2011 жылы Егіндікөл ауданының аумағында тұратын, нысаналы топқа жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № А-12/274 қаулысы. Ақмола облысы Егіндікөл аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 18 қаңтардағы № 1-8-108. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 495 хатымен)
Ескерту. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімі аппаратының 10.06.2013 № 495 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 57 баптарына сәйкес Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы Егіндікөл ауданының аумағында тұратын, нысаналы топқа жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
ұзақ уақыт бойы (жылдан артық) жұмыс істемейтіндер;
24 жасқа дейінгі жастар.
2. Егіндікөл ауданы әкімдігінің «2010 жылы Егіндікөл ауданының аумағында тұратын, нысаналы топқа жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгілеу туралы» 2010 жылғы 16 маусымдағы № а-6/124 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-96 тіркелген, аудандық «Шұғыла-Целинная нива» газетінде 2010 жылғы 28 маусым – 5 шілдеде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.С.Ысқақоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі                  Б.Сұлтанов

Об установление дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Егиндыкольского района на 2011 год
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 31 декабря 2010 года № А-12/274. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 18 января 2011 год № 1-8-108. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 495)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Егиндыкольского района Акмолинской области от 10.06.2013 № 495).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Егиндыкольского района на 2011 год:
длительно (более года) не работающие;
молодежь в возрасте до 24 лет.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Егиндыкольского района «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Егиндыкольского района на 2010 год» от 16 июня 2010 года № а-6/124, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-8-96, опубликовано 28 июня - 5 июля 2010 года в районной газете «Шұғыла-Целинная нива»).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Искакову Ж.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Егиндыкольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района                Б.Султанов