Целиноград ауданы бойынша 2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № А-6/297 қаулысы. Ақмола облысы Целиноград аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 21 қаңтарда № 1-17-147 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 720 баптарына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы бойынша 2011 жылы ұйымдарда қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Целиноград ауданындағы ұйымдардың қоса берілген тізбелері қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымша сәйкес бекітілсін.
3. Целиноград ауданы әкімдігінің «Целиноград ауданы бойынша 2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2010 жылғы 26 қаңтардағы № А-0/8 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-17-132 тіркелген, 2010 жылғы 12 наурызда «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары Б.А.Жанбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы Целиноград ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М.Жунусов
Целиноград ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 31 желтоқсандағы
№ А-6/297 қаулысына
қосымша
Целиноград ауданындағы ұйымдардың тізбелері, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты шарттары, қатысушылардың
еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру
көздері
Ұйымдардың
тізбелері
Қоғамдық жұмыстардың
түрлері
Көлемі
1
2
3
4
1
«Целиноград ауданы
Воздвиженка ауыл аймағы
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау
бойынша
650
құжаттар
көгалдандыру және
көркейту
2880 шаршы
метр
2
«Целиноград ауданы
Қараөткел селолық
округінің әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
үй-үйді аралау
бойынша
250
құжаттар
көгалдандыру және
көркейту
1080 шаршы
метр
3
«Целиноград ауданының Қосшы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
800 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
1800 шаршы метр
4
«Целиноград ауданының Красноярка ауыл аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
500 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
1620 шаршы метр
5
«Целиноград ауданының Тасты ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
250 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
1080 шаршы метр
6
«Целиноград ауданының Максимовка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау
бойынша
800 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
1800 шаршы метр
әлеуметтік картамен жұмыс істеуде көмектесу
800 құжаттар
7
«Целиноград ауданының Ақмол ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
1500 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
5760 шаршы метр
әлеуметтік картамен жұмыс істеуде көмектесу
1500 құжаттар
8
«Целиноград ауданы Мәншүк селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
400 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
1440 шаршы метр
9
«Целиноград ауданы Новоишим ауыл аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
1350 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
2340 шаршы метр
10
«Целиноград ауданы Оразақ ауыл аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
800 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
1800 шаршы метр
11
«Целиноград ауданының Родина ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
400 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
1440 шаршы метр
12
«Целиноград ауданы Приреченка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
800 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
1800 шаршы метр
13
«Целиноград ауданы Қабанбай батыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
1100 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
2160 шаршы метр
14
«Целиноград ауданы Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
400 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
1440 шаршы метр
15
«Целиноград ауданы Софиевка әкімінің селолық округінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
600 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
1620 шаршы метр
16
«Целиноград ауданы Талапкер ауыл аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
400 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
1440 шаршы метр
17
«Целиноград ауданы Шалқар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
250 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
1080 шаршы метр
18
«Целиноград ауданы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
үй-үйді аралау бойынша
400 құжаттар
көгалдандыру және көркейту
1440 шаршы метр
кестенің жалғасы
Нақты
шарттары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін
ақының мөлшері
Оларды
қаржыландыру
көздері
5
6
7
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет
еңбек шарт
ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
жергілікті бюджет

Об организации общественных работ Целиноградского района в 2011 году
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 31 декабря 2010 года № А-6/297. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 21 января 2011 года № 1-17-147
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в организациях Целиноградского района в 2011 году.
2. Утвердить перечень организаций в Целиноградском районе, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложения.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Целиноградского района «Об организации общественных работ Целиноградского района в 2010 году» от 26 января 2010 года № А-0/8 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-132, опубликовано 12 марта 2010 года в газетах «Призыв», «Ұран»).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жанбаева Б.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                М.Жунусов
Приложение
к постановлению акимата
Целиноградского района
от 31 декабря 2010 года
№ А-6/297
Перечень организаций в Целиноградском районе,
виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование
организации
Виды общественных
работ
Объемы
1
2
3
4
1
Государственное учреждение
«Аппарат акима
Воздвиженского сельского
округа Целиноградского
района»
подворный обход по
переписи населения
650
документов
озеленение и
благоустройство
2880
квадратных
метров
2
Государственное учреждение
«Аппарат акима
Караоткельского сельского
округа Целиноградского
района»
подворный обход по
переписи населения
250
документов
озеленение и
благоустройство
1080
квадратных
метров
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Косшынского аульного округа Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
800 документов
озеленение и благоустройство
1800 квадратных метров
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
500 документов
озеленение и благоустройство
1620 квадратных метров
5
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Тасты Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
250 документов
озеленение и благоустройство
1080 квадратных метров
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Максимовского сельского округа Целиноградского района»
подворный обход по  переписи населения
800 документов
озеленение и благоустройство
1800 квадратных метров
помощь при работе с социальными картами
800 документов
7
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Акмол Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
1500 документов
озеленение и благоустройство
5760 квадратных метров
помощь при работе с социальными картами
1500 документов
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Маншукского сельского округа Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
400 документов
озеленение и благоустройство
1440 квадратных метров
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоишимского сельского округа Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
1350 документов
озеленение и благоустройство
2340 квадратных метров
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Оразакского сельского округа Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
800 документов
озеленение и благоустройство
1800 квадратных метров
11
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Родина Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
400 документов
озеленение и благоустройство
1440 квадратных метров
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Приреченского сельского округа Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
800 документов
озеленение и благоустройство
1800 квадратных метров
13
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
1100 документов
озеленение и благоустройство
2160 квадратных метров
14
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Рахымжана Кошкарбаева Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
400 документов
озеленение и благоустройство
1440 квадратных метров
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Софиевского сельского округа Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
600 документов
озеленение и благоустройство
1620 квадратных метров
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Талапкерского сельского округа Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
400 документов
озеленение и благоустройство
1440 квадратных метров
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Шалкарского аульного округа Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
250 документов
озеленение и благоустройство
1080 квадратных метров
18
Государственное учреждение «Аппарат акима Кояндинского сельского округа Целиноградского района»
подворный обход по переписи населения
400 документов
озеленение и благоустройство
1440 квадратных метров
продолжение таблицы
Конкретные
условия
Размеры оплаты
труда участников
Источники их
финансирования
5
6
7
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной платы
местный бюджет