Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 16/1 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 қарашадағы № 23/2 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 қарашада № 1-16-116 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы № 25/13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011.03.29 № 25/13 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 16/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-101 тіркелген, 2010 жылғы 13 қаңтардағы «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1 тармақшадағы:
«1279449» цифрлары «1279873,1» цифрларына ауыстырылсын;
«196209» цифрлары «197813» цифрларына ауыстырылсын;
«13015» цифрлары «13553» цифрларына ауыстырылсын;
«5000» цифрлары «2858» цифрларына ауыстырылсын;
«1065225» цифрлары «1065649,1» цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшадағы:
«1306593,4» цифрлары «1307017,5» цифрларына ауыстырылсын;
3 тармақшадағы:
«таза бюджеттік несиелер – 17804 мың тенге» жолында «17804» цифрлары «17517,2» цифрларына ауыстырылсын;
«0» цифры «286,8» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақшадағы:
«-53768,4» цифрлары «-53481,6» цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақшадағы:
«53768,4» цифрлары «53481,6» цифрларына ауыстырылсын;
«0» цифры «286,8» цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақтағы:
«66623,7» цифрлары «67066,8» цифрларына ауыстырылсын;
«9638» цифрлары «9632» цифрларына ауыстырылсын;
«4097» цифрлары «4095» цифрларына ауыстырылсын;
«5541» цифрлары «5537» цифрларына ауыстырылсын;
«9039» цифрлары «8963» цифрларына ауыстырылсын;
«8681» цифрлары «8605» цифрларына ауыстырылсын;
«2600 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге және ең төменгі күнкөріс шегі мөлшерінің өсуіне байланысты, 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге, оның ішінде;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 1200 мың теңге;
тұрмыстық деңгейі төмен отбасыларынан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 1400 мың теңге деген жолдар келесі редакцияда баяндалсын:
«2600 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге және 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге, оның ішінде;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 1200 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 1400 мың теңге»;

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 16/1 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 ноября 2010 года № 23/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 26 ноября 2010 года № 1-16-116. Утратило силу - решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29 марта 2011 года № 25/13
Сноска. Утратило силу - решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2011 № 25/13
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № 16/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-101, опубликованное 13 января 2010 года в газете «Сандыктауские вести»), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1
цифры «1279449» заменить на цифры «1279873,1»;
цифры «196209» заменить на цифры «197813»;
цифры «13015» заменить на цифры «13553»;
цифры «5000» заменить на цифры «2858»;
цифры «1065225» заменить на цифры «1065649,1»;
в подпункте 2:
цифры «1306593,4» заменить на цифры «1307017,5»;
в подпункте 3:
в строке «чистое бюджетное кредитование – 17804 тысячи тенге» цифры «17804» заменить на цифры «17517,2»;
цифру «0» заменить на цифры «286,8»;
в подпункте 5:
цифры «-53768,4» заменить на цифры «-53481,6»;
в подпункте 6:
цифры «53768,4» заменить на цифры «53481,6»;
цифру «0» заменить на цифры «286,8»;
в пункте 4:
цифры «66623,7» заменить на цифры «67066,8»;
цифры «9638» заменить на цифры «9632»;
цифры «4097» заменить на цифры «4095»;
цифры «5541» заменить на цифры «5537»;
цифры «9039» заменить на цифры «8963»;
цифры «8681» заменить на цифры «8605»;
строки «2600 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума, в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи 1200 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей 1400 тысяч тенге» изложить в следующей редакции:
«2600 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и выплату государственных пособий на детей до 18 лет, в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи 1200 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет 1400 тысяч тенге»;

«2513» цифрлары «3403,3» цифрларына ауыстырылсын;
«1314» цифрлары «953,8» цифрларына ауыстырылсын;
«534,7» цифрлары «529,7» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақтағы:
«105077,8» цифрлары «105058,8» цифрларына ауыстырылсын;
«10000 мың теңге – Балкашино селосындағы ішкі кент жолдарына ағымды жөндеуге» жолында «10000» цифрлары «9981» цифрларына ауыстырылсын;
8 тармақтағы:
«4008» цифрлары «1732,9» цифрларына ауыстырылсын;
2. Жоғарыда аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Л.Лемешевская
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ш.Сабержанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының
2010 жылғы 10 қарашадағы
№ 23/2 шешіміне
1 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 16/1 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған аудан бюджеті
санаты
2010 жыл
сома
сыныбы
ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер

цифры «2513» заменить на цифры «3403,3»;
цифры «1314» заменить на цифры «953,8»;
цифры «534,7» заменить на цифры «529,7»;
в пункте 5:
цифры «105077,8» заменить на цифры «105058,8»;
в строке «10000 тысяч тенге – на текущий ремонт внутрипоселковых дорог в селе Балкашино» цифры «10000» заменить на цифры «9981»;
в пункте 8:
цифры «4008» заменить на цифры «1732,9»;
2. Приложения 1, 5 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Л.Лемешевская
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Сабержанов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Сандыктауского района»                     Н. Мурашиди
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 10 ноября_2010 года № 23/2
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 22 декабря 2009 года № 16/1
Бюджет района на 2010 год
категория
2010 год
сумма
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

1585
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5633,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
307,3
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
2863,6
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3217
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне
1942
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
358
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген,  оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
14352
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11488
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11488
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11179
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу,төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
144
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
165
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
109516,3
01
Тұрғын үй шаруашылығы
25559,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
25559,6
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
24060
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1499,6
2
Коммуналдық шаруашылық
67061,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1585
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5633,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
307,3
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2863,6
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3217
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидаульной программой реабилитации инвалида
1942
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
358
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
14352
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11488
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11488
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11179
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
144
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
165
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
109516,3
01
Жилищное хозяйство
25559,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
25559,6
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
24060
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1499,6
2
Коммунальное хозяйство
67061,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)