2010 жылға Зеренді ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 16 наурыздағы № 83 қаулысы. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 наурызда № 1-14-133 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011.01.14 № 39 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережелерінің 7, 8 тармақтарына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылы Зеренді ауданының ұйымдарында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса берілген 2010 жылға Зеренді ауданы бойынша ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, жағдайлары, жалақы мөлшері мен оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Күші жойылған деп танылсын:
Зеренді ауданы әкімдігінің «2009 жылға қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін, ұйымдардың, мекемелердің тізбесін бекіту туралы» 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 4 қаулысы, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-14-94 тіркелген,2009 жылы 10 ақпанда «Зеренді» газетінде жарияланған);
Зеренді ауданы әкімдігінің «Зеренді ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 4 «2009 жылға қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін, ұйымдардың, мекемелердің тізбесін бекіту туралы» қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 19 қарашадағы № 366 қаулысы, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-14-126 тіркелген, 2009 жылғы 23 қарашада «Зеренді» газетінде жарияланған).
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.А.Таласбаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулы ресми жариялануға жатады.
Аудан әкімі                                Е.Сағдиев
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді аудандық
сотының төрағасы                           Ахметов Ж.Б.
«Ақмола облысы
Зеренді ауданының
Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Бражанов Т.Ә.
Зеренді аймағы бойынша
ауданаралық қаржы полициясы
бөлімі бастығының
міндетін атқарушы                          Азбергенов Ж.Н.
Зеренді ауданының
прокуроры, әділет
кеңесшісі                                  Мұқанжаров А.Г.
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Ақмола облысының
Әділет департаменті
Зеренді ауданының
Әділет басқармасы»
мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж.М.Қалабаев
«Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысы Ішкі істер
департаментінің
Зеренді аудандық ішкі
істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы               Назаров Р.С.
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Тіркеу қызметі және
құқықтық қызмет көрсету
комитетінің
Ақмола облысы бойынша
«Жылжымайтын мүлік
жөніндегі орталығы»
аймақтық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының
Зеренді филиалының
басқарушысы                                Сүлейменов С.Қ.
«Казагрэкс» акционерлік
қоғамының Зеренді тұқым
зертханасының меңгерушісі                  Астафьева С.Н.
БЕКІТІЛДІ
Зеренді ауданы әкімдігінің

Об организации общественных работ в Зерендинском районе на 2010 год
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 16 марта 2010 года № 83. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области от 31 марта 2010 года № 1-14-133. Утратило силу - постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 14 января 2011 года № 39
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 14.01.2011 № 39
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать в 2010 году общественные работы в организациях Зерендинского района.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования по Зерендинскому району на 2010 год.
3. Признать утратившим силу:
постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области «Об утверждении перечня организаций, учреждений, виды и объемы общественных работ на 2009 год» от 09 января 2009 года № 4 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-94, опубликовано от 10 февраля 2009 года в газете «Зеренді»);
постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области «О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Зерендинского района от 09 января 2009 года № 4 «Об утверждении перечня организаций, учреждений, виды и объемы общественных работ на 2009 год» от 19 ноября 2009 года № 366, (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-126, опубликовано 23 ноября 2009 года в газете «Зеренді»).
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Таласбаеву А.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
6. Настоящее постановление подлежит официальному опубликованию.
Аким района                                Е.Сагдиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Зерендинского
районного суда                             Ахметов Ж.Б.
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Зерендинского района
Акмолинской области»                       Бражанов Т.А.
Исполняющий обязанности
начальника межрайонного
отдела финансовой полиции
по Зерендинскому региону                   Азбергенов Ж.Н.
Прокурор Зерендинского района,
советник юстиции                           Муханжаров А.Г.
Начальник государственного
учреждения «Управление юстиции
Зерендинского района
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Калабаев Ж.М.
Исполняющий обязанности
начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Зерендинского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области Министерства
внутренних дел
Республики Казахстан»                      Назаров Р.С.
Управляющий Зерендинским
филиалом регионального
государственного казенного
предприятия
«Центр по недвижимости»
по Акмолинской
области Комитета
регистрационной службы и
оказания правовой помощи
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Сулейменов С.К.
Заведующая Зерендинской
семенной лабораторией
акционерного общества
«Казагрэкс»                                Астафьева С.Н.
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Зерендинского района

2010 жылғы 16.03. № 83 қаулысымен
2010 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, жағдайлары, жалақы мөлшері мен оларды қаржыландыру көздері
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2010.06.28 № 248 (қолданысқа енгізу тәртібін  2-тармақтан қараңыз) 2010.08.19 № 248 (қолданысқа енгізу тәртібін  2-тармақтан қараңыз) қаулысымен
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемі
1
«Зеренді селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулалық аралау.
Аумақты тазалауда
көмектесу
60
1273
2
«Чаглинка селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулалық аралау.
Аумақты тазалауда
көмектесу
15
180
3
«Алексеевка
поселкесі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
180
4
«Симферополь
селолық округі
әкімінің аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
135
5
«Қонысбай селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
180
6
«Ақкөл селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулалық аралау.
Аумақты тазалауда
көмектесу
15
180
7
«Ортақ селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
90
8
«Бұлақ селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулалық аралау.
Аумақты тазалауда
көмектесу
15
180
9
«Сарыөзек селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
135
10
«Күсеп селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
180
11
«Викторовка
селолық округі
әкімінің аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулалық аралау.
Аумақты тазалауда
көмектесу
15
180
12
«Пухальск селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
180
13
«Қанай би атындағы
селолық округі
әкімінің аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
90
14
«Қызылегіс селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
135
15
«Троицк селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
180
16
«Бәйтерек селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
135
17
«Приречен селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
180
18
«Садовый селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
135
19
«С.Сейфуллин
атындағы селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
135
20
«Қызылсая селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
135
21
«Исаковка селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазалауда
көмектесу
180
22
«Ақмола облысы
Зеренді ауданының
Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік
мекемесі
Курьерлік қызмет
135
23
«Қазагрэкс»
акционерлік
қоғамының Зеренді
тұқым зертханасы
Аумақты тазалауда
көмектесу
60
24
«Қазақстан
Республикасы
Әділет министрлігі
Ақмола облысының
Әділет
департаменті
Зеренді ауданының
Әділет басқармасы»
мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды өңдеу кезінде
көмектесу
180
25
«Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Ақмола облысы Ішкі
істер
департаментінің
Зеренді аудандық
ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды өңдеу кезінде
көмектесу

от 16.03.2010 года № 83
Перечень
организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда и источников их финансирования по Зерендинскому району на 2010 год
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями акимата Зерендинского района Акмолинской области от 28.06.2010 № 248 (порядок введения в действия см. п-2); от 19.08.2010 № 347 (порядок введения в действия см. п-2)
Наименование
организаций
Виды общественных работ
Объем работ
1
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Зерендинского
сельского округа»
Подворный обход.
Помощь в уборке территории
60
1273
2
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Чаглинского
сельского округа»
Подворный обход.
Помощь в уборке территории
15
180
3
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
поселка Алексеевка»
Помощь в уборке территории
180
4
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Симферопольского
сельского округа»
Помощь в уборке территории
135
5
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Конысбайского
сельского округа»
Помощь в уборке территории
180
6
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Аккольского
сельского округа»
Подворный обход.
Помощь в уборке территории
15
180
7
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Ортакского
сельского округа»
Помощь в уборке территории
90
8
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Булакского
сельского округа»
Подворный обход.
Помощь в уборке территории
15
180
9
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Сарыозекского
сельского округа»
Помощь в уборке территории
135
10
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Кусепского
сельского округа»
Помощь в уборке территории
180
11
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Викторовского
сельского округа»
Подворный обход.
Помощь в уборке территории
15
180
12
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Пухальского
сельского округа»
Помощь в уборке территории
180
13
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
сельского округа
им.Канай-би»
Помощь в уборке территории
90
14
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Кызылегисского
сельского округа»
Помощь в уборке территории
135
15
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Троицкого
сельского округа»
Помощь в уборке территории
180
16
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Байтерекского
сельского округа»
Помощь в уборке территории
135
17
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Приреченского
сельского округа»
Помощь в уборке территории
180
18
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Садового
сельского округа»
Помощь в уборке территории
135
19
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
сельского округа
имени С.Сейфуллина»
Помощь в уборке территории
135
20
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Кзылсаянского
сельского округа»
Помощь в уборке территории
135
21
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Исаковского
сельского округа»
Помощь в уборке территории
180
22
Государственное
учреждение
«Отдел по делам
обороны
Зерендинского района
Акмолинской области»
Курьерская работа
135
23
Зерендинская
семенная лаборатория
акционерного
общества «Казагрэкс»
Помощь в уборке территории
60
24
Государственное
учреждение
«Управление юстиции
Зерендинского района
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики
Казахстан»
Помощь в обработке
документов
180
25
Государственное
учреждение
«Отдел внутренних
дел Зерендинского
района Департамента
внутренних дел
Акмолинской области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан»
Помощь в обработке
документов

360
26
Зеренді ауданының
прокуратурасы
Құжаттарды өңдеу кезінде
көмектесу
180
27
Зеренді аудандық
соты
Құжаттарды өңдеу кезінде
көмектесу
180
28
Зеренді аймағы
бойынша
ауданаралық қаржы
полициясы бөлімі
Құжаттарды өңдеу кезінде
көмектесу
315
29
«Қазақстан
Республикасы
Әділет
министрлігінің
Тіркеу қызметі
және құқықтық
қызмет көрсету
комитетінің
Ақмола облысы
бойынша
«Жылжымайтын
мүлік жөніндегі
орталығы» аумақтық
мемлекеттік
қазыналық
кәсіпорнының
Зеренді филиалы
Құжаттарды өңдеу кезінде
көмектесу
180
30
Зеренді ауданы "Айдабол селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
120
кестенің жалғасы
Қоғамдық
жұмыстардың
жағдайлары
Қатысушылардың
жалақы мөлшері
Қаржыландыру
көзі
1
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
3
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
4
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
5
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
6
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
7
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
8
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
9
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
10
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
11
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
12
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
13
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
14
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
15
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
16
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
17
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
18
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
19
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
20
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
21
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
22
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
23
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
24
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
25
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
26
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
27
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
28
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
29
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
30
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет

360
26
Прокуратура
Зерендинского района
Помощь в обработке
документов
180
27
Зерендинский
районный суд
Помощь в обработке
документов
180
28
Межрайонный отдел
финансовой полиции
по Зерендинскому
региону
Помощь в обработке
документов
315
29
Зерендинский филиал
регионального
государственного
казенного
предприятия
«Центр по
недвижимости» по
Акмолинской области
Комитета
регистрационной
службы и оказания
правовой помощи
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Помощь в обработке
документов
180
30
Государственное
учреждение
«Аппарат акима села
Айдабол» Зерендинского района
Помощь в уборке территории
120
продолжение таблицы
Условия
общественных
работ
Размер оплаты труда
участников
Источник
финансирования
1
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
2
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
3
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
4
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
5
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
6
трудовой договор
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
7
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
8
трудовой договор
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
9
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
10
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
11
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
12
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
13
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
14
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
15
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
16
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
17
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
18
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
19
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
20
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
21
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
22
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
23
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
24
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
25
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
26
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
27
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
28
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
29
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет
30
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный
бюджет