2010 жылға нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 18 ақпандағы № 59 қаулысы. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 наурызда № 1-14-131 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 560 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2010.12.29 № 560 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы» Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
маусымдық және уақытша жұмыстардың аяқталуына байланысты еңбек шартының мерзімі аяқталған тұлғалар;
жиырма бір жастан жиырма төрт жасқа дейінгі жастар;
колледждер мен кәсіби лицейлердің түлектері;
өздеріне байланысты емес себептермен, ұзақ мерзім бойы жұмыс істемеген, жұмыссыздар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.А.Таласбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулы ресми жариялануға жатады.
Аудан әкімі                                Е.Сағдиев

Об установлении дополнительного перечня лиц относящихся к целевым группам на 2010 год
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 18 февраля 2010 года № 59. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области от 10 марта 2010 года № 1-14-131. Утратило силу - постановлением акима Зерендинского района Акмолинской области от 29 декабря 2010 года № 560
Сноска. Утратило силу - постановлением акима Зерендинского района Акмолинской области от 29.12.2010 № 560
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 5, статьей 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц относящихся к целевым группам:
лица, у которых истек срок трудового договора в связи с завершением сезонных и временных работ;
молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати четырех лет;
выпускники колледжей и профессиональных лицеев;
безработные, по независящим от них причинам, длительное время не работающие.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Таласбаеву А.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
4. Настоящее постановление подлежит официальному опубликованию.
Аким района                                Е.Сагдиев