Бұланды аудандық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-6/7 "Тұрмысы төмен отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға (жеке тұрғын үйді ұстаудан басқа) тұрғын үй-коммуналдық қызмет пен телекоммуникация қызметі ұшін тұрғын үй көмегін беру ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-27/4 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 мамырда № 1-7-114 тіркелді. Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 5С-4/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012.04.27 № 5С-4/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы «Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы» № 2314 қаулысына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «Тұрмысы төмен отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға (жеке тұрғын үйді ұстаудан басқа) тұрғын үй-коммуналдық қызмет пен телекоммуникация қызметі үшін тұрғын үй көмегін беру ережесін бекіту туралы» 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-6/7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-58 тіркелген, 2008 жылғы 1 ақпандағы «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген, Тұрмысы төмен отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға (жеке тұрғын үйді ұстаудан басқа) тұрғын үй-коммуналдық қызмет пен телекоммуникация қызметі үшін тұрғын үй көмегін беру ережелерінде:
1 тармақта «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512 «Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникациялар қызметі үшін абоненттік төлем тарифтерінің өсуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» қаулысы және тәртібін айқындайды» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі «Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметі үшін абоненттік төлем тарифтерінің өсуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы», 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 «Тұрғын үй көмегін беру ережесін бекіту туралы» қаулылары және тәртібі мен мөлшерін айқындайды» деген сөздермен ауыстырылсын;
2 тараудың атауында «тәртібі» деген сөзден кейін «және мөлшері» деген сөздермен толықтырылсын;
13 тармақта «тұрғын үйді ұстауға және тұтынған коммуналдық қызметке төленетін мөлшері» деген сөздер «тұрғын үй көмегінің мөлшері» деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Буландынского районного маслихата от 12 декабря 2007 года № 4С-6/7 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья (кроме содержания индивидуального жилого дома), оплату жилищно-коммунальных услуг и услуг телекоммуникаций"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 4С-27/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 17 мая 2010 года № 1-7-114. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2012 года № 5С-4/4
Сноска. Утратило силу - решением Буландынского районного  маслихата Акмолинской области от 27.04.2012 № 5С-4/4 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья (кроме содержания индивидуального жилого дома), оплату жилищно-коммунальных услуг и услуг телекоммуникаций» от 12 декабря 2007 года № 4С-6/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-58, опубликовано 1 февраля 2008 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения и дополнение:
в Правилах предоставления малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья (кроме содержания индивидуального жилого дома), оплату жилищно-коммунальных услуг и услуг телекоммуникаций, утвержденных указанным решением:
в пункте 1 слова «постановления Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам» и определяют порядок» заменить словами «постановлений Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам», от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи» и определяют порядок и размер»;
в заголовке 2 раздела после слова «Порядок» дополнить словами «и размер»;
в пункте 13 слова «Размер компенсации по оплате содержания жилья потребления жилищно-коммунальных услуг» заменить словами «Размер жилищной помощи».

2. Осы шешім Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 27-сессияның
төрағасы                                   Ш.Құсайынов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П.Веселов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының
әкімі                                      Е.Нұғыманов
«Бұланды аудандық
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            К.Есмағамбетова

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 27
очередной сессии                           Ш.Кусаинов
Секретарь районного
маслихата                                  П.Веселов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского
района                                     Е.Нугманов
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ
Буландынского района»                      К.Исмагамбетова