2010 жылы Бурабай ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № А-1/12 қаулысы. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 ақпанда № 1-19-175 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № А-12/582 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2010.12.31 № А-12/582 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармақшасына, 20 бабының 5 тармағының 2 тармақшасына, 1 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекiтiлген Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес, аудан әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2010 жылы Бурабай ауданының ұйымдарында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2010 жылы Бурабай ауданы бойынша ұйымдар тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулы 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құықтық қатынастарға таралады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Б.Нұрпановаға жүктелсiн.
5. Осы қаулы Бурабай ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының
әкімі                                      В.Балахонцев
КЕЛІСІЛДІ:
«Бурабай ауданының
мемлекеттік мұрағаты»
ММнің бастығы                              М.Ә.Шакиев
«Ақмола облысы
Щучье қаласының
қорғаныс істер бойынша
бірлескен бөлімі»
ММнің бастығы                              Н.С.Саманов
«Бурабай ауданының
әділет басқармасы»
ММнің бастығы                              А.К.Түсіпбеков
Бурабай аудандық
сотының төрағасы                           С.Б.Мұхтаров
Бурабай ауданының
мамандандырылған
әкімшілік сотының
төрағасы                                   Н.К.Құрманғалиев
Бурабай ауданының
прокуроры                                  К.А.Жұмағалиев
Бурабай ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 15.01. № А-1/12
қаулысына қосымша
2010 жылы Бурабай ауданы бойынша ұйымдар тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
р/н
Ұйымдардың атаулары
Қоғамдық жұмыстардың
түрлері
Көлемі
1
«Тазалык-Сервис»
шаруашылық жүргізу
құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны
Қала көшелерін санитарлық
тазалау, көркейту және
көгалдандыру.
Ағаш отырғызу.

Об организации общественных работ в Бурабайском районе в 2010 году
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 15 января 2010 года № А-1/12. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 19 февраля 2010 года № 1-19-175. Утратило силу - постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 31 декабря 2010 года № А-12/582
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 31.12.2010 № А-12/582
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5 статьи 7, пунктом 1, подпунктом 2 пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать в 2010 году общественные работы в организациях Бурабайского района.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Бурабайскому району в 2010 году, согласно приложения.
3. Данное постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Бурабайского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского
района                                     В.Балахонцев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ
«Государственный архив
Бурабайского района»                       М.А.Шакиев
Начальник ГУ
«Объединенный отдел
по делам обороны
города Щучинск
Акмолинской области»                       Н.С.Саманов
Начальник ГУ
«Управление юстиции
Бурабайского района»                       А.К.Тусупбеков
Председатель Бурабайского
районного суда                             С.Б.Мухтаров
Председатель
специализированного
административного суда
Бурабайского района                        Н.К.Курмангалиев
Прокурор
Бурабайского района                        К.А.Жумагалиев
Приложение
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 15.01.2010 года № А-1/12
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования в Бурабайском районе в 2010 году
п/п
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем
1
Государственное
коммунальное
предприятие на праве
хозяйственного
ведения
«Тазалык-Сервис»
Благоустройство, озеленение
и санитарная очистка улиц
города.
Посадка саженцев

15 000 м2
500 дана
2
«Ақмола облысы
Щучье қаласының
қорғаныс істер бойынша
бірлескен бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Әскерге шақыру және тіркеу
комиссиясы кезеңінде көмек
көрсету.
Шақыру қағазын жеткізу.
Әскерге шақырылушының іс
қағазын толтыру.
2 600 дана
800 дана
3
«Бурабай ауданының
әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
Тұрғындарды құжаттандыру,
жылжымайтын мүлікті тіркеу
және азаматтық хал
актілерін жазу бойынша
мұрағаттық құжаттарды
рәсімдеуге көмек көрсету.
1 500 дана
4
«Бурабай ауданының
прокуратурасы»
мемлекеттік мекемесі
Хат-хабар құжаттарды
өңдеуге көмектесу.
5 000 дана
5
«Бурабай ауданының
соты»
мемлекеттік мекемесі
Соттық шақыру қағазын
және хат-хабарын жеткізу.
10 000 дана
6
«Бурабай ауданының
мамандандырылған
әкімшілік соты»
мемлекеттік мекемесі
Соттық шақыру қағазын
және хат-хабарын жеткізу.
900 дана
7
«Бурабай ауданының
мемлекеттік мұрағаты»
мемлекеттік мекемесі
Кітаптарды жаңғырту
мен мұрағатық мәліметтерді өңдеу.
200 дана
1 600 дана
8
«Бурабай ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
«Жұмыс күшіне сұраныс пен
ұсынысқа болжам жасау»
Республикалық бағдарламаны
құрастыру үшін.
Жұмыс берушілерден
және еңбекке жарамды
жастағы жұмыс істемейтің
тұрғындардан сауалнамалық
деректер жинау.
896 дана
3 850 дана
9
«Бурабай ауданының
білім бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Қорғау және қамқоршылық
органдарына құжат
дайындауға көмек.
1 500 дана
10
«Бурабай ауданының
сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Объектілерді пайдалануға
беру үшін қабылдау
комиссияның актілерін
рәсімдеуге және техникалық
жұмыс өткізуге көмек
көрсету.
21 000 дана
11
«Бурабай ауданының жер
қатынастары бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Жер пайдалану актілерін
рәсімдеуге көмектесу.
21 000 дана
12
«Щучинск қаласы
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік картамен жұмыс
істеуде көмек көрсету.
Жеке тұлғаларға мүлік және
жер салықтары туралы
хабарламаларын жеткізу.
900 дана
12 000 дана
13
«Абылайхан селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру және
санитарлық тазалау.
Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде көмек
көрсету.
3 000 м2
400 дана
14
«Веденов селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру және
санитарлық тазалау.
Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде көмек
көрсету.
2 000 м2
300 дана
15
«Зеленобор селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру және
санитарлық тазалау.
Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде көмек
көрсету.
4 000 м2
700 дана
16
«Златополье селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру және
санитарлық тазалау.
Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде көмек
көрсету.
3 000 м2
600 дана
17
«Кенесары ауылдық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру және
санитарлық тазалау.
Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде көмек
көрсету.
3 000 м2
500 дана
18
«Атамекен ауылдық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру және
санитарлық тазалау.
Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде көмек
көрсету.
3 000 м2
500 дана
19
«Қатаркөл селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру және
санитарлық тазалау.
Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде көмек
көрсету.
3 000 м2
700 дана
20
«Наурызбай селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру және
санитарлық тазалау.
Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде көмек
көрсету.
3 000 м2
400 дана
21
«Ұрымкай селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру және
санитарлық тазалау.
Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде көмек
көрсету.
3 000 м2
500 дана
22
«Успеноюрьев селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру және
санитарлық тазалау.
Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде көмек
көрсету.
3 000 м2
500 дана
23
«Бурабай кенті
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру және
санитарлық тазалау.
Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде көмек
көрсету.

15 000 м2
500 штук
2
Государственное
учреждение
«Объединенный отдел
по делам обороны
города Щучинск
Акмолинской области»
Оказание помощи комиссии на
период приписки и призыва.
Доставка повесток
Заполнение личных дел
допризывников
2600 штук
800 штук
3
Государственное
учреждение
«Управление юстиции
Бурабайского района»
Помощь в оформлении
архивных документов по
вопросам документирования
населения, регистрации
недвижимости и записи актов
гражданского состояния.
1 500 штук
4
Государственное
учреждение
«Прокуратура
Бурабайского района»
Помощь в обработке
корреспондентских
документов
5 000 штук
5
Государственное
учреждение
«Бурабайский
районный суд»
Доставка судебных повесток
и корреспонденции
10 000 штук
6
Государственное
учреждение
«Специализированный
административный суд
Бурабайского района»
Доставка судебных повесток
и корреспонденции
900 штук
7
Государственное
учреждение
«Государственный
архив Бурабайского
района»
Реставрация книг и
обработка архивных данных.
200 штук
1 600 штук
8
Государственное
учреждение «Отдел
занятости и
социальных программ
Бурабайского района»
Сбор анкетных данных от работодателей и сбор
анкетных данных
неработающего населения
трудоспособного возраста
для формирования
Республиканской программы
«Прогнозирование спроса и
предложения рабочей силы».
896 штук
3 850 штук
9
Государственное
учреждение «Отдел
образования
Бурабайского района»
Помощь в оформлении
документов органам опеки и
попечительства
1 500 штук
10
Государственное
учреждение «Отдел
архитектуры
и градостроительства
Бурабайского района»
Помощь в проведении
технических работ по
оформлению актов приемной
комиссии о приеме в
эксплуатацию объектов.
21 000 штук
11
Государственное
учреждение «Отдел
земельных отношений
Бурабайского района»
Помощь в оформлении актов
землепользования
21 000 штук
12
Государственное
учреждение
«Аппарат акима города
Щучинска»
Помощь участковым комиссиям
при работе с социальными
картами.
Доставка извещений
физическим лицам по
имущественному и земельному
налогу
900 штук
12 000 штук
13
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Абылайханского
сельского округа»
Благоустройство, озеленение
и санитарная очистка села.
Помощь участковым комиссиям
при работе с социальными
картами.
3 000 м2
400 штук
14
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Веденовского
сельского округа»
Благоустройство, озеленение
и санитарная очистка села.
Помощь участковым комиссиям
при работе с социальными
картами.
2 000 м2
300 штук
15
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Зеленоборского
сельского округа»
Благоустройство, озеленение
и санитарная очистка села.
Помощь участковым комиссиям
при работе с социальными
картами.
4 000 м2
700 штук
16
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Златопольского
сельского округа»
Благоустройство, озеленение
и санитарная очистка села.
Помощь участковым комиссиям
при работе с социальными
картами.
3 000 м2
600 штук
17
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Кенесаринского
сельского округа»
Благоустройство, озеленение
и санитарная очистка села.
Помощь участковым комиссиям
при работе с социальными
картами.
3 000 м2
500 штук
18
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
аульного округа
Атамекен»
Благоустройство, озеленение
и санитарная очистка села.
Помощь участковым комиссиям
при работе с социальными
картами.
3 000 м2
500 штук
19
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Катаркольского
сельского округа»
Благоустройство, озеленение
и санитарная очистка села
Помощь участковым комиссиям
при работе с социальными
картами.
3 000 м2
700 штук
20
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Наурызбайского
сельского округа»
Благоустройство, озеленение
и санитарная очистка села.
Помощь участковым комиссиям
при работе с социальными
картами.
3 000 м2
400 штук
21
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Урумкайского
сельского округа»
Благоустройство, озеленение
и санитарная очистка села
Помощь участковым комиссиям
при работе с социальными
картами.
3 000 м2
500 штук
22
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Успеноюрьевского
сельского округа»
Благоустройство, озеленение
и санитарная очистка села.
Помощь участковым комиссиям
при работе с социальными
картами.
3 000 м2
500 штук
23
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
поселка Бурабай»
Благоустройство, озеленение
и санитарная очистка села.
Помощь участковым комиссиям
при работе с социальными
картами.

5 000 м2
800 дана
кестенің жалғасы
Қоғамдық
жұмыстарға
шарттары
Қоғамдық жұмыстарға қатысушы
бір адамның еңбекақысының
мөлшері
Қаржыландыру көзі
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Еңбек шарты
ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
жергілікті бюджет
Ескертпе: м2 – шаршы метр

5 000 м2
800 штук
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Трудовой договор
не менее минимальной
заработной платы
местный бюджет
Примечание: м2 – квадратный метр