Изобильный ауылы көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Изобильный ауылдық әкімінің аппараты 2010 жылғы 19 мамырдағы № 5 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 мамырда № 1-9-153 тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қаласы Изобильный ауылы әкімінің 26.06.2014 № 4 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, тұрғындардың пікірлерін есепке ала отырып, Изобильный селосының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Изобильный ауылындағы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
1) Ленин көшесі Республика көшесіне;
2) Титов көшесі Жамбыл Жабаев атындағы көшесіне;
3) Степняк көшесі Жеңіс көшесіне;
4) Октябрьская көшесі Бейбітшілік көшесіне;
5) Целинный көшесі Бөгенбай батыр атындағы көшесіне;
6) Фрунзе көшесі Кенесары Қасымов атындағы көшесіне;
7) Новая көшесі Қаныш Сатпаев атындағы көшесіне;
8) Урожайная көшесі Төле би атындағы көшесіне;
10) Степная көшесі Достық көшесіне;
11) Ростовская көшесі Сәкен Сейфуллин атындағы көшесіне;
12) Родниковская көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
13) Восточная көшесі Желтоқсан көшесіне.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Степногорск қаласы Изобильный ауылы әкімінің 26.06.2014 № 4 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Изобильный
ауылының әкімі                             Ө.Ж.Теміртасов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ерейментау ауданының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М.Б.Әдрешев
«Ерейментау ауданының сәулет
және қалақұрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Н.К.Батенов

О переименовании улиц села Изобильное
Решение Аппарата акима села Изобильное Ерейментауского района Акмолинской области от 19 мая 2010 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 20 мая 2010 года № 1-9-153
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения акима села Изобильное города Степногорска Акмолинской области от 26.06.2014 № 4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения, аким села Изобильное РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Изобильное:
1) улицу Ленина на улицу Республика;
2) улицу Титова на улицу имени Жамбыл Жабаева;
3) улицу Степнякскую на улицу Женис;
4) улицу Октябрьскую на улицу Бейбитшилик;
5) улицу Целинную на улицу имени Богенбай батыра;
6) улицу Фрунзе на улицу имени Кенесары Касымова;
7) улицу Новую на улицу имени Каныш Сатпаева;
8) улицу Урожайную на улицу имени Толе би;
9) улицу Комсомольскую на улицу Жастар;
10) улицу Степную на улицу Достык;
11) улицу Ростовскую на улицу имени Сакена Сейфуллина;
12) улицу Родниковую на улицу Тауелсиздик;
13) улицу Восточную на улицу Желтоксан.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима села Изобильное города Степногорска Акмолинской области от 26.06.2014 № 4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села
Изобильное                                 О.Ж.Темиртасов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков
Ерейментауского района»                    М.Б.Адрешев
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства
Ерейментауского района»                    Н.К.Батенов