2011 жылы Еңбекшілдер ауданының аумағында тұратын, нысаналы топқа жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № А-11/379 қаулысы. Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 10 қаңтарда № 1-10-131 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 1106 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 30.10.2014 № 1106 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13-тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57 баптарына сәйкес Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданының аумағында тұратын, нысаналы топқа жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
2) ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтіндер (бір жылдан артық);
3) әлеуметтік–психологиялық оңалту курсынан өткен есірткіге тәуелді болған адамдар;
2. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің «2010 жылы Еңбекшілдер ауданының аумағында тұратын, нысаналы топқа жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы» 2010 жылғы 9 шілдедегі № а–7/196 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-10-123 тіркелген, 2010 жылғы 27 тамыз айында аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2010 жылғы 28 тамыз айында аудандық «Сельская новь» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Ш.Шаяхметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және аудандық «Жаңа дәуір» - «Сельская новь» газетінде ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер ауданының әкімі                Т.Хамитов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облыстық денсаулық сақтау
басқармасының жанындағы
«Еңбекшілдер аудандық орталық
ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының бас дәрігері        Д.Сыздықова

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Енбекшильдерского района на 2011 год
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 28 декабря 2010 года № А-11/379. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 10 января 2011 года № 1-10-131. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30 октября 2014 года № 1106)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30.10.2014 № 1106).
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, статьями 57 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года, акимат Енбекшильдерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Енбекшильдерского района:
1) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
2) лица, длительно не работающие (более одного года);
3) наркозависимые, прошедшие курс социально-психологической реабилитации;
2. Признать утратившим силу постановление акимата Енбекшильдерского района «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Енбекшильдерского района на 2010 год» от 9 июля 2010 года за № а–7/196 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-10-123, опубликовано 27 августа 2010 года в районной газете «Жаңа дәуір» и 28 августа 2010 года в районной газете «Сельская новь»).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Шаяхметова К.Ш.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования в районной газете «Жаңа дәуір» - «Сельская новь».
Аким Енбекшильдерского района              Т.Хамитов
«СОГЛАСОВАНО»
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
«Енбекшильдерская центральная
районная больница» при управлении
здравоохранения Акмолинской области        Д.Сыздыкова