Зеренді ауданында барлық салық төлеушілер үшін тіркелген бірыңғай салық мөлшерлемені (бильярд үстелі) белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 2 маусымдағы № 29/181 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 шілдеде № 1-14-137 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы № 19-158 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 16.02.2018 № 19-158 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Салық Кодексінің 422 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді ауданында барлық салық төлеушілер үшін тіркелген бірыңғай салық мөлшерлеме (бильярд үстелі) айына 3 айлық көрсеткіш есебі мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелгеннен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы: И.Поздняков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы:
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы
Е.Нәушәріпов

Об установлении единой ставки фиксированного налога (бильярдный стол) для всех налогоплательщиков в Зерендинском районе
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 2 июня 2010 года № 29-181. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 3 июля 2010 года № 1-14-137. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16 февраля 2018 года №19-158
Сноска. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16.02.2018 №19-158 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Налогового Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единую ставку фиксированного налога (бильярдный стол) для всех налогоплательщиков в размере 3 месячных расчетных показателей в месяц в Зерендинском районе.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии: И.Поздняков
Секретарь районного
маслихата:
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Налогового
управления по
Зерендинскому району
Е.Наушарипов