Жақсы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-23-2 "2010-2012 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № ВС-30-2 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 желтоқсанда № 1-13-123 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106111 баптарына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-23-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-13-102 тіркелген, 2010 жылдың 22 қаңтарында аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1-тармақшада:
«2031001,7» сандары «2031883,7» сандарына ауыстырылсын;
«1778344,7» сандары «1779226,7» сандарына ауыстырылсын;
2-тармақшада:
«2092053,6» сандары «2092935,6» сандарына ауыстырылсын;
9 тармақта:
«409458» сандары «410340» сандарына ауыстырылсын;
2. Жақсы аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-23-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-13-102 тіркелген, 2010 жылдың 22 қаңтарында аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
кезектен тыс отызыншы
сессиясының төрағасы                       Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының
хатшысы                                    Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      И.Қабдуғалиев
«Жақсы ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ.Дүзелбаев
Жақсы аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2009 года № С-23-2 "О бюджете Жаксынского района на 2010-2012 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 13 декабря 2010 года № ВС-30-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 22 декабря 2010 года № 1-13-123
В соответствии со статьями 106111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № С-23-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-102, опубликовано 22 января 2010 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «2031001,7» заменить на цифры «2031883,7»;
цифры «1778344,7» заменить на цифры «1779226,7»;
в подпункте 2:
цифры «2092053,6» заменить на цифры «2092935,6»;
в пункте 9:
цифры «409458» заменить на цифры «410340»;
2. Приложение 1 к решению Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № С-23-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-102, опубликовано 22 января 2010 года в районной газете «Жаксынский вестник») изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель тридцатой
внеочередной сессии
Жаксынского районного
маслихата                                  Б.Джанадилов
Секретарь
Жаксынского районного
маслихата                                  Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Жаксынского района»                        К.Дузелбаев
Приложение
к решению Жаксынского районного маслихата

1049698,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6228
002
Ақпараттық жүйелер құру
50
003
Жалпы білім беру
925977,2
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4581
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10788
006
Балаларға қосымша білім беру
19730
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
56886,3
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
8458
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
17000,3
06
Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек
80513
451
Ауданның (облыстық маңызы бара қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80513
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14573
012
Ақпараттық жүйелер құру
50
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
24161
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
983
006
Тұрғын үй көмегі
6056
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10720
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
320
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
554
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек беру
7726
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6262
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1351
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
179
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

1049698,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6228
002
Создание информационных систем
50
003
Общеобразовательное обучение
925977,2
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4581
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10788
006
Дополнительное образование для детей
19730
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
56886,3
018
Организация профессионального обучения
8458
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
17000,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
80513
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80513
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
14573
012
Создание информационных систем
50
002
Программа занятости
24161
005
Государственная адресная социальная помощь
983
006
Жилищная помощь
6056
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10720
010
Материальное обеспечение детей–инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
320
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
554
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7726
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6262
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1351
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
179
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку),проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне