Бесбидайық және Степное ауылдарының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Бесбидайық ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 31 мамырдағы № 1 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 шілдеде № 1-6-126 тіркелді
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, 2010 жылдың 14 сәуіріндегі Бесбидайық және Степное ауылдарының тұрғындары жиынның № 5, 6 хаттамасын ескере отырып, Бесбидайық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан ауданы Бесбидайық ауылдық округі әкімінің 31.01.2017 № 1 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Бесбидайық және Степное ауылдарының көшелеріне атау берілсін:
Бесбидайық ауылының № 1 көшесіне - Андрей Коваленко атындағы атауы;
Степное ауылының № 1 көшесіне - Орталық атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесбидайық ауылдық
округінің әкімі
Н.Богинская
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
"Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығы
М.Сексенбаев
Астрахан ауданының
"Сәулет және қала
құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығы
Н.Герасимова

О присвоении наименований улицам сел Бесбидаик и Степное
Решение акима Бесбидаикского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 31 мая 2010 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 3 июля 2010 года № 1-6-126
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом протокола № 5, 6 схода жителей сел Бесбидаик и Степное от 14 апреля 2010 года, аким Бесбидаикского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Бесбидаикского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 31.01.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам сел Бесбидаик и Степное:
улице № 1 села Бесбидаик - наименование имени Андрея Коваленко;
улице № 1 села Степное - наименование Орталык.
2. Контроль за исполнением решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бесбидаикского
сельского округа
Н.Богинская
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного
учреждения "Отдел культуры и
развития языков"
Астраханского района
М.Сексенбаев
Начальник Государственного
учреждения "Отдел архитектуры и
градостроительства"
Астраханского района
Н.Герасимова