2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-28/2 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда № 1-10-129 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 226 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 226 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 75 бабының 2 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 - қосымшаларға сәйкес, тиісінше соның ішінде 2011 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1637083,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 456827 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5398,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2998 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1171859,7 мың теңге;
2) шығындар – 1677825,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер - 11578 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12587 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1009 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 25200 мың теңге;
5) тапшылық - -77520,1 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру - 77520,1 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.11.10 № С-37/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдерден, соның ішінде:
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы;
қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзген үшiн алынатын алымдар;
мемлекеттік баж.
2) салықтық емес түсімдерден, соның ішінде:
коммуналдық меншiктегі мүлiктi жалдаудан түсетін кiрiстер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердiң тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетудi) өткiзуiнен;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер.

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Енбекшильдерского района Акмолинской области от 22 декабря 2010 года № С-28/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 31 декабря 2010 года № 1-10-129. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № 226)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2014 № 226).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011 - 2013 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1637083,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 456827 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5398,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2998 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1171859,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1677825,2 тысяч тенге»;
3) чистое бюджетное кредитование – 11578 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12587 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1009 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25200 тысяч тенге;
5) дефицит – -77520,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 77520,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2011 № С-37/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты;
индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступления за пользование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина.
2) неналоговых поступлений, в том числе:
доходы от аренды имущества находящегося в коммунальной собственности;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями финансируемых из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями финансируемыми из государственного бюджета;
прочие неналоговые поступления.

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер.
3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттен білім беруге арналған 97020 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
5812 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін қорғаншыларға (қамқоршыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге;
11786 мың теңге – оқушыларды алып баруды жүзеге асыру үшін автокөлік сатып алуға;
5411,9 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
4096 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
келесі азат жолмен толықтырылсын:
24279 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруға
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.11.10 № С-37/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, 9744 мың теңге эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.11.10 № С-37/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, 2416,5 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға.
Ескерту. 5 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.04.07 № С-31/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010 жылы берілген 13229 мың теңге сомасында пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді республикалық бюджетке қайтару ескерілсін.
400 теңге – республикалық бюджеттен аудандар бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерін пайдалану үшін 2011 жылға сыйақысын есептеу.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.11.10 № С-37/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 1009 мың теңге сомасында ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген негізгі бюджеттік несиелердің өтеуі ескерілсін.

3) поступления от продажи основного капитала.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского и областного бюджетов на образование в сумме 97020 тысяч тенге, в том числе:»;
«5812 тысяч тенге - на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;
11786 тысяч тенге - на приобретение автотранспорта для осуществления подвоза учащихся;
5411,9 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
4096 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
24279 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»;
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2011 № С-37/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
4. Учесть что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 9744 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2011 № С-37/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 2416,5 тысяч тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 07.04.2011 № С-31/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
6. Учесть что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат в республиканского бюджет неиспользованных бюджетных кредитов, выданных в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистам в сумме 13229 тысяч тенге.
400 тенге – вознаграждения по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета, бюджетам районов для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2011 № С-37/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 1009 тысяч тенге.

8. 2011 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 1964,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
472,5 мың теңге – Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуден әлеуметтік көмек көрсетуге;
1492 мың теңге – Еңбекшілдер ауданының аз қамтылған отбасылары және Еңбекшілдер ауданының ауылдық жерлердегі көп балалы отбасылары студенттерінің оқу колледждердегі ақысын төлеуге.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.08.25 № С-35/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген білім беру объектілерін салуға және құруға арналып 37609,3 мың теңге сомасындағы нысаналы даму трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.08.25 № С-35/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің шығысының құрамында Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жерлерде тұрып, қызмет істейтін, аудандық бюджеттен қаржыландырылушы білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мекемелері мамандарының айлық еңбек ақыларына және тарифтік көрсеткіштеріне 25 пайыз қосымша төлем ақы қарастырылған.
11. 2011 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 1300 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.11.10 № С-37/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
11-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 2011 жылғы
1 қаңтарына жинақталған 81076,1 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары заңмен белгіленген тәртіпте пайдаланылатыны ескерілсін».
Ескерту. 11-1 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.03.16 № С-30/4 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 11-1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.04.07 № С-31/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
11-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке, аудандық (қалалық) мәслихаттардың тексеру комиссияларының таратылуына және облыстық тексеру комиссиясы мемлекеттiк мекемесiнің құрылуына байланысты, облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған 605 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11-2 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.08.25 № С-35/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

8. 8. Учесть, что на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 1964,5 тысяч тенге, в том числе:
472,5 тысяч тенге - на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
1492 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Енбекшильдерского района и многодетных семей сельской местности Енбекшильдерского района.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 25.08.2011 № С-35/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
9.Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 37609,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 25.08.2011 № С-35/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
10. В составе расходов районного бюджета на 2011 год предусмотрены, согласно законодательству Республики Казахстан, доплаты в размере 25 процентов от окладов и тарифных ставок специалистам, проживающим и работающим в сельской местности, организаций образования, социального обеспечения, культуры, финансируемых из районного бюджета.
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 1300 тысяч тенге.»;
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2011 № С-37/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
11-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год, в установленном законом порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2011 года, в сумме 81076,1 тысяч тенге;
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 16.03.2011 № С-30/4 (вводится в действие с 01.01.2011); пункт 11-1 с изменениями, внесенными решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 07.04.2011 № С-31/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
11-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в областной бюджет в сумме 605 тысяч тенге на компенсацию потерь областного бюджета, в связи с упразднением ревизионных комиссий районных (городских) маслихатов и созданием государственного учреждения – ревизионной комиссии области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-2 в соответствии с решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от  25.08.2011 № С-35/2 (вводится в действие с 01.01.2011)

11-3. 7700 мың теңге - заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға.
Ескерту. Шешім 11-3 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.11.10 № С-37/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2011 жылғы аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес 2011 жылғы аудан бюджетінде қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты бағдарламалары бойынша шығындар ескерілсін.

11-3. 7700 тысяч тенге – на увеличение уставного капитала юридических лиц.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-3 в соответствии с решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2011 № С-37/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
12. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.
13. Учесть в районном бюджете на 2011 год затраты по программам аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа согласно приложению 5 к настоящему решению.

700
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
600
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
35
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
170
9
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
6
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
3
12
Қаруды және оның оқтары сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
3
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
45
2
Салықтық емес түсiмдер
5398,4
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1480,4
5
Мемлекет меншiгіндегі мүлiктi жалға беруден түсетiн кiрiстер
1480,4
4
Коммуналдық меншiктегі мүлiктi жалдаудан түсетін кiрiстер
1150
5
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалдаудан түсетін кірістер
330
7
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
0,4
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2000
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2000
5
Жергілікті бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2000
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
1918
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
1918
7
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы

700
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
600
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
35
8
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию места жительства
170
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
3
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
3
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
45
2
Неналоговые поступления
5398,4
1
Доходы от государственной собственности
1480,4
5
Доходы от аренды имущества находящихся в государственной собственности
1480,4
4
Доходы от аренды имущества находящихся в коммунальной собственности
1150
5
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
330
7
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
0,4
4
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
2000
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
2000
5
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2000
6
Прочие неналоговые поступления
1918
1
Прочие неналоговые поступления
1918
7
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета

6955
4
Көлiк құралдарына салынатын салық
19169
1
Заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
4066
2
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
15103
5
Бірыңғай жер салығы
3317
1
Бірыңғай жер салығы
3317
5
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
18988
2
Акциздер
1316
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин
(авиациялықты қоспағанда)
1257
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
59
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
14445
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
14445
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзген үшiн алынатын алымдар
3078
1
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
75
2
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
140
3
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
120
5
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
374
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
69
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1765
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
535
5
Ойын бизнесіне салық
149
2
Тіркелген салық
149
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1965
1
Мемлекеттік баж
1965
2
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан
(шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
749
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж

6955
4
Налог на транспортные средства
19169
1
Налог на транспортные средства с юридических лиц
4066
2
Налог на транспортные средства с физических лиц
15103
5
Единый земельный налог
3317
1
Единый земельный налог
3317
5
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
18988
2
Акцизы
1316
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
1257
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемые на собственные производственные нужды
59
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
14445
15
Плата за пользование земельными участками
14445
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
3078
1
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
75
2
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
140
3
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
120
5
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
374
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
69
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
1765
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
535
5
Налог на игорный бизнес
149
2
Фиксированный налог
149
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1965
1
Государственная пошлина
1965
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов,  заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
749
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния