2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 7 мамырдағы № А-4/106 қаулысы. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 маусымда № 1-13-110 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қаңтардағы № а-0/33 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2011.01.14 № а-0/33 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 313 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 Жарлығын іске асыру туралы» қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі азаматтарды, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтарды, «Ақмола облысы Жақсы ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі арқылы 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында өткізуді қамтамасыз етілсін.
2. Әскерге шақыруды өткізу кезеңіне аудандық әскерге шақыру комиссиясы 1 қосымшаға сәйкес құрылсын және бекітілсін.
3. 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында әскери қызметке шақырылуы тиіс азаматтарды шақыруды өткізу кестесі бекітілсін.
4. Осы қаулы 2010 жылдың 15 сәуірінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Д.Бралинаға жүктелсін.

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 7 мая 2010 года № А-4/106. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области от 3 июня 2010 года № 1-13-110. Утратило силу - постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 10 января 2011 года № а-0/31. Утратило силу - постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 14 января 2011 года № а-0/33
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 14.01.2011 № а-0/33
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 08 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 313 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить очередной призыв граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, через государственное учреждение «Отдел по делам обороны Жаксынского района Акмолинской области».
2. Образовать и утвердить состав районной призывной комиссии согласно приложению 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года, согласно приложению 2.
4. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения возникшие с 15 апреля 2010 года.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бралину А.Д.

6. Осы қаулы Жақсы ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданының әкімі                      И.Қабдуғалиев
КЕЛІСІЛДІ
Ақмола облысы
денсаулық сақтау
Басқармасы жанындағы
«Жақсы орталық
аудандық ауруханасы»
мемлекеттік коммуналдық
қазынашылық кәсіпорынның
бас дәрігері                               М.Досхожин
«Қазақстан Республикасы
Ішкі Істер Министрлігі
Ақмола облысы Жақсы ауданының
Ішкі Істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Е.Сыздықов
«Ақмола облысы
Жақсы ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы майор                  Н.Мельников
Қосымша 1
Жақсы ауданы әкімдігінің
07.05.2010 жылғы № А-4/106
қаулысымен бекітілген
Аудандық шақыру комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Мельников                        «Ақмола облысы Жақсы
Николай Ильич                    ауданының қорғаныс істер
жөніндегі бөлімі»
ММ бастығы, комиссияның
төрағасы (келісім бойынша)
Кәрімбаев                        «Ақмола облысы Жақсы ауданы
Адильхан Туякович                әкімінің аппараты»
ММ әкімшілік-құқықтық жұмыстар
бөлімінің бастығы
Комиссия мүшелері
Есенгулов                        «Ақмола облысы Жақсы ауданы
Әділет Куатович                  Ішкі істер бөлімі»
ММ бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Гайзер                           «Ақмола облысы денсаулық
Людмила Константиновна           сақтау басқармасы жанындағы
«Жақсы орталық аудандық
ауруханасы» коммуналдық
қазынашылық кәсіпорнының
аудандық терапевт бас дәрігері
(келісім бойынша)
Титова                           «Ақмола облысы денсаулық
Екатерина Николаевна             сақтау басқармасы жанындағы
«Жақсы орталық аудандық
ауруханасы» коммуналдық
қазынашылық кәсіпорнының
медбикесі
(келісім бойынша)
Ескерту
Қысқартылған сөздер:
ММ – мемлекеттік мекеме
Қосымша 2
Жақсы ауданы әкімдігінің
07.05.2010 жылғы № А-4/106
қаулысымен бекітілген
Азаматтарды 2010 жылғы сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында әскери қызметке шақырылуы тиіс азаматтарды шақыруды өткізу кестесі
аттары
комиссия жұмыстарының күндері

6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
СОГЛАСОВАНО
Главный врач
Государственного коммунального
казенного предприятия
«Жаксынская центральная
районная больница» при
управлении здравоохранения
Акмолинской области                        М.Досхожин
Начальник Государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Жаксынского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства Внутренних дел
Республики Казахстан»                      Е.Сыздыков
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Жаксынского района
Акмолинской области»                       Н.Мельников
Приложение 1
Утверждено
постановлением акимата
Жаксынского района
07.05.2010 год № А-4/106
СОСТАВ
районной призывной комиссии
Мельников                        начальник ГУ «Отдел по делам
Николай Ильич                    обороны Жаксынского района
Акмолинской области,
председатель комиссии
Акмолинской области
(по согласованию)
Каримбаев                        начальник отдела
Адильхан Туякович                административно - правовой
работы ГУ «Аппарат акима
Жаксынского района
Акмолинской области»,
заместитель председателя
Члены комиссии:
Есенгулов                        заместитель начальника
Адилет Куатович                  ГУ «Отдел внутренних дел
Жаксынского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
(по согласованию)
Гайзер                           районный врач терапевт
Людмила Константиновна           Государственного коммунального
казенного предприятия
«Жаксынская районная
центральная больница»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области
(по согласованию)
Титова                           старшая медицинская сестра
Екатерина Николаевна             Государственного коммунального
казенного предприятия
«Жаксынская центральная
районная больница»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области
(по согласованию)
Примечание
расшифровка аббревиатур:
ГУ - государственное учреждение
Приложение 2
Утверждено
постановлением акимата
Жаксынского района
07.05.2010 год № А-4/106
ГРАФИК
проведения призыва граждан на воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года
Наименование
Дни работы комиссии и количество призывников