Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С21-2 "Ауданның 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 қарашадағы № 4С28-1 шешімі. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 қарашада № 1-8-102 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 мамырдағы № 4С-33-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2011.05.20 № 4С-33-1 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағына және 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына 1 тармағына 1 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының «Ауданның 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С21-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-90 тіркелген, аудандық «Шұғыла-Целинная нива» газетінде 2010 жылғы 8 наурызда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасында:
«1198963,2» цифрлары «1383224,8» цифрларына ауыстырылсын;
«1124463,2» цифрлары «1308724,8» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасында:
«1207596,3» цифрлары «1391857,9» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 3 тармақшасында:
«таза бюджеттік несиелендіру» жолында «15134» цифрлары «14881,8» цифрларына ауыстырылсын;
«бюджеттік несиелерді өтеу» жолында «0» цифры «252,2» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасында:
«-23667,1» цифрлары «-23414,9» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6 тармақшасында:
«23667,1» цифрлары «23414,9» цифрларына ауыстырылсын;
«қарыздарды өтеу» жолында «0» цифры «252,2» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақта:
«578526» цифрлары «758119» цифрларына ауыстырылсын;
«318526» цифрлары «318514» цифрларына ауыстырылсын;
«9638» цифрлары «9632» цифрларына ауыстырылсын;
«2046» цифрлары «2040» цифрларына ауыстырылсын;
«дамытуға нысаналы трансферттер барлығы 260000 мың теңге, оның ішінде:» жолында «260000» цифрлары «439605» цифрларына ауыстырылсын және келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«4605 мың теңге – «Нұра топтық су құбырын (ІV-кезек І кезең) Степняк нан қабылдау пунктінен Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Қоржынкөл насос станциясына дейін қайта жаңарту» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттамалар дайындауға»;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 4С21-2 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 10 ноября 2010 года № 4С28-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 26 ноября 2010 года № 1-8-102. Утратило силу - решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20 мая 2011 года № 4С-33-1
Сноска. Утратило силу - решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20.05.2011 № 4С-33-1
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 и пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № 4С21-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-90, опубликованное 8 марта 2010 года в районной газете «Шұғыла – Целинная нива») следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1 пункта 1:
цифры «1198963,2» заменить цифрами «1383224,8»;
цифры «1124463,2» заменить цифрами «1308724,8»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «1207596,3» заменить цифрами «1391857,9»;
в подпункте 3 пункта 1:
в строке «чистое бюджетное кредитование» цифры «15134» заменить цифрами «14881,8»;
в строке «погашение бюджетных кредитов» цифры «0» заменить цифрами «252,2»;
в подпункте 5 пункта 1:
цифры «-23667,1» заменить цифрами «-23414,9»;
в подпункте 6 пункта 1:
цифры «23667,1» заменить цифрами «23414,9»;
в строке «погашение займов» цифры «0» заменить цифрами «252,2»;
в пункте 5:
цифры «578526» заменить цифрами «758119»;
цифры «318526» заменить цифрами «318514»;
цифры «9638» заменить цифрами «9632»;
цифры «2046» заменить цифрами «2040»;
в строке «целевые трансферты на развитие всего 260000 тысяч тенге, в том числе:» цифры «260000» заменить цифрами «439605» и дополнить строками следующего содержания:
«4605 тысяч тенге - на разработку проектно – сметной документации по объекту «Реконструкция Нуринского группового водопровода (IV очередь I этап) от хлебоприемного пункта Степняк до насосной станции Коржинколь Егиндыкольского района Акмолинской области»;

«260000» цифрлары «435000» цифрларына ауыстырылсын;
«800 мың теңге – күнкөріс шегі мөлшерінің артуына байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;» жолдары келесі редакцияда баяндалсын:
«800 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге және 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге»;
келесі мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
«6-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде, 2010 жылы ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға 252,2 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен бөлінген кредиттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.»;
7 тармақта:
«17861,2» цифрлары «22534,8» цифрларына ауыстырылсын;
«8262» цифрлары «8219,6» цифрларына ауыстырылсын;
«212» цифрлары «169,6» цифрларына ауыстырылсын;
«дамытуға нысаналы трансферттер барлығы 9599,2 мың теңге, оның ішінде:» жолында «9599,2» цифрлары «14315,2» цифрларына ауыстырылсын және келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«4716 мың теңге – «Егіндікөл ауданы Қоржынкөл ауылында поселкелік жүйе және су құбыры құрылысы алаңдарын қайта жаңарту жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларға түзетулер енгізуге»;
8 тармақта:
«20000» цифрлары «19995» цифрларына ауыстырылсын.
2. Аудандық мәслихаттың «Ауданның 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С21-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізімінде № 1-8-90 тіркелген, аудандық «Шұғыла-Целинная нива» газетінде 2010 жылғы 8 наурызда жарияланған) шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н.Сизов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  Б.Сұлтанов
«Егіндікөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С.Придан
Егіндікөл аудандық мәслихатының

цифры «260000» заменить цифрами «435000»;
строку «800 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;» изложить в следующей редакции:
«800 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и на выплату государственных пособий на детей до 18 лет»;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1.Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрен возврат кредитов, выделенных из республиканского бюджета в 2010 году на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 252,2 тысячи тенге.»;
в пункте 7:
цифры «17861,2» заменить цифрами «22534,8»;
цифры «8262» заменить цифрами «8219,6»;
цифры «212» заменить цифрами «169,6»;
в строке «целевые трансферты на развитие всего 9599,2 тысячи тенге, в том числе:» цифры «9599,2» заменить цифрами «14315,2» и дополнить строками следующего содержания:
«4716 тысяч тенге – на корректировку проектно – сметной документации по проекту реконструкции поселковых сетей и площадки водопроводных сооружений в селе Коржинколь Егиндыкольского района»;
в пункте 8:
цифры «20000» заменить цифрами «19995».
2. Приложения 15 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № 4С21-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-90, опубликованное 8 марта 2010 года в районной газете «Шұғыла – Целинная нива») изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Егиндыкольского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Н.Сизов
районного маслихата
Секретарь районного маслихата              Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                Б.Султанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Егиндыкольского района»                    С.Придан
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата

1360
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мемлекеттік мекемелері үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4076
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
25000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
32464,2
2
Әлеуметтiк көмек
24589,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24589,1
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
8428
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1930
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
343
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
3617,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
202
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3777
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1859
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
847
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
3586
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
7875,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7875,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7570,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
62
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
243
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25791,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
20259,6

1360
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для  государственных учреждений образования района (города областного значения)
4076
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
25000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
32464,2
2
Социальная помощь
24589,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24589,1
002
Программа занятости
8428
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1930
005
Государственная адресная социальная помощь
343
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3617,1
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
202
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3777
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1859
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
847
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
3586
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
7875,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7875,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
7570,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
62
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
243
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
25791,6
1
Жилищное хозяйство
20259,6

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13068
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
9995
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9995
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді-мекендерден автомобиль жолдарын жөндеу және ұстау

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
13068
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
9995
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9995
020
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров