Ерейментау ауданының Новомарковка селолық округінің Новомарковка селосының көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Новомарковка селолық округі әкімінің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 1 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 наурызда № 1-9-147 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрлысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, тұрғындардың пікірлерін еске ала отырып, Новомарковка селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау ауданының Новомарковка селолық округінің Новомарковка селосының көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Молодежная көшесі Жастар көшесіне;
Южная көшесі Достық көшесіне;
Северная көшесі Ардагер көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Новомарковка селолық
округінің әкімі                            Г.И.Самойленко
КЕЛІСІЛДІ
«Ерейментау ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            М.Б.Әдірешев
«Ерейментау ауданның сәулет
және қалақұрлысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.К.Бәтенов

О переименовании наименований улиц села Новомарковка Новомарковского сельского округа Ерейментауского района
Решение акима Новомарковского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 8 февраля 2010 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 2 марта 2010 года № 1-9-147
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об администритивно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года с учетом мнения населения, аким Новомарковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе Новомарковке Новомарковского сельского округа Ерейментауского района:
улицу Молодежная на улицу Жастар;
улицу Южная на улицу Достық;
улицу Северная на улицу Ардагер.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Новомарковского
сельского округа                           Самойленко Г.И.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков
Ерейментауского района»                    Адрешев М.Б.
Начальник государственного
учрежения «Отдел архитектуры и
градостроительства
Ерейментауского района»                    Батенов Н.К.