Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 22-147 "Зеренді ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 1 шілдедегі № 30-196 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 шілдеде № 1-14-138 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы № 37/256 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011.03.25 № 37/256 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының «Зеренді ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 22-147 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-14-127 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 2 тармақшасында:
«2 869 822,4» саны «2 853 822,4» санымен ауыстырылсын.
2. Аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 22-147 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-14-127 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В.Соболев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі                    Е.Сағдиев
Зеренді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Р.Ғабдуллина
2010 жылғы 1 шілде № 30-196 шешіміне 1 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2009 года № 22-147 "О бюджете Зерендинского района на 2010-2012 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 1 июля 2010 года № 30-196. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 3 июля 2010 года № 1-14-138. Утратило силу - решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25 марта 2011 года № 37-256
Сноска. Утратило силу - решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25.03.2011 № 37-256
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 22-147 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-127, опубликовано 15 января 2010 года в газете «Зеренді») следующие изменения:
в подпункте 2:
цифры «2 869 822,4» заменить на цифры «2 853 822,4».
2. Приложение 1 к решению Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 22-147 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-127, опубликовано 15 января 2010 года в газете «Зеренді») изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        В. Соболев
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  Е.Сагдиев
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Зерендинского района                       Р.Габдуллина
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 1 июля 2010 г. 30-196
Приложение № 1 к решению
Зерендинского районного маслихата

2000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
300
5
Ойын бизнесіне салық
200
2
Тіркелген салық
200
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
3844
1
Мемлекеттік баж
3844
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтіріштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2500
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
756
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
160
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
320
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
27
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
27
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
54
2
Салықтық емес түсiмдер
12930,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1200
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1200
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1200
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
11700
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
11700
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
11700
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
30
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
30
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
30
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
5000
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
5000
1
Жерді сату
5000
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
5000
4
Трансферттердің түсімдері
1798632,2
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1798632,2
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1798632,2
01
Ағымдағы мақсатты трансферттер

2000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
300
5
Налог на игорный бизнес
200
2
Фиксированный налог
200
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
3844
1
Государственная пошлина
3844
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2500
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
756
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
160
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
320
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
27
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств,снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами,пневматического оружия с дульной энергией не боле 7,5 ДЖ и калибра до 4,5 мм включительно)
27
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
54
2
Неналоговые поступления
12930,0
01
Доходы от государственной собственности
1200
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1200
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1200
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
11700
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан,за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
11700
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
11700
06
Прочие неналоговые поступления
30
1
Прочие неналоговые поступления
30
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
30
3
Поступления от продажи основного капитала
5000
03
Продажа земли и нематериальных активов
5000
1
Продажа земли
5000
01
Поступления от продажи земельных участков
5000
4
Поступления трансфертов
1798632,2
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1798632,2
2
Трансферты из областного бюджета
1798632,2
01
Целевые текущие трансферты

1477252,7
006
Балалар үшін қосымша білім беру
23048
04
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
92288
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
28288
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6479
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4755
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16912
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
142
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
64000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
64000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
113898,2
2
Әлеуметтiк көмек
95281,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95281,2
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
18344
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1224
006
Тұрғын үй көмегі
1122
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14862
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
693
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15683
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15884
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
4603
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
492,2
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

1477252,7
006
Дополнительное образование для детей
23048
04
9
Прочие услуги в области образования
92288
464
Отдел образования района (города областного значения)
28288
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6479
004
информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района(города областного значения)
4755
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16912
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
142
467
Отдел строительства района (города областного значения)
64000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
64000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
113898,2
2
Социальная помощь
95281,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95281,2
002
Программа занятости
18344
005
Государственная адресная социальная помощь
1224
006
Жилищная помощь
1122
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14862
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
693
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15683
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15884
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4603
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
492,2
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне