Бұланды ауданында 2010 жылда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 19 қаңтардағы № А-01/10 қаулысы. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 ақпанда № 1-7-106 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № А-12/494 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің 2010.12.20 № А-12/494 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерінің 7, 8 тармақтарына сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданының ұйымдарында 2010 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Бұланды ауданы бойынша қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, жағдайлары, қатысушылардың еңбекақыларының мөлшері және қаржыландыру көзі бекітілсін.
3. Бұланды ауданы әкімдігінің «Бұланды ауданы бойынша 2009 жылда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2009 жылғы 20 қаңтардағы № а-01/06 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-73 тіркелген, 2009 жылғы 13 ақпандағы «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған), Бұланды ауданы әкімдігінің «2009 жылда Бұланды ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Бұланды ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № а-01/06 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» 2009 жылғы 15 мамырдағы № а-05/110 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-82 тіркелген, 2009 жылғы 22 мамырдағы «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Қ.Смағұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Нұғыманов
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданы әкімдігі
жанындағы шаруашылық жүргізу
құқығындағы "Макинск-Жылу"
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорынының директоры                    В.Мухин
Бұланды ауданы әкімдігі
жанындағы шаруашылық
жүргізу құқығындағы
"Макинск-Су" мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорынының
директоры                                  С.Гранкин
Бұланды ауданы әкімдігінің

Об организации общественных работ в Буландынском районе на 2010 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 19 января 2010 года № А-01/10. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 9 февраля 2010 года № 1-7-106. Утратило силу - постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 20 декабря 2010 года № А-12/494
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 20.12.2010 № А-12/494
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать в 2010 году общественные работы в организациях Буландынского района.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источник финансирования по Буландынскому району.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Буландынского района «Об организации общественных работ в 2009 году по Буландынскому району» от 20 января 2009 года № а-01/06 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-73, опубликовано 13 февраля 2009 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы»), постановление акимата Буландынского района «О внесении изменений в постановление акимата Буландынского района от 20 января 2009 года № а-01/06 «Об организации общественных работ в 2009 году по Буландынскому району» от 15 мая 2009 года № а-05/110 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-82, опубликовано 22 мая 2009 года в газете «Бұланды таңы», 29 мая 2009 года в газете «Вести Бұланды жаршысы»).
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Смагулова О.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского района                  Е.Нугманов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
коммунального предприятия
на праве хозяйственного
ведения «Макинск-Жылу»
при акимате Буландынского района           В.Мухин
Директор государственного
коммунального предприятия
на праве хозяйственного
ведения «Макинск-Су» при акимате
Буландынского района                       С.Гранкин
Утверждено
постановлением акимата
Буландынского района

12000
12
«Макинск қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ұйымдардағы курьерлік жұмыстар, көпшілік-мәдени іс-шараларды ұйымдастыру және өткізуге көмектесу, аумақты тазарту
11000
13
Бұланды ауданы әкімдігі жанындағы «Макинск-Жылу» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Аумақты тазарту
22000
14
Бұланды ауданы әкімдігі жанындағы «Макинск-Су» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Аумақты тазарту, көгалдандыру және көркейту

12000
12
Государственное учреждение «Аппарат акима города Макинск»
Курьерская работа по организациям, помощь в организации и проведении культурно-массовых мероприятий, уборка территории
11000
13
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Макинск-Жылу» при акимате Буландынского района
Уборка территории
22000
14
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Макинск-Су» при акимате Буландынского района
Уборка территории, озеленение и благоустройство

148000
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушылардың еңбекақы мөлшері
Қаржыландыру көзі
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең төменгі жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет

148000
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источник финансирования
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не мене минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет