2011 жылға арналған Жақсы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 9 желтоқсандағы № А-11/327 қаулысы. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда № 1-13-124 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 26 маусымдағы № 04-596 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 26.06.2013 № 04-596 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы ауданында 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Жақсы ауданы бойынша 2011 жылға ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен шарттары, еңбек ақы төлемдерінің мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің орынбасары А.Д.Бралинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                И.Қабдуғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы Жақсы
ауданының Қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Журбин
Ақмола облысының
мұрағаттар мен құжаттамалар
басқармасының «Жақсы ауданының
мемлекеттік мұрағаты»
мемлекеттік мекемесінің директоры          Қ.Әбуева
Аудан әкімдігінің 2010 жылғы
9 желтоқсандағы № А-11/327
қаулысымен бекітілген
Жақсы ауданы бойынша 2011 жылға ұйымдардың тізбелері, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі мен жағдайлары, еңбек ақы
төлемдерінің мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымдардың
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Көлемі
Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары
Еңбек ақы төлемдерінің мөлшері
Қаржыландыру көздері
1
«Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды құруға көмектесу
2100 шаршы метр
358 құжат
еңбек шарты
ең төменгі
еңбекақыдан
кем емес
аудандық
бюджет
2
«Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды құруға көмектесу;
3900 шаршы метр
338 құжат
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан
кем емес
аудандық бюджет
3
«Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды құруға көмектесу
6900 шаршы метр
1610 құжат
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан
кем емес
аудандық бюджет
4
«Жақсы ауданының Жаңақима ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды құруға көмектесу
14700 шаршы метр
793 құжат
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан
кем емес
аудандық бюджет
5
«Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды құруға көмектесу
2400 шаршы метр
735 құжат
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан
кем емес
аудандық бюджет
6
«Жақсы ауданының Қайрақты ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға
1800 шаршы метр
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан кем емес
аудандық бюджет
7
«Жақсы ауданының Тарас ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды құруға көмектесу
2700 шаршы метр
171 құжат
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан кем емес
аудандық бюджет
8
«Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды құруға көмектесу
2400 шаршы метр
265 құжат
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан кем емес
аудандық бюджет
9
«Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды құруға көмектесу
1800 шаршы метр
396 құжат
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан кем емес
аудандық бюджет
10
«Жақсы ауданының Терісаққан ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды құруға көмектесу
2700 шаршы метр
110 құжат
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан кем емес
аудандық бюджет
11
«Жақсы ауданының Новокиенка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды құруға көмектесу
1500 шаршы метр
291 құжат
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан кем емес
аудандық бюджет
12
«Жақсы ауданының Кызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды құруға көмектесу
3300 шаршы метр
291 құжат
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан кем емес
аудандық бюджет
13
«Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
1200 шаршы метр
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан кем емес
аудандық бюджет
14
«Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды құруға көмектесу
1500 шаршы метр
236 құжат
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан кем емес
аудандық бюджет
15
«Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты» ММ
әлеуметтік карталарды құруға көмектесу
165 құжат
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан кем емес
аудандық бюджет
16
«Ақмола облысы Жақсы ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» ММ (келісу бойынша)
курьерлік жұмыс
320 құжат
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан кем емес
аудандық бюджет
17
Ақмола облысының мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының «Жақсы ауданының мемлекеттік мұрағаты» ММ (келісу бойынша)
Құжаттамаларды техникалық өңдеу
450 құжат
еңбек шарты
ең төменгі еңбекақыдан кем емес
аудандық бюджет
Ескерту:
қысқартылған сөздер
ММ – мемлекеттік мекеме

Об организации общественных работ в Жаксынском районе на 2011 год
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 9 декабря 2010 года № А-11/327. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 29 декабря 2010 год № 1-13-124. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 26 июня 2013 года № 04-596)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 26.06.2013 № 04-596).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Жаксынском районе на 2011 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования по Жаксынскому району на 2011 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаксынского района Бралину А.Д.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                И.Кабдугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны Жаксынского
района Акмолинской области»                А.Журбин
Директор
государственного учреждения
«Государственный архив Жаксынского
района Управления архивов и
документации Акмолинской области»          К.Абуева
Утверждено
постановлением акимата района
от 9 декабря 2010 года
№ А-11/327
Перечень
организаций, виды, объемы, условия общественных работ,
размеры оплаты труда и источники их финансирования
по Жаксынскому району на 2011 год
Наименование
организации
Виды
Объемы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда
Источник финансирования
1
ГУ «Аппарат
акима села
Белагаш
Жаксынского
района»
уборка
территории;
помощь в
составлении
социальных
карт
2100 квадратных
метров;
358 документов
трудовой
договор
не менее минимальной заработной платы
районный
бюджет
2
ГУ «Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
3900 квадратных метров;
338 документов
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
3
ГУ «Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
6900 квадратных метров;
1610 документов
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
4
ГУ «Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
14700 квадратных
метров;
793 документов
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
5
ГУ «Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
2400 квадратных метров;
735 документов
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
6
ГУ «Аппарат акима Кайрактинского сельского округа Жаксынского района»
уборка территории
1800 квадратных метров;
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
7
ГУ «Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
2700 квадратных метров
171 документов
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
8
ГУ «Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
2400 квадратных метров
265 документов
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
9
ГУ «Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
1800 квадратных метров
396 документов
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
10
ГУ «Аппарат акима Терсаканского сельского округа Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
2700 квадратных метров
110 документов
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
11
ГУ «Аппарат акима Новокиенского сельского округа Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
1500 квадратных метров
291 документов
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
12
ГУ «Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
3300 квадратных метров
291 документов
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
13
ГУ «Аппарат акима села
Подгорное Жаксынского района»
уборка территории;
1200 квадратных метров
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
14
ГУ «Аппарат акима села Киевское Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
1500 квадратных метров
236 документов
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
15
ГУ «Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района»
помощь в составлении социальных карт
165 документов
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
16
ГУ «Отдел по делам обороны Жаксынского района Акмолинской области» (по согласованию)
курьерская работа
320 документов
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
17
ГУ «Государственный архив Жаксынского района» управление архивов и документации Акмолиской области (по согласованию)
Техническая обработка документации
450 документов
Трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Примечание:
расшифровка аббревиатур
ГУ – государственное учреждение