Шортанды ауданының селолық жерлерінде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт, мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 2010 жылы бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 қазандағы № С-31/5 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 қарашада № 1-18-121 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 қыркүйектегі № С-42/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011.09.19 № С-42/4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды ауданының селолық жерлерінде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт, мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 2010 жылы – үш айлық есептік көрсеткіште бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Осы шешім Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы                            Н.Ткаченко
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                                С.Қамзебаев
Шортанды ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        О.Мут
Шортанды ауданының
«Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж.Мұнтаева

Об оказании единовременной социальной помощи специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности Шортандинского района, для приобретения топлива в 2010 году
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 14 октября 2010 года № С-31/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 19 ноября 2010 года № 1-18-121. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 19 сентября 2011 года № С-42/4
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 19.09.2011 № С-42/4
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» от 8 июля 2005 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать единовременную социальную помощь специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности Шортандинского района, для приобретения топлива в 2010 году в размере трех месячных расчетных показателя.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Н.Ткаченко
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким района                                С.Камзебаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Шортандинского района                      О.Мут
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ»                     Ж.Мунтаева