Целиноград ауданы бойынша мақсатты топқа кіретін халықты орналастыру үшін қосымша жеке тұлғалар тізбесін құру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы № А-0/7 қаулысы. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 ақпанда № 1-17-131 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № А-6/299 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2010.12.31 № А-6/299 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы Заңының 5 бабы 2 тармағына сәйкес, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» заңының 31 бабын негізге ала отырып Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы бойынша мақсатты топқа кіретін халықты орналастыру үшін қосымша жеке тұлғалар тізбесі құрылсын.
1) ұзақ уақыт жұмыс істемегендер (бір жылдан артық);
2) жиырма төрт жасқа дейінгі жастар;
3) 50 жастан асқан жұмыссыздар;
4) бірде – бір жұмыс істемейтін отбасылар;
5) бұрында жұмыс істемегендер.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданының әкімінің орынбасары Б.А. Жанбаевқа жүктелсін.
3. Осы аудан әкімінің қаулысы Целиноград аудынының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М.Мынжанов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Целиноградскому району
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 26 января 2010 года № А-0/7. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области от 26 февраля 2010 года № 1-17-131. Утратило силу - Постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 31 декабря 2010 года № А-6/299
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 31.12.2010 № А-6/299
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения по Целиноградскому району:
1) длительно не работающие (более одного года);
2) молодежь в возрасте до двадцати четырех лет;
3) безработные старше 50 лет;
4) семьи не имеющие ни одного работающего;
5) ранее не работавшие.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Жанбаева Б.А.
3. Настоящее постановление акимата вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района М.Мынжанов