Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/1 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 қаңтардағы № 4С-24/1 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 қаңтарда № 1-7-102 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 4С-34/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2011.06.23 № 4С-34/8 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-100 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
«1858391» цифрлары «1931739» цифрларына ауыстырылсын;
«25000» цифрлары «98348» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«1858391» цифрлары «1860528» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасында:
«-5342» цифрлары «65869» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасында:
«5342» цифрлары «-65869» цифрларына ауыстырылсын;
«түскен қарыздар 5342 мың теңге» деген жолдан кейін мына мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«қарыздарды өтеу 71211 мың теңге;»;
5 тармақтың 2) тармақшасындағы сегізінші абзац «тұрмысы төмен отбасыларынан» деген сөздермен толықтырылсын;
5 тармақтың 3) тармақшасындағы сегізінші абзац мына редакцияда жазылсын:
«777 мың теңге тұрмысы төмен отбасылардан, көп балалы отбасылардан және ауылды жердегі отбасылардан шыққан колледж студенттерінің оқуы үшін ақы төлеуге»;
мына мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
«5-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін 5342 мың теңге бюджеттік кредит қарастырылғаны ескерілсін»;
Бұланды аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-100 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 12 декабря 2009 года № 4С-23/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16 января 2010 года № 4С-24/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 19 января 2010 года № 1-7-102. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 июня 2011 года № 4С-34/8
Сноска. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.06.2011 № 4С-34/8
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года,пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 4С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-100, опубликовано 15 января 2010 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «1858391» заменить на цифры «1931739»;
цифры «25000» заменить на цифры «98348»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1858391» заменить на цифры «1860528»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифры «-5342» заменить на цифры «65869»;
в подпункте 6) пункта 1:
цифры «5342» заменить на цифры «-65869»;
после строки «поступления займов 5342 тысячи тенге» дополнить строкой следующего содержания:
«погашение займов 71211 тысяч тенге;»;
абзац восьмой подпункта 2) пункта 5 дополнить словами «из малообеспеченных семей»;
абзац восьмой подпункта 3) пункта 5 изложить в следующей редакции:
«777 тысяч тенге на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных, многодетных семей и семей сельской местности»;
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
«5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 5342 тысячи тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов»;
приложение 1 к решению районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 4С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-100, опубликовано 15 января 2010 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 24 -
сессияның төрағасы                         Т.Садуақасов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П. Веселов
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Нұғыманов
«Бұланды ауданы бойынша
салық басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    О.Әбілдин
Бұланды ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ә.Рақымжанов
Бұланды аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель 24
внеочередной сессии                        Т.Садвакасов
Секретарь районного
маслихата                                  П.Веселов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Буландынского района                  Е.Нугманов
Начальник государственного
учреждения «Налоговое управление
по Буландынскому району»                   О. Абильдин
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования» Буландынского района         А. Рахимжанов
Приложение к решению
Буландынского районного маслихата