Сотталғандарға негізгі жұмыстан немесе оқудан бос уақытта тегін қоғамдық пайдалы жұмфс түрлерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 21 маусымдағы № А-6/195 қаулысы. Ақмола облысы Есіл аудандық Әділет басқарсында 2010 жылғы 9 шілдеде № 1-11-120 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № а-2/74 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 19.02.2015 № а-2/74 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық – атқару кодексінің 30 бабына және  «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Заңына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сотталғандарға жұмыстан немесе оқудан бос уақытта қосымшада көрсетілгендей тегін қоғамдық пайдалы жұмыс түрлері белгіленсін.
2. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары С.К Ағымбаеваға жүктелсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы Есіл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       С.Ерин
Есіл ауданы әкімдігінің
2010 жылғы «21» маусым № а-6/195
қаулысына қосымша
Сотталғандар үшін қоғамдық жұмыс түрлері
1. Аумақты мұздан тазарту
2. Аумақты қардан тазарту
3. Аумақты қоқыстан тазарту
4. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазарту
5. Аумақты арам шөптерден тазарту
6. Ағаштарды кесу, ағарту, отырғызу
7. Қоршауларды жөндеу және бояу
8. Ғимараттарды ақтау, бояу
9. Гүл клумбаларын бөлу
10. Көгал алаңды қайта қазу
11. Құрылыс қоқыстарын жинау

Об определении видов бесплатных общественно полезных работ для осужденных в свободное от основной работы или учебы время
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 21 июня 2010 года № А-6/195. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 9 июля 2010 года № 1-11-120. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 19 февраля 2015 года № а-2/74
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 19.02.2015 № а-2/74 (вступает в силу и вводится в действие со  дня подписания).
В соответствии с пунктом 1 статьи 42 Уголовного Кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, статьей 30 Уголовно-исполнительного Кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды бесплатных общественно полезных работ для осужденных в свободное от основной работы или учебы время согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района Агымбаеву С.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Есильского района                     С. Ерин
Приложение к постановлению
акимата Есильского района
№ а-6/195 от 21 июня 2010 года
Виды общественных работ для осужденных
1. Очистка территории от наледи
2. Очистка территории от снега
3. Очистка территории от мусора
4. Очистка территории от бытовых отходов
5. Очистка территории от сорняка
6. Обрезка, побелка, посадка деревьев
7. Ремонт и покраска изгороди
8. Побелка, покраска зданий
9. Разбивка цветочных клумб
10. Перекопка газонов
11. Уборка строительного мусора