2011 жылға нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 560 қаулысы. Ақмола облысы Зеренді аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 14 қаңтарда № 1-14-152 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 651 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 30.12.2011 № 651 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 3137 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабының 2 тармағына7 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
маусымдық жұмыстардың аяқталуына байланысты еңбек шартының мерзімі аяқталған тұлғалар;
жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
колледждер мен кәсіби лицейлердің түлектері;
ұзақ уақыт бойы (он екі айдан артық) жұмыс істемейтін тұлғалар.
2. Зеренді ауданы әкімдігінің «2010 жылға нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы» 2010 жылғы 18 ақпандағы № 59 қаулысының (құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-14-131 тіркелген, 2010 жылы 30 наурызда «Зеренді» газетінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.А.Таласбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е.Сағдиев

Об установлении дополнительного перечня лиц относящихся к целевым группам на 2011 год
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 29 декабря 2010 года № 560. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 14 января 2011 года № 1-14-152. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 30 декабря 2011 года № 651
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 30.12.2011 № 651.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 5, статьей 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года, Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Установить дополнительный перечень лиц относящихся к целевым группам:
лица, с которыми истек срок трудового договора в связи с завершением сезонных работ;
молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
выпускники колледжей и профессиональных лицеев;
лица, длительное время не работающие (более двенадцати месяцев).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Зерендинского района «Об установлении дополнительного перечня лиц относящихся к целевым группам на 2010 год» от 18 февраля 2010 года № 59 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-131, опубликованное 30 марта 2010 года в газете «Зеренді»).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Таласбаеву А.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Е.Сагдиев