Есіл ауданыны ауылдың елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім, мәдениет және спорт азаматтық қызметшілерінің лауазымдық еңбекақылары мен тарифтік ставкаларына 25 пайыздан кем емес жоғарылату белгілеу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 шілдедегі № 27/5 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 тамызда № 1-11-125 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 29/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 21.09.2010 № 29/7 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238 бабының 2 тармағына,Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау,әлеуметтік қамсыздандыру, білім, мәдениет және спорт азаматтық қызметшілерінің лауазымдық еңбекақылары мен тарифтік ставкаларына 2010 жылға арналған аудандық бюджет қаржысы есебінен 25 пайыздан кем емес жоғарылату белгіленсін.
2. Осы шешім Ақмола облысы Есіл аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Т.Осипова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       С. Ерин
Ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі
бастығының міндетін атқарушы               А. Ильгундинова

Об установлении повышенных не менее чем на 25 процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельских населенных пунктах Есильского района
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 21 июля 2010 года № 27/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 27 августа 2010 года № 1-11-125. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 21 сентября 2010 года № 29/7
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 21.09.2010 № 29/7 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Есильский районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышеные не менее чем на 25 процентов должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельских населенных пунктах Есильского района за счет средств районного бюджета на 2010 год.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Т.Осипова
Секретарь районного
маслихата                                  С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     С.Ерин
Исполняющая обязанности
начальника отдела экономики
и бюджетного планирования
Есильского района                          А. Ильгундинова