2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 22 сәуірдегі № А-4/118 қаулысы. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 маусымда № 1-11-119 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № а-3/64 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № а-3/64 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы»Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 313 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 Жарлығын іске асыру туралы» қаулысына сәйкес, Есіл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырылудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтарды, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтарды, «Ақмола облысы Есіл ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі арқылы 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында өткізу қамтамасыз етілсін.
2. Әскерге шақыруды өткізу кезеңіне аудандық әскерге шақыру комиссиясы құрылсын 1 қосымшаға сәйкес құрылсын және бекітілсін.
3. 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында әскери қызметке шақырылуы тиіс азаматтарды шақыруды өткізу кестесі бекітілсін.
4. Осы қаулы 2010 жылдың 15 сәуірінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы Есіл ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       С.Ерин
КЕЛІСІЛГЕН:
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер Министрлігі
Ақмола облысының
Ішкі істер департаменті
«Есіл ауданының
Ішқі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Қ.Х.Балтабаев
Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасы
жанындағы «Есіл орталық
аудандық ауруханасы»
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
бас дәрігері                               О.Қ.Қайсарбеков
«Ақмола облысының
Есіл ауданының қорғаныс
істер жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ж.Х.Меңбаев
Ақмола облысының
денсаулық сақтау басқармасы
жанындағы «Есіл аудандық
емханасы» мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының меңгерушісі                   Г.З.Сәрсембаева
Есіл ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 22 сәуірдегі
№ A-4/118 қаулысына
1 қосымша
Аудандық әскерге шақыру комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Меңбаев                          Ақмола облысының
Жанбота Хамитұлы                 «Есіл ауданының қорғаныс істер
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы, комиссия
төрағасы (келісімі бойынша)
Бектемірова                      «Ақмола облысының
Ажар Арыстамбекқызы              Есіл ауданы әкімі аппараты»
мемлекеттік мекемесі
құжаттамалық қамтамасыз ету
бөлімінің бас маманы, төраға
орынбасары
Комиссия мүшелері:
Жапаров                          Қазақстан Республикасы
Дархан Нұрланұлы                 Ішкі істер Министрлігі
Ақмола облысының Ішкі істер
департаменті «Есіл ауданы
Ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының орынбасары
(келісімі бойынша)
Қойшыбаева                       Ақмола облысының денсаулық
Жібек Қабдешқызы                 сақтау департаменті жанындағы
«Есіл аудандық емханасы»
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
терапевт-дәрігері, медициналық
комиссия төрайымы
(келісімі бойынша)
Италмасова                       Ақмола облысының денсаулық
Гүлім Мұратқызы                  сақтау департаменті жанындағы
«Есіл аудандық емханасы»
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
медбикесі, комиссия хатшысы
(келісімі бойынша)
2 қосымша
Есіл ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 22 сәуірдегі
№ A-4/118
қаулысымен бекітілген
Азаматтарды 2010 жылғы сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында әскери қызметке шақырылуы тиіс азаматтарды шақыруды өткізу кестесі бекітілсін
аттары
комиссия жұмыстарының күндері

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 22 апреля 2010 года № А-4/118. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 3 июня 2010 года № 1-11-119. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 18 марта 2011 года № а-3/64
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 18 марта 2011 года № а-3/64
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 313 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года», акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить очередной призыв граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года, граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву через государственное учреждение «Отдел по делам обороны Есильского района Акмолинской области».
2. Образовать и утвердить состав районной призывной комиссии согласно приложению 1.
3.Утвердить график проведения призыва граждан на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года, согласно приложению 2.
4.Действия настоящего постановления распространяются на правоотношения, возникшие с 15 апреля 2010 года.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Агымбаеву С.К.
6.Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Есильского района                     С.Ерин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Есильского района»
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства Внутренних дел
Республики Казахстан                       Балтабаев К.Х.
Главный врач
государственного коммунального
казенного предприятия
«Есильская центральная
районная больница»
при управлении
здравоохранения
Акмолинской области                        Кайсарбеков О.К.
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Есильского района
Акмолинской области»                       Менбаев Ж.Х.
Заведующая государственного
коммунального казенного
предприятия «Есильская
районная поликлиника»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области                        Сарсембаева Г.З.
Приложение 1
к постановлению акимата
Есильского района
от 22 апреля 2010 года № А-4/118
СОСТАВ
районной призывной комиссии
Менбаев                          начальник государственного
Жанбота Хамитович                учреждения "Отдел по делам
обороны Есильского района
Акмолинской области,
председатель комиссии
(по согласованию)
Бектемирова                      главный специалист отдела
Ажар Арстанбековна               документационного обеспечения
государственного учреждения
"Аппарат акима Есильского
района", заместитель
председателя
Члены комиссии:
Жапаров                          заместитель начальника
Дархан Нурланович                государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Есильского района"
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
(по согласованию)
Койшибаева                       врач-терапевт государственного
Жибек Кабдешевна                 коммунального казенного
предприятия «Есильская
районная поликлиника» при
департаменте здравоохранения
Акмолинской области,
председатель медицинской
комиссии (по согласованию)
Италмасова                       медсестра государственного
Гулим Муратовна                  коммунального казенного
предприятия «Есильская
районная поликлиника» при
Департаменте Акмолинской
области, секретарь комиссии
(по согласованию)
Приложение 2
Утверждено
постановлением акимата
Есильского района
22 апреля 2010 года № А-4/118
ГРАФИК
проведения призыва граждан на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года
Наименование
Дни работы комиссии и количество призывников