Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы №4С -19/3 " 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 маусымдағы № 4С-22/4 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 шілдедегі № 1-12-129 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 ақпандағы № 4С-29/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.02.04 № 4С-29/8 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-119 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«1 785 675, 1» сандары «1 762 997,1» сандарына ауыстырылсын;
«1 588 698,1» сандары «1 566 020,1» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
«1 810 889,4» сандары «1788 211,4» сандарына ауыстырылсын;
3 тармақтың:
«581 846,1» сандары «559 168,1» сандарына ауыстырылсын;
8 тармақтың:
«192 852» сандары «170 174» сандарына ауыстырылсын;
«152 326» сандары «129 648» сандарына ауыстырылсын;
1 қосымшадағы:
« I. Түсімдер» бөлімінде:
«1 785 675,1» сандары «1 762 997,1» сандарына ауыстырылсын;
«Ресми трансферттерден түсетін түсімдер» 4 категориалары бойынша «1 588 698,1» сандары «1 566 020,1» сандарына ауыстырылсын;
«Жоғары тұрған мемлекеттік басқару органдарынан түсетін трансферттер» 02 сыныбы бойынша «1 588 698,1» сандары «1 566 020,1» сандарына ауыстырылсын;
«Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер» 2 сыныпшасы бойынша «1 588 698,1» сандары «1 566 020,1» сандарына ауыстырылсын;
«II. Шығындар» бөлімінде:
«1 810 889,4» сандары «1788 211,4» сандарына ауыстырылсын;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық топтағы «378 163» сандары «355 485» сандарына ауыстырылсын;
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі» 467 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілігі бойынша «205 852» сандары «183 174» сандарына ауыстырылсын;
«Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу» 003 бюджеттік бағдарламасы бойынша «165 326» сандары «142 648» сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 4С-19/3 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 25 июня 2010 года № 4С-22/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 13 июля 2010 года № 1-12-129. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 4 февраля 2011 года № 4С-29/8
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 04.02.2011 № 4С-29/8
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № 4С-19/3, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-119, опубликовано 22 января 2010 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1 785 675,1» заменить на цифры «1 762 997,1»;
цифры «1 588 698,1» заменить на цифры «1 566 020,1»;
в подпункте 2:
цифры «1 810 889,4» заменить на цифры «1 788 211,4»;
в пункте 3:
цифры «581 846,1» заменить на цифры «559 168,1»;
в пункте 8:
цифры «192 852» заменить на цифры «170 174»;
цифры «152 326» заменить на цифры «129 648»;
в приложении 1:
в разделе «I. Доходы»:
цифры «1 785 675,1» заменить на цифры «1 762 997,1»;
по категории 4 «Поступления трансфертов» цифры «1 588 698,1» заменить на цифры «1 566 020,1»;
по классу 02 «Трансферты из вышестоящих органов государственного управления» цифры «1 588 698,1» заменить на цифры «1 566 020,1»;
по подклассу 2 «Трансферты из областного бюджета» цифры «1 588 698,1» заменить на цифры «1 566 020,1»;
в разделе «II. Затраты»:
цифры «1 810 889,4» заменить на цифры «1 788 211,4»;
в функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» цифры «378 163» заменить на цифры «355 485»;
по администратору бюджетной программы 467 «Отдел строительства района (города областного значения)» цифры «205 852» заменить на цифры «183 174»;
по бюджетной программе 003 «Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда» цифры «165 326» заменить на цифры «142 648».

2. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Оспан-ұлы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Швачкин
«КЕЛІСІЛГЕН»
Жарқайың ауданының әкімінің м.а.           М.Жүнісов
Жарқайың ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б. Ахметова
«Жарқайың ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығының м.а.    Д.Бейсенбай

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Оспан-улы
Секретарь районного
маслихата                                  Б.Швачкин
«СОГЛАСОВАНО»
и.о.акима Жаркаинского района              М.Жунусов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                        Б.Ахметова
и.о.начальника государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                        Д.Бейсенбай