Астрахан ауданы әкімдігінің "Астрахан ауданының аумағында азаматтарды 2010 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" 2010 жылғы 20 мамырдағы № 140 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 3 қыркүйектегі № 251 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 қыркүйекте № 1-6-141 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 34 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2011.01.19 № 34 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы әкімдігінің «Астрахан ауданының аумағында азаматтарды 2010 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» 2010 жылы 20 мамырдағы № 140 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-123 болып тіркелген, 2010 жылғы 25 маусымдағы «Маяк» газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
№ 1 қосымшада:
«Шелюто Мария Николаевна» сөздері «Досанова Сауле Амангелдықызы» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қ. Қожахметке жүктелсін.
3. Қаулы Астрахан ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі                   Р.Әкімов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы Астрахан ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі біріккен
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы    С.Кантемиров
«Қазақстан Республикасы ішкі істер
Министрлігі Ақмола облысы ішкі
істер департаменті Астрахан
ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж.Әбілмажинов

О внесении изменения в постановление акимата Астраханского района от 20 мая 2010 года № 140 "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года на территории Астраханского района"
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 3 сентября 2010 года № 251. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 22 сентября 2010 года № 1-6-141. Утратило силу - постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 19 января 2011 года № 34
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 19.01.2011 № 34
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Астраханского района «Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года на территории Астраханского района» от 20 мая 2010 года № 140 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-123, опубликовано 25 июня 2010 года в газете «Маяк») следующее изменение:
в приложении № 1:
слова «Шелюто Мария Николаевна» заменить словами «Досанова Сауле Амангельдиновна».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кожахмет М.К.
3. Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
Государственного учреждения
«Объединенный отдел по делам
обороны Астраханского района
Акмолинской области»                       С.Кантемиров
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел внутренних дел
Астраханского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Ж.Абильмажинов