Жақсы селосындағы Железнодорожная көшесін Қали Еспенбетұлы атындағы көшеге өзгерту туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы ауылы әкімінің 2010 жылғы 12 шілдедегі № 25 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 шілдеде № 1-13-113 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық - құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына сәйкес, Жақсы селосының Железнодорожная көшесін тұрғындарының пікірін есепке ала отырып, ауыл әкімі ШЕШТІ:
1. Жақсы селосындағы Железнодорожная көшесі Қали Еспенбетұлы атындағы көшесіне өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауылының әкімі                       М.М.Байкенов
КЕЛІСІЛДІ
«Жақсы ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З.С.Ташмухамбетова
«Жақсы ауданының сәулет
және қала құрылыс бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Д.Ю.Васильев

О переименовании в селе Жаксы улицы Железнодорожная на улицу имени Кали Еспенбетулы
Решение акима села Жаксы Жаксынского района Акмолинской области от 12 июля 2010 года № 25. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 16 июля 2010 года № 1-13-113
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения жителей улицы Железнодорожная села Жаксы, аким села РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Железнодорожная села Жаксы на улицу имени Кали Еспенбетулы.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Жаксы                            М.М.Байкенов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
«Отдел культуры и развития языков
Жаксынского района»                        З.С.Ташмухамбетова
Начальник государственного учреждения
«Отдел архитектуры и градостроительства
Жаксынского района»                        Д.Ю.Васильев