Ақмола облысы Бұланды ауданы Макинск қаласының көше атауларын өзгерту туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № А-11/454 қаулысы мен Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 қарашадағы № 4С-30/6 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 желтоқсанда № 1-7-125 тіркелді
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 5-1 тармақшасына, халықтың пікірлерін ескере отырып, Бұланды ауданы әкімдігінің жанындағы тіл саясаты және ономастика жөніндегі аудандық комиссияның 2010 жылғы 29 қыркүйектегі, 2010 жылғы 28 қазандағы шешімдеріне сәйкес Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысы Бұланды ауданы Макинск қаласының көше атаулары:
1) Балуан Шолақ атындағы көше Шәмші Қалдаяқов атындағы көшеге;
2) Дорстрой көшесі Балуан Шолақ атындағы көшеге;
3) Крупская көшесі Айым Серікбаев атындағы көшеге;
4) қаланың оңтүстік-шығыс бөлігіндегі Парковая көшесі Достық көшесіне өзгертілсін.
2. Осы қаулы мен шешім Бұланды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Нұғыманов
Бұланды аудандық
мәслихатының кезекті
30-сессиясының төрағасы                    Қ.Шәріпов
Бұланды аудандық
мәслихатының хатшысы                       П.Веселов
КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының «Сәулет
және қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Р.Әбділдина
«Бұланды ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С.Аймағамбетова

О переименовании улиц города Макинск Буландынского района Акмолинской области
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 5 ноября 2010 года № А-11/454 и решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 5 ноября 2010 года № 4С-30/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 14 декабря 2010 года № 1-7-125
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-1 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения, согласно решений районной комиссии по языковой политике и ономастике при акимате Буландынского района от 29 сентября 2010 года, 28 октября 2010 года, акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы города Макинск Буландынского района Акмолинской области:
1) улицу имени Балуан Шолака на улицу имени Шамши Калдаякова;
2) улицу Дорстроя на улицу имени Балуан Шолака;
3) улицу Крупская на улицу имени Айыма Серикбаева;
4) улицу Парковая в юго-восточной части города на улицу Достык.
2. Настоящее постановление и решение вступают в силу со дня их государственной регистрации в Управлении юстиции Буландынского района и вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким
Буландынского района                       Е.Нугманов
Председатель
30 очередной сессии
Буландынского районного маслихата          К.Шарипов
Секретарь Буландынского
районного маслихата                        П.Веселов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства
Буландынского района»                      Р.Абдильдина
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры
и развития языков
Буландынского района»                      С.Аймагамбетова