, оның ішінде:
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін төлемдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар, басқа да салықтық емес түсімдер;

О бюджете района на 2011-2013 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2010 года № 4С 32/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 10 января 2011 года № 1-5-154. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 июня 2012 года № 5С 7/7
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27.06.2012 № 5С 7/7 (вступает в силу и водится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2635535,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 724932,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 36612,5 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 64396,9 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1809594,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2637141,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13946,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 15133,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1187,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 32089,6 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 32089,6 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-47641,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47641,6 тысяч тенге;
поступление займов – 67633,0 тысячи тенге;
погашение займов – 66380,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46389,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговые поступления, в том числе:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налог на игорный бизнес;
государственная пошлина;
2) неналоговые поступления, в том числе:
поступления части чистого дохода государственных коммунальных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления;

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, оның ішінде:
жерді сату;
3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында облыс бюджетінен 1209372 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2011 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 14101,1 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
5. Атбасар қаласында 1 кезекте (2 кезең) су құбыры жүйелерін қайта құруға 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында республикалық бюджеттен 191250 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында Есенгелді ауылында сужүргінің, су құбыры ғимараттары алаңдарының және тарату жүйесінің құрылысына республикалық бюджеттен 90500,0 мың теңге сомада дамуға нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
7. алынып тасталды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.09.05 № 4С 37/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
8. алынып тасталды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
8-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге облыстық бюджеттен 24996,5 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 8-1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
8-2. 2011 жылғы аудан бюджетінің шығын құрамында облыстық бюджеттен дамытуға Сочинский селосында 2 пәтерлі тұрғын үйді сатып алу үшін 35000 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 8-1; 8-2 тармақтарымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.06.22 № 4С 35/3 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 8-2 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.09.05 № 4С 37/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен
8-3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында Атбасар қаласында спорт модулінің құрылысына облыстық бюджеттен 35000,0 мың теңге сомада дамуға нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-3 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен

3) поступления от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли;
3. Учесть, что в составе бюджета района на 2011 год предусмотрена из областного бюджета субвенция в сумме 1209372 тысячи тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 14101,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
5. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на реконструкцию водопроводных сетей в городе Атбасар 1 очередь (2 этап) в сумме 191250 тысяч тенге.
6. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на строительство водовода, площадки водопроводных сооружений и разводящей сети в ауле Есенгельды в сумме 90500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
7. исключено решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 05.09.2011 № 4С 37/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
8. исключено решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
8-1. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий в сумме 24996,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8-1 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
8-2. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета для приобретения 2-х квартирного жилого дома в селе Сочинское в сумме 35000 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктами 8-1; 8-2 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22.06.2011 № 4С 35/3 (вводится в действие с 01.01.2011); пункт 8-2 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 05.09.2011 № 4С 37/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
8-3. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство спортивного модуля в городе Атбасар в сумме 35000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-3 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)

9. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында жетім - сәбиді (жетім -балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақшалай қаражаттарын төлеуге республикалық бюджеттен 13232,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
10. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға республикалық бюджеттен 4096,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
11. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттерін құруға республикалық бюджеттен 5411,9 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
12. Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге, 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында республикалық бюджеттен 4800 мың теңге сомасында ағымды нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
13. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға республикалық бюджеттен 55068,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 13 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
13-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға республикалық бюджеттен 22681,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 13-1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен

9. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей в сумме 13232,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
10. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 4096,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
11. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 5411,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
12. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 4800 тысяч тенге.
13. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 55068,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
13-1. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 22681,0 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.04.2011 № 4С 34/1 (вводится в действие с 01.01.2011); пункт 13-1 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)

13-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында Атбасар қаласындағы № 4 бала бақшаны күрделi жөндеуге облыстық бюджеттен 20000,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 13-2 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
14. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге республикалық бюджеттен 13356,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 14 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
15. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 2357,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 15 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
16. Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында республикалық бюджеттен 15133 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
16-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен дамытуға 52501 мың теңге сомада нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 16-1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
17. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындары үшін әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен 1693,5 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 17 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
17-1. 2011 жылғы аудан бюджетінің шығын құрамында республикалық бюджеттен жалақыны ішінара субсидиялауға және жұмыспен қамту орталықтарын құруға 11020 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін
Ескерту. 17-1 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.04.08 № 4С 34/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен

13-2. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на капитальный ремонт детского сада № 4 города Атбасар в сумме 20000,0 тысяч тенге.
Сноска.Решение дополнено пунктом 13-2 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
14. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 13356,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
15. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 2357,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
16. Учесть, что в составе бюджета района на 2011 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 15133 тысячи тенге.
16-1. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020 в сумме 52501,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16-1 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
17. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги в сумме 1693,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
17-1. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на частичное субсидирование заработной платы и создание центров занятости в сумме 11020 тысяч тенге
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-1 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.04.2011 № 4С 34/1 (вводится в действие с 01.01.2011)

18. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларынан және Ақмола облысының селолық жерлердегі көп балалы отбасыларынан шыққан колледж студенттерінің оқуына ақы төлеуге облыстық бюджеттен 959,6 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 18 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
18-1. 2011 жылғы аудан бюджетінің шығын құрамында облыстық бюджеттен автомобиль жолдарына жөндеу жүргізу үшін жобалық-сметалық құжаттама жасауға 2000 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 18-1 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.09.05 № 4С 37/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
18-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығын құрамында заңды тұлғалардың жарғылық қорын ұлғайтуға облыстық бюджеттен дамуға 14300,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 18-2 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
19. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010 жылы берілген бюджеттік кредиттер бойынша 1187,0 мың теңге сомада негізгі қарызды өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 19 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
19-1. 2011 жылғы аудан бюджетінің құрамында бекітілген заңнамалық тәртіпте 2011 жылдың 1 қаңтарына құрылған 46389,4 мың теңге сомада бюджеттік қаражаттардың еркін қалдықтары бөлінгені ескерілсін;
19-2. 2011 жылғы аудан бюджетінің құрамында жоғары тұрған бюджетке 6480,8 мың теңге сомада пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттер қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 19-1; 19-2 тармақтарымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.04.08 № 4С 34/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
19-3. 2011 жылғы аудан бюджетінің шығын құрамында мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейден жоғары тұрған деңгейге мемлекеттік органдардың қызметтерін тапсыруға байланысты 616 мың теңге сомада жоғары тұрған бюджетке нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 19-3 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.09.05 № 4С 37/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен

18. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области в сумме 959,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
18-1. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на разработку проектно-сметной документации для проведения ремонта автомобильных дорог в сумме 2000 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 18-1 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 05.09.2011 № 4С 37/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
18-2. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на увеличение уставного капитала юридических лиц в сумме 14300,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18-2 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
19. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 1187,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
19-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год в установленном законодательством порядке, распределены свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2011 года в сумме 46389,4 тысяч тенге;
19-2. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрен возврат в вышестоящий бюджет неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 6480,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктами 19-1; 19-2 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.04.2011 № 4С 34/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
19-3. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий в сумме 616 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 19-3 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 05.09.2011 № 4С 37/1 (вводится в действие с 01.01.2011)

19-4. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010 жылы бөлінген бюджеттік кредиттерді жоғары тұрған бюджетке 12693,8 мың теңге сомада қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
19-5. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде 2011 жылы жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен бөлінген 52500,0 мың теңге сомада бюджеттік кредиттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
19-6. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер бойынша 0,5 мың теңге сомада сыйақылар қарастырылғаны ескерілсін.
19-7. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде 2011 жылы жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша 1,0 мың теңге сомада сыйақылар қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 19-4, 19-5, 19-6, 19-7 тармақтарымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
20. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстар құрамында келесілер қарастырылғаны ескерілсін:
1) аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес, аудандық бюджеттің қаражатынан лауазымдық жалақыларын және тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына;
2) аудандық мәслихатпен бекіткен ережеге сәйкес, ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету.
21. 2011 жылға арналған аудан бюджетін атқару процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
22. Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
23. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Тұрқашов А.Қ
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
КЕЛІСІЛДІ
Атбасар ауданының
Әубәкіров Р.Ш.
"Атбасар ауданының
экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Серкебаева М.Н.
Атбасар аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 4С 32/2 шешіміне 1 қосымша
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Санаты
2011 жыл
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

19-4. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат в вышестоящий бюджет неиспользованных бюджетных кредитов, выданных в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистам в сумме 12693,8 тысяч тенге.
19-5. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат бюджетных кредитов, выделенных в 2011 году из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020 в сумме 52500,0 тысяч тенге.
19-6. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено вознаграждение по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 0,5 тысяч тенге.
19-7. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено вознаграждение по бюджетным кредитам, выданным из республиканского бюджета в 2011 году на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020 в сумме 1,0 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктами 19-4, 19-5, 19-6, 19-7 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
20. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены:
1) специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств бюджета района, согласно перечню согласованного с районным маслихатом;
2) оказания социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта проживающим в сельской местности, по приобретению топлива согласно правил, утвержденного районным маслихатом.
21. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2011 год, согласно приложению 4.
22. Утвердить бюджетные программы города районного значения, аула (села), аульного (сельского) округа, согласно приложениям 5, 6, 7.
23. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Туркашов А.К.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
СОГЛАСОВАНО
Аким Атбасарского района
Аубакиров Р.Ш.
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Атбасарского района"
Серкебаева М.Н.
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 22 декабря
2010 годы № 4С 32/2
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
Категория
2011 год
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

359,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
57765,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
57765,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
100728,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100633,5
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
95,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25360,6
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18819,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
679,5
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
4573,0
010
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
500,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
458,6
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
330,0
02
Қорғаныс
1846,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1846,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1846,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
0,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2578,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2578,0
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2578,0
04
Бiлiм беру
1605548,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1604140,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7555,0
003
Жалпы білім беру
1472895,8
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5845,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
11117,0
006
Балаларға қосымша білім беру
46645,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
19370,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

359,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
57765,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
57765,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
100728,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
100633,5
022
Капитальные расходы государственных органов
95,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25360,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления
коммунальной собственностью района (города областного значения)
18819,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
679,5
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
4573,0
010
Организация приватизации коммунальной собственности
500,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
458,6
015
Капитальные расходы государственных органов
330,0
02
Оборона
1846,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1846,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1846,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
0,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2578,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2578,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2578,0
04
Образование
1605548,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
1604140,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7555,0
003
Общеобразовательное обучение
1472895,8
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5845,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
11117,0
006
Дополнительное образование для детей
46645,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
19370,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
9161
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру
0
Атбасар аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 4С 32/2 шешіміне 4 қосымша
2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеттердің атқарылу үдерісінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Бюджеттік классификация коды
II.Шығындар
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Атбасар аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 4С 32/2 шешіміне 5 қосымша
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011.11.08 № 4С 39/1 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент,
ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
Функционалдық топ
2011 жыл
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер

014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
9161
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 22 декабря
2010 года № 4С 32/2
Перечень бюджетных программ района, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2011-2013 годы
Наименование
II.Затраты
Образование
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
Отдел образования района (города областного значения)
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 22 декабря
2010года № 4С 32/2
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 4С 39/1 (вводится в действие с 01.01.2011)
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Функциональная группа
2011 год
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера

100728,5
123
Атбасар ауданының Борисовка селолық округі әкімінің аппараты
5919,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5919,6
123
Атбасар ауданының Есенкелді ауылдық округі әкімінің аппараты
5017
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5017
123
Атбасар ауданының Макеевка селолық округі әкімінің аппараты
4863,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4863,3
123
Атбасар ауданының Мариновка селолық округі әкімінің аппараты
7088,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7088,9
123
Атбасар ауданының Новоалександровка селолық округі әкімінің аппараты
5263,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5263,8
123
Атбасар ауданының Новоселский селолық округі әкімінің аппараты
7026,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7026,4
123
Атбасар ауданының Октябрь селолық округі әкімінің аппараты
5287,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5287,4
123
Атбасар ауданының Покровка селолық округі әкімінің аппараты
6314,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6314,2
123
Атбасар ауданының Полтавка селолық округі әкімінің аппараты
5508,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5508,4
123
Атбасар ауданының Сепе селолық округі әкімінің аппараты
4971,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4971,1
123
Атбасар ауданының Сергеевка селолық округі әкімінің аппараты
6175,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6175,5
123
Атбасар ауданының Сочинский селолық округі әкімінің аппараты
5253
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5253
123
Атбасар ауданының Тельман селолық округі әкімінің аппараты
6560,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6560,4
123
Атбасар ауданының Шұңқыркөл селолық округі әкімінің аппараты
5697,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5697,7
123
Атбасар ауданының Ярославка селолық округі әкімінің аппараты
6695,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6695,4
123
Атбасар ауданының Атбасар қаласы әкімінің аппараты

100728,5
123
Аппарат акима Борисовского сельского округа Атбасарского района
5919,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5919,6
123
Аппарат акима Есенгельдинского аульного округа Атбасарского района
5017
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5017
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
4863,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4863,3
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
7088,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7088,9
123
Аппарат акима Новоалександровского сельского округа Атбасарского района
5263,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5263,8
123
Аппарат акима Новосельского сельского округа Атбасарского района
7026,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7026,4
123
Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района
5287,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5287,4
123
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
6314,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6314,2
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
5508,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5508,4
123
Аппарат акима Сепеевского сельского округа Атбасарского района
4971,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4971,1
123
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
6175,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6175,5
123
Аппарат акима Сочинского сельского округа Атбасарского района
5253
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5253
123
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
6560,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6560,4
123
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
5697,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5697,7
123
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
6695,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6695,4
123
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района